Jump to content

Group c, Matchday 4: Roma (A)


Zemo

Recommended Posts

ja sam čitao pre neku nedelju, nek budu pre 20 dana, ne zamerite...

 

kako su igrači nezadovoljni, ne u kontekstu da postoji neka pobuna, nego kao da Konte ništa nije promenio režim treninga, da i pored viška utakmica nije napravio neke izmene i da oni(igrači) smatraju kako bi trebalo "malo lakše" da treniraju

 

sad više stvarno nisam pametan

 

Telegraf više ne mogu da smislim, zato što je onaj njihov novinar praktično PR kluba i samo prenosi što mu kažu i pička neka

 

ovo je pisao onaj iz Tajmsa koji je do sad pogadjao otprilike sve Å¡to je napisao


https://www.thetimes.co.uk/article/chelsea-stars-unhappy-with-antonio-conte-regime-7l8ncnm8q

Link to comment
Share on other sites

Sramotna partija, defanzivci su smijesni, svaka im sansa bila gol, osim one jedne kada su prebacili gol. Ljudi ne znaju dodati lopte kako treba, a mi ispusimo od istih 3-0. Morata ocajan. Sad ovo izgurati do januara, pa kupovati, jer ocigledno da vise ne ide kako je zamisljeno.

Link to comment
Share on other sites

ja sam čitao pre neku nedelju, nek budu pre 20 dana, ne zamerite...

 

kako su igrači nezadovoljni, ne u kontekstu da postoji neka pobuna, nego kao da Konte ništa nije promenio režim treninga, da i pored viška utakmica nije napravio neke izmene i da oni(igrači) smatraju kako bi trebalo "malo lakše" da treniraju

 

sad više stvarno nisam pametan

 

Telegraf više ne mogu da smislim, zato što je onaj njihov novinar praktično PR kluba i samo prenosi što mu kažu i pička neka

 

ovo je pisao onaj iz Tajmsa koji je do sad pogadjao otprilike sve Å¡to je napisao


https://www.thetimes.co.uk/article/chelsea-stars-unhappy-with-antonio-conte-regime-7l8ncnm8q

 

Neki bi vjerovatno da ni ne treniraju a da plate primaju po desetine i stotine hiljada eura sedmicno.

 

Covjek je osvojio ligu i da nisu imali rezim treninga kakv su imali, kura* bi ga osvojili.

Ono sto mene nervira je pored svih mana sa igracima koje raspolaze u taktici 343, Conte iznova i iznova izvodi iste igrace, ista postava, ista taktika.

 

Sinoc se vidjelo kao i predhodnih utakmica da pojedini igraci ne znaju gdje treba da igraju, ne znaju koja je njihova uloga.

Sa tri igraca u odbrambenoj liniji oni uvijek naprave višak u sredini, mislim na Romu i vrlo lahko sam dolaze do gola.

Dok s druge strane, mi nismo znali ni kontru odigrati a kamo li da sastavimo nekoliko tacnih pasova. u voj taktici, igraci su predaleko jedan od drugog i onda se pokusava na neke duge lopte, dok lopta dodje do igraca, igraci druge ekipe se vec organizuju i zatvore sve rupe.

 

Osim Hazarda koji je klasa daleko iznad drugih igraca, niko nista nije pokazao. Naravno dok sam gledao utakmicu, dok nisam prebacio ženi na seriju jer ono vise nisam mogao da gledam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...