Jump to content

Group C Matchday 01 : Qarabag (H) [W 6-0]


Spaha

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=0Qqd6T_A9LY

maxresdefault.jpg

 

 

London, Stamford Bridge, 20:45h po našem vremenu
Sude nam vrlo iskusni Grci Tasos Sidiropoulos kao glavni sudija sa svojim pomoćnicima Polychronis Kostarasom, Lazaros Dimitriadisom te Damianos Efthimiadisom.


 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ništa o ovima, ali ovo se mora dobit bez ikakvih problema, rutinski im zabit 2+ gola u što ranijoj fazi da se igrači mogu ostatak utakmice šetat i odmarat za Arsenal... Također očekujem i kombiniran sastav da se ključni igrači odmore za Arsenal...

Link to comment
Share on other sites

Na treba puno eksperimentisati sa sastavom iako je Qarabag u pitanju, imamo tesku grupu i ne treba u prvom kolu nikakvih neprijatnih iznenadjenja. Mozda dva ili tri igraca maximalno promjeniti.

i ja se slazem da ne treba mjenjati, neka ovakvog sastava sto je igrao protiv Lejcestera, neka se uigravaju, jos je ovo pocetak prvenstva, bice vremena za rotacija.

 

Link to comment
Share on other sites

Moze se rotirati malo u odbrani, recimo Christensen i Cahill komotno bi trebali igrati kao i Zap. Volio bih takodjer vidjeti Drinka, idealna prilika za debi. Nadam se dobrom rezultatu pa da eventualno i Musonda dobije neke minute u Ligi Sampiona.



Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Skoro 18 mjeseci bez Lige Sampiona. Cini se kao citava vjecnost ali hvala Bogu vracamo se i veceras idemo po prvu pobjedu. Protivnik taman dobar za uigravanje i da se upise pozitivan start sto bi dalo samopouzdanje i za vikend. Samo bez potcjenjivanja, u sto uopce ne sumnjam jer imamo trenera koji to nikad ne dozvoljava, i nece biti brige. S druge strane, gledacemo i duel u Rimu sa paznjom, skautirati druga dva tima u grupi.

Falile su ove noci na Bridgeu, a tek one specijalne na proljece kada krene KO faza.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Utakmica fantazija, idealna pobjeda, sve odradjeno vrhunski. Samo eto volio bih i da je Eden uvalio jedan.
Protivnik par klasa ispod i nije pravo mjerilo. S druge strane, Roma i Atletico remizirali sto je dobro po nas.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sigurna i uvjerljiva pobjeda, mada ova ekipa nije mjerilo jer ce je svi pobijediti. Trebo je Musonda biti na klupi umjesto Mosesa jer na Mosesovoj poziciji smo imali 2-3 igraca, mogla se dati prilika njemu, ali sta je tu je.

Atletico i Roma 0:0, pogodio sam tacan rezultat i osvojio 20km vaucer.

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam se skenjao kada sam video sastav, ali rani gol je promenio tok svega. Protivnik nije po meri, ali bitna su 3 boda, samopouzdanje i uigravanje pridošlica. Taman do Atm da se vidi čime raspolažemo. Nisam očekivao ovako visoku pobedu, ali drago mi je da smo nekog natamburali. Vidi se da im je nedostajala LS.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...