Jump to content

Chelsea u UEFA Champions League 2017/2018


Zemo

Recommended Posts

  • Postova 67
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Eto sta znaci biti prvi u grupi, nema sanse da ne dobijes lakseg protivnika, bilo je buranije poput Basela, Shaktara, Sevilje, Porta. Sta je tu je, pojacati ekipu i dati sve od sebe, moze se igrati sa Barcelonom, nisu oni neki bauk od ekipe. Da bi osvojio ligu prvaka moras pobijediti najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Al koji raspored hahahah

 

Ovo me podsjeca malo na 2012. kad smo igrali polufinale FA kupa sa Tottenhamom u subotu navece, pa onda u utorak cekali Barcelonu. Poslije toga gostovanje Arsenalu za vikend i uzvrat protiv Barcelone. :D

 

Ima do februara jos, po trenutnom odnosu snaga oni su favorit ponovo. Steta je samo sto igramo ove meceve vec u 1/8 finala, pa cak i da uspijemo proci cekale bi nas jos 2 teske prepreke do finala. Dosta ce ovisiti od prve utakmice na Bridgeu, mada mislim da mozemo i u Kataloniji sloziti koju dobru kontru.

 

PS. ali ce biti smek, opet one lude noci na Bridgeu :D

Link to comment
Share on other sites

Barci će se oporavit mali Dembele + će sigurno dovesti još 1-2 kapitalca u januaru. Mi ćemo dovesti nekog Djilobodjija, i čemu da se nadamo?

Mi lapimo Mahreza i nekog dobrog lijevog beka i sjebacemo ih u 3-4 kontre, kao birvaktile ono :D

 

Ja sam siguran da su oni najmanje htjeli izvuci nas, pa bolje bi im bilo Bayerna da su dobili. Jednostavno smo im tradicionalno neugodna ekipa. Jbt pa mi smo njih znali okrenuti i prije dolaska Romana, a da nije celavog Norvezanina imali bismo pozitivan omjer.

Link to comment
Share on other sites

Kakva god Barca bila, i ovakva nam je sposobna uvaljati bar dva brzinska gola. Od toga se ne oporavi ni Real.


Ako mi ne dovedemo lijevog beka, zamjenu za Bakayoka i eventualno jos jednog igraca da igra uz Hazarda nas nigdje nema.

I jos nam je sredina sa Popivodom, Bakayokom, Fabregasom tanka. Kantea na ledjima nosati do februara da se ne bi nedaj Boze povrijedio.

Link to comment
Share on other sites

Vrh, idemo dalje :D Smijesna ekipa, posebno je dobro ako Umtiti nastavi odsustovati.

 

Uvijek me bilo strah ovih tvojih prognoza iskreno Diablo, jer ti što god kažeš fuliš haha.

 

Nego ja osjećam optimizam zbog odlaska Emenala, dovedemo li na zimu kojeg kapitalca onda ću znati da je do njega bilo što smo dovodili propalitete. Ne dovedemo li bit će do one Romanove miljenice ili politike kluba, a također ako ne dovedemo nemamo se čemu nadati.


Ono što je porazno je da je od našeg posljednjeg susreta prošlo 6 godina (bar će biti tad kad igrali). Mi od tog dana igrački nismo NIŠTA napredovali, a Barcelona jeste nazadovala nešto malo ali nedovoljno. Skontajte samo kakve igrače imaju u klubu prije svega Messija i Suareza. 2012. nas je pratila reputacija ekipe koja još nije osvojila LP i koja je gladna za tim trofejom + hrabro srce + luda sreća. Šta sad? Koji su nam sad aduti? Ova ekipa ni nema srce kakvo je imala ekipa iz 2012. godine. Čak šta više kod nekih igrača vidim žestoku kurcobolju i znatan manjak kvalitete.

Link to comment
Share on other sites

Koje smo mi tad igrače imali?

Finale nam igrali Bosingwa, Cahill, Bertrard, Mikel (ikona, ali dobro). I pobedili smo Bayern koji je bio brutalan tada. Od igrača smo imali Drogbu, Cecha, Lamparda... i ne znam ko bi još mogao tu da se spomene, Di Matteo trener, posle toga nestao sa mape. Kada smo tad mogli, što be bi mogli sada izbaciti Barsu. Izbacili Barsu sa igračem manje skoro 60 minuta ili koliko već. Daleko od toga da smo napredovali nešto puno. Ali danas kada gledam, imamo Hazarda, Kantea, Aspia, Cristensena ( koji se dobro pokazao) Morata takav kakav je, igrao je dosta protiv Barse, valja ce i to pomoći. Kurta ako bude na visini zadatka. Pedro, u svakom slučaju bolji od Bertrarda.

Tako da imamo mi šanse. Onaj žar i borba, zalaganje je bilo u eri Ballacka, Essiena, Colea u najboljim danima itd.

Ima Å¡anse, samo se mora pametno igrati.

Ja jedva čekam ove duele, voleo bih sutra da se igraju. :D
Link to comment
Share on other sites

Relin pesimizam, Grenin optimizam istina je negdje izmedju. Naravno da imamo sanse za prolaz, nije to vise ona stara Barca ali daleko od toga da je smijesna ekipa. P.S vidim spominjete Suareza. Ne znam koliko pratite Primeru ali taj frajer zadnja dva mjeseca ne moze bazena pogoditi (ima do Februaru puno, nadam se da ce ostati u ovoj formi).
Link to comment
Share on other sites

Njih jedino Messi drzi i Paulinho ponekad. Nisu oni više ni senka od one moćne Barse po meni. Nemaju ni igrače neke, nešto vau da kažeš, tanki su u odbrani, uvek je propuh, ali imaju onu njihovu tika taku, pa ne primaju golove, jer kao kod Citya i kod Barse svi skinu gaće. Umesto da ih se napadne. Sad će biti el Classico pa ćemo videti kako izgledaju u takvoj utakmici.
Link to comment
Share on other sites

Relin pesimizam, Grenin optimizam istina je negdje izmedju. Naravno da imamo sanse za prolaz, nije to vise ona stara Barca ali daleko od toga da je smijesna ekipa. P.S vidim spominjete Suareza. Ne znam koliko pratite Primeru ali taj frajer zadnja dva mjeseca ne moze bazena pogoditi (ima do Februaru puno, nadam se da ce ostati u ovoj formi).

pa šta očekivati od rele, fraer navijao prije za barsu a sad je admin chelsea balkan foruma

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

×
×
  • Create New...