Jump to content

Chelsea u UEFA Champions League 2017/2018


Zemo

Recommended Posts

  • Postova 67
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 3 weeks later...

čitam danas da neće da kazne navijače/Romu zbog rasističkog navijanja protiv nas

 

kakvi likovi a kolko se samo digla prašina, kolko se pisalo kad onog crnca nisu hteli da puste u jebani voz, to čak nije ni bilo na stadionu

 

a klubove sa balkana zbog ovakvih stvari redovno kažnjavaju sa nekom utakmicom bez publike

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Neka, da vidimo gde smo šta smo.. otprilike sredina.. ne bi valjalo nikako PSZ, a bilo bi bolje Bešiktaš... međutim Bešiktaš bi mi morali napasti, a to nam baš nešto ne ide od ruke.. ovako sa Barsom možemo njima prepustiti loptu, a mi igrati našu igru, koju smo prinuđeni da igramo.

Ja sam nesto ubedjen u prolaz, ne znam.. mislim da bi teze bilo sa Bešiktašom, nego sa ovima.. nisu više jaki kao nekad. Pogotovo što Suarez nije u formi, nema Inieste, Xavija..ovi su slabiji od njih. Samo Messi je ostao tu, a jedino on ih drži.
Link to comment
Share on other sites

 Samo Messi je ostao tu, a jedino on ih drži.

 

A znajući da Messi nikad nije zabio gol Chelseu nemamo se čega bojat...

 

Inače, baš me veseli utakmica s Barcom, dvoboji s njima su uvijek bili zanimljivi i legnedarni, od krađe 2009 do osvajanja LP preko njih 2012... Pravi LP klasik, nekako kad god razmišljam o LP-u i Chelsau u glavi su mi dvoboji s Barcom. Super ždrijeb...

Link to comment
Share on other sites

Ali ni Buffonu nikada nije dao, pa onda krah 😂 šalu na stranu, i meni je drago što smo njih dobili, pogotovo što jedan od najboljih drugova navija za njih, tako da ćr biti i na terenu i van peckanja i podbadanja.

Nego nešto nam ne ide nikako na ruku.. raspored.

Barsa, United, City, CP, Barsa.

Biće vatreno u tom periodu po nas.

Jel se zna kojeg dana igramo? Nadam se da će naša utakmica i utakmica Real PSZ biti različiti dan, steta bi bilo propustiti i onu utakmicu. I tamo će da pršti.
Link to comment
Share on other sites

Ali ni Buffonu nikada nije dao, pa onda krah šalu na stranu, i meni je drago što smo njih dobili, pogotovo što jedan od najboljih drugova navija za njih, tako da ćr biti i na terenu i van peckanja i podbadanja.

Nego nešto nam ne ide nikako na ruku.. raspored.

Barsa, United, City, CP, Barsa.

Biće vatreno u tom periodu po nas.

Jel se zna kojeg dana igramo? Nadam se da će naša utakmica i utakmica Real PSZ biti različiti dan, steta bi bilo propustiti i onu utakmicu. I tamo će da pršti.

Igramo 20.2 prvu utakmicu kuci, a uzvratnu utakmicu 14.3.

Real igra protiv Psg-a 14.2 prvu utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...