Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2017/18


chelsea4evercr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bitniji mi je raspored oko katoličkog božića, tu smo super prošli čini mi se, brajton i stouk kući pa onda arsenal

 

a ovo jebiga, nemamo pravo da se žalimo, niko nam nije kriv ako ne dovedemo pojačanja, a verujem i da će Azar da se vrati na vreme

Link to comment
Share on other sites

Kad u startu krenu pljuvanja ili hvalospjevi na racun Contea i igraca, u zavisnosti od ishoda prvih mecava.

Raspored je zaista pretezak, ulazak lose u sezonu nam se ne smije desiti. Sve u okviru ± 5 bodova nakon ovakvog teskog rasporeda bi bilo ok.

Link to comment
Share on other sites

 ja se stvarno se ne sećam kad se zadnji put desilo da Å¡ampion bilo koje lige praktično ulazi u sezonu bez jasne situacije oko napadača, prvog pa i drugog

 

sad više nije ni bitno ko je kriv nego da se taj cirkus reši


ps: hvala crvu na ažurnom otvaranju teme

Link to comment
Share on other sites

Raspored nam je pretezak ali nemamo se sta zaliti u premiershipuu nema lagananih utakmica, najvaznije je da pobjedom otvorimo sezonu jedino jest problem sto cemo sve derbije skoro odigrati do januara a onda prvog januara druga utakmica sa Arsenalom. Samo dobar start i sve ce biti dobro.
Link to comment
Share on other sites

Težak raspored na početku, nisam ulazio u detaljnu analizu rasporeda uglavnom početak će biti težak..

Samo se nadam da nećemo odmah na početku uništiti sezonu kao i u sezoni nakon titule sa Mourinhom, tako da vjerujem da će Conte spremiti ekipu za novi početak a ne da na teren izlazimo sa stavom da će nam neko pokloniti bodove jer smo aktuelni prvaci.
Link to comment
Share on other sites

Ovdje nema ničeg teškog. Evertona smo već apsolvirali, Leicester nije onaj stari, Tottenham domaće tekme igra na Wembleyu a tamo ne mogu meda, dok City svakako možemo dobiti kući ili makar odigrati neriješeno.
Arsenal nema potrebe da spominjem.
Link to comment
Share on other sites

Nekako mislim da ne postoje teški i laki rasporedi, pravila su ista za sve, čak i ako imaš period od nekoliko na papiru lakih utakmica, kasnije ćeš to nadoknaditi periodom jako nezgodnih utakmica. Jedino što bi možda moglo da bude problem jeste kada su uglavljene utakmice za LŠ i kupove.

Link to comment
Share on other sites

Sat 12 Aug Burnley Home

Sat 19 Aug Tottenham Hotspur Away

Sat 26 Aug Everton Home

Sat 9 Sep Leicester City Away

Sat 16 Sep Arsenal Home

Sat 23 Sep Stoke City Away

Sat 30 Sep Manchester City Home

Sat 14 Oct Crystal Palace Away

Sat 21 Oct Watford Home

Sat 28 Oct Bournemouth Away

Sat 4 Nov Manchester United Home

Sat 18 Nov West Bromwich Albion Away

Sat 25 Nov Liverpool Away

Wed 29 Nov Swansea City Home

Sat 2 Dec Newcastle United Home

Sat 9 Dec West Ham United Away

Tue 12 Dec Huddersfield Town Away

 Sat  16 Dec So uthampton Home

Sat 23 Dec Everton Away

Tue 26 Dec Brighton and Hove Albion Home

Sat 30 Dec Stoke City Home

Mon 1 Jan Arsenal Away

Sat 13 Jan Leicester City Home

Sat 20 Jan Brighton and Hove Albion Away

Wed 31 Jan Bournemouth Home

Sat 3 Feb Watford Away

Sat 10 Feb West Bromwich Albion Home

Sat 24 Feb Manchester United Away

Sat 3 Mar Manchester City Away

Sat 10 Mar Crystal Palace Home

Sat 17 Mar Burnley Away

Sat 31 Mar Tottenham Hotspur Home

Sat 7 Apr West Ham United Home

Sat 14 Apr Southampton Away

Sat 21 Apr Huddersfield Town Home

Sat 28 Apr Swansea City Away

Sat 5 May Liverpool Home

Sun 13 May Newcastle United Away  

 

Dakle, zadju utakmicu i ligi igramo u gostima. u slučaju da odbranimo titulu premier lige ranije, trebali bi istu da podignemo protiv Liverpoola na Anfieldu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share


×
×
  • Create New...