Jump to content

Gary Cahill (2012-2019, 191 nastup)


Whisper

  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

najmanji je problem vratit kalasa s posudbe

Istina ali ti kažem da bi vrlo vjerovatno bila situacija kao i sa Brumom lani nije trenutno dorastao zadatku.PA ÄovijeÄe vrati se malo unatrag primjer ti je Huth koji je lani bio jedan od boljih stopera lige.Lani a ne sa 18 godina kada je igrao za Chelsea.Mjesto stopera nije pozicija na kojoj se zgodno kockati.

Link to comment
Share on other sites

Istina ali ti kažem da bi vrlo vjerovatno bila situacija kao i sa Brumom lani nije trenutno dorastao zadatku.PA ÄovijeÄe vrati se malo unatrag primjer ti je Huth koji je lani bio jedan od boljih stopera lige.Lani a ne sa 18 godina kada je igrao za Chelsea.Mjesto stopera nije pozicija na kojoj se zgodno kockati.

zato i treba zadrzati Alexa do ljeta, a do nove sezone ce jedan od ove dvojice zasigurno stasati, Bruma je vec standardan u repki, valjda ce bit i u HSV-u ubrzo, a Kalas je regularan u Vitesseu i vec se nametnuo kao glavni igrac njihove obrane, skupljaju minutazu i uvjeren sam da ce po Alexovom odlasku jedan od njih biti spreman za prvi tim

Link to comment
Share on other sites

zato i treba zadrzati Alexa do ljeta, a do nove sezone ce jedan od ove dvojice zasigurno stasati, Bruma je vec standardan u repki, valjda ce bit i u HSV-u ubrzo, a Kalas je regularan u Vitesseu i vec se nametnuo kao glavni igrac njihove obrane, skupljaju minutazu i uvjeren sam da ce po Alexovom odlasku jedan od njih biti spreman za prvi tim

Nemam pojma meni taj Bruma nije sjeo nikako,Kalas jest dobar ali gle di je Vitesse kvaliteta nizozemske lige.Recimo bilo bi mi bolja solucija da je u Championchipu ili u nekom klubu u Premiershipu primjer kako je City uvalio Boyatu u Bolton i tamo je standardan.

Ne bih želio da se dogodi situacija kao lani a s obzirom kakva je "trenutna situacija " nije nemoguće da se dogodi i zato zagovaram Cahilla.Osim toga jedan je od boljih stopera u ligi a ne bi bio preskup.U najboljim godinama je zašto ne iskoristit takvu šansu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Twelfth Man

Sto se mene tice, jedini dio tima koji mora biti provjeren je odbrana. Najrizicnije je tu stavljati mlade igrace ispod 20 godina, jer dok se oni uigraju treba proci dosta vremena i jedino tu ne zelim vidjeti klince, pogotovo na mjestu stopera, bekovi i mogu...

Smatram da trebamo dovesti Cahilla.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

- moguća kazna Terryja zbog problema oko rasizma,

- nedostatak kvalitetnog štopera na klupi što se vidilo na današnjoj utakmici kad je Boss morao uskoÄiti na tu poziciji,

- odliÄan stoper u najboljim igraÄkim godina i standarni engleski reprezentativac,

- transfer realizovan za veoma male pare..

Sve su ovo karakteristike koje ovaj transfer Äine odliÄnim i prijeko potrebnim ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...