Jump to content

Gary Cahill (2012-2019, 191 nastup)


Whisper

  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Precijenjen, izvikan i prosjeÄan stoper. Možemo bolje...

Ne bi se baš složio odliÄan je momak ali igra u limitiranom Boltonu.Da ga je stavit u jaÄu momÄad dobio bi drugaÄiju sliku o njemu.Generalno ja sam za njegovo dovoÄ‘enje ali ne za 17 miliona koliko se priÄalo.Oko deset bi bila realna cijena s time da treba vidjet što će biti s Alexom

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se baš složio odliÄan je momak ali igra u limitiranom Boltonu.Da ga je stavit u jaÄu momÄad dobio bi drugaÄiju sliku o njemu.Generalno ja sam za njegovo dovoÄ‘enje ali ne za 17 miliona koliko se priÄalo.Oko deset bi bila realna cijena s time da treba vidjet što će biti s Alexom

Ne mogu oni dobiti 17 milki, istiÄe frajeru ugovor. Ja ne bih bio protiv njegovog dovoÄ‘enja.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se baš složio odliÄan je momak ali igra u limitiranom Boltonu.Da ga je stavit u jaÄu momÄad dobio bi drugaÄiju sliku o njemu.Generalno ja sam za njegovo dovoÄ‘enje ali ne za 17 miliona koliko se priÄalo.Oko deset bi bila realna cijena s time da treba vidjet što će biti s Alexom

KljuÄna rijeÄ u mom postu: PRECIJENJEN. :)

Ne vidim razlog zašto bismo mijenjali našu stopersku liniju. Imamo Äetiri vrhunska stopera koji su u svakom trenutku spremni uskoÄiti i odigrati na veoma visokom nivou. ;)

Link to comment
Share on other sites

KljuÄna rijeÄ u mom postu: PRECIJENJEN. :)

Ne vidim razlog zašto bismo mijenjali našu stopersku liniju. Imamo Äetiri vrhunska stopera koji su u svakom trenutku spremni uskoÄiti i odigrati na veoma visokom nivou. ;)

Ako ideš malo u analizu recimo uzmimo period od sredine prošle sezone i pogledaš kakve su greške sve Äinili stoperi nisam baš siguran u tvoju tvrdnju.ok to je trenutna forma ali recimo uzmimo u obzir Alexove godine i sklonost ozljedama pa potomivanović bolji je na beku nego na stoperu i ostaju ti Terry i Luiz.Ja sam svakako za dovoÄ‘enje Cahilla po meni bi to mogao biti i kljuÄni transfer za osvajanje prvenstva.

Link to comment
Share on other sites

Cahill nije bolji stoper niti od jednog našeg. Ako ćemo redom:

Terry - priÄa nepotrebna

Luiz - vrhunski stoper s fantastiÄnim napadaÄkim uÄinkom

Ivanović- bez obzira što je bolji na beku, i dalje je Bane odliÄan i na stoperskoj poziciji jer kupi sve živo i u skoku je nenadjebiv

Alex - istina da je opao u formi i da je u zadnje dvije tekme napravio dvije velike greške, ali kao Äetvrti stoper je za poželiti

Pitanje je da li bi Cahill pristao doći kod nas da sjedi na klupi Luizu i Ivanoviću koji su dokazani i objektivno bolji igraÄi od njega. Naravno u sluÄaju (ne daj Bože) neke povrede jednog od navedenih onda svakako treba sagledati opcije i ići na tržište. :)

PS. kljuÄni transfer za osvajanje bio bi Modrić

Link to comment
Share on other sites

@Wisey

Slažem se, pogotovo sa ovim zadnjem što si napisao. Modrić ili neko kao Modrić i to bi bilo to.

Mada ne treba bježati ni od krila.

Za Cahilla sam rekao, ne bih bježao od njega, ali ako bi se on dovodio onda bi trebao neko napustiti Chelsea (najvjerovatnije Alex). Mada sve je to rekla kazala.

Link to comment
Share on other sites

Cahill nije bolji stoper niti od jednog našeg. Ako ćemo redom:

Terry - priÄa nepotrebna

Luiz - vrhunski stoper s fantastiÄnim napadaÄkim uÄinkom

Ivanović- bez obzira što je bolji na beku, i dalje je Bane odliÄan i na stoperskoj poziciji jer kupi sve živo i u skoku je nenadjebiv

Alex - istina da je opao u formi i da je u zadnje dvije tekme napravio dvije velike greške, ali kao Äetvrti stoper je za poželiti

Pitanje je da li bi Cahill pristao doći kod nas da sjedi na klupi Luizu i Ivanoviću koji su dokazani i objektivno bolji igraÄi od njega. Naravno u sluÄaju (ne daj Bože) neke povrede jednog od navedenih onda svakako treba sagledati opcije i ići na tržište. :)

PS. kljuÄni transfer za osvajanje bio bi Modrić

Nažalost ne mogu se složiti s tobom, ali jbg 100 ljudi sto Äudi.

Link to comment
Share on other sites

Ako Samba iz Blackburna vrijedi 12 mil,onda i Garry vrijei ove novce

Ako igraÄ ne želi potpisat novi ugovor, što oÄigledno ne želi zbog interesa većih klubova za njega, ne vrijedi 14M, dao bih za njega 8M najviše, ako i toliko jer ako ga ne prodaju, otići će besplatno, pa klub nije u poziciji za nabijanje cijene kao s Lukom.

Link to comment
Share on other sites

Ako igraÄ ne želi potpisat novi ugovor, što oÄigledno ne želi zbog interesa većih klubova za njega, ne vrijedi 14M, dao bih za njega 8M najviše, ako i toliko jer ako ga ne prodaju, otići će besplatno, pa klub nije u poziciji za nabijanje cijene kao s Lukom.

Pa tim bolje onda Alexa zadržat do kraja sezone a potpisat Cahilla u sjeÄnju jer ima na to pravo,na kraju sezone pustit Alexa u Juve cca 7,5 mil i onda Cahill uskaÄe na njegovo mjesto.

Link to comment
Share on other sites

pa ako dokazu svoju klasu zasigurno ce se nac mjesta za njih... ;) tako da ne vidim cemu tolka histerija... ;)

Ako im se ne poÄne davati šansa kao Äetvrtom/Äetvrtim stoperima dok imaju 19 godina, kada će im se dati?

Da budu u sjeni Cahilla, te da u prvi sastav uđu kada se Bane, Cahill i Luiz oproste?

Da u prvi sastav uđu tek sa 27-28 godina?

Ljudi o Äemu mi priÄamo..

Link to comment
Share on other sites

a Brumu, Kalasa i kompaniju ostavit da propadaju, briljantno Lamparde, stvarno briljantno..

Bruma nažalost nije klasa za Chelse a to se pokazalo lani u onom periodu kada se prodalo Carvalha,Alex dugo bio ozljeđen a Terry igrao katastrofalno.

Po meni od tih mlaÄ‘ih jedino se na Rajkovića moglo oslonit no nažalost znamo kako je završila ta priÄa.Govorim u sadašnjem trenutku znaÄi ne za 2 ili 3 godine već sadaove ili eventualno iduće sezone.

Osim toga Alex već ima dosta godina sklon je ozljedama s obzirom na broj utakmica koje Chelsea igra u jednoj sezoni suluda je ideja da ostaneš sa tri stopera i moliš Boga da svi budu živi i zdravi te da nitko ne dobije kakvu suspenziju.

Ako ideš u analizu prošle sezone upravo zbog ne adekvatne Carvalhove zamjene se izgubilo prvenstvo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...