Jump to content

Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ne bih se ja igrao sa Chillwellom. Daj nekoga na posudbu ako ikako moze do kraja sezone, a Chilija polako uvoditi u igru kad bude vrijeme. Dosta nam je povreda i treb pazljivo sa igracima.


Sto se tice Bilija, misljenja sam da nije uopste ni trebao ici na posudbu nego mu davati sansu kod nas da igra.

 

Link to comment
Share on other sites

Imali smo prošlu polusezonu sa Tuchelom gdje se Kante, Kovačić i Jorginho nisu povrijeđivali i nije bilo ni sekunde prostora za Billya. Po meni je posudba bila najbolje rješenje na početku jer je u tim godinama kada treba redovno da igra. Sa Odoijem smo pogriješili što ga držimo na klupi iz godine u godinu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao drugo poluvrijeme u kojem je, očito, puno bolji bio. Bilo je i šuteva i izvedenih prekida i dobrih snalaženja sa loptom i dodavanja naprijed.

 

Ovo što si napisao je od riječi do riječi opisana igra Pedrija koji je kao najveći talenat na svijetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Katastrofalna odluka posuditi ga Norwichu. Znam da je na pocetku sezone izgledalo kao idealna destinacija ali prvo kod Farkea nije igra a sad kod Dean Smitha igra ali nikakve takticke edukacije nece dobiti.

Djeluje totalno pogubljeno, mislim nije on toliko kriv jer je ekipa citava pogubljena i zato smatram da bi mu bolje bilo da je ostao u Londonu i vrijedno trenirao protiv igraca kao sto Kante, Kovacic, Jorginho i ostalo nego sto igra u ovom raspalom Norwichu. Cak sta vise mogao je imati i kod nas solidnih minuta obzirom na ovoliko broj izostanaka.

Vise bi napredovao kod nas neigranjem ali vrijednim treniranjem nego igramjem u ovoj raspaloj ekipi i prosjecnoh trenera koji su ga nesto kao trebali nauciti.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
6 minutes ago, Adi said:

Poslati ga u Everton na posudbu i u prvom kolu ih unakaziti tako da im ne ostane ništa drugo nego da njega stave u prvu postavu.

Ne bi to bila loša ideja, Andre Gomes je preslab i prečesto povređen, Tom Davies nedovoljno kvalitetan dok bi Allan mogao otići, tako da bi on i Doucure mogli biti prvi izbor

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

I meni je jako čudno da ovaj momak kod Tuchela nije dobio ni jedne jedine jebene minute, pogotovo kad se sjetim prelaznog roka prošle sezone i sve priče oko njega i svih pohvala, tad je on u planovima bio daleko ispred Gallaghera a sad sa 5 zamjena ne dobije nikad ni jednu minutu dok zlatna lopta zadnjih 30 minuta u svakoj utakmici jedva hoda na terenu

Link to comment
Share on other sites

Zlatna lopta skoro u svakoj utakmici nije ni igrao zadnjih 30 minuta. I dalje se izmišlja i pišu laži, jer to vam paše.

Gilmour možda i treba dobiti šansu, ali isti taj Gilmour je bio katastrofalan u Norwichu, dok je Gallagher razvalio u Palacu.

Nije ni on, ono što bi mi voljeli da jeste.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, njuso21 said:

Gilmour možda i treba dobiti šansu, ali isti taj Gilmour je bio katastrofalan u Norwichu, dok je Gallagher razvalio u Palacu.

To stoji i sa time se apsolutno slažem, to sam samo naveo jer su mi ostale u sjećanju sve pohvale od trenera na njegov račun.

Što se te posudbe tiče, nije bila toliko loša, možda su očekivanja bila prevelika.

Prvo Norwich je bio baš kurac od ekipe i bili su kanta za nabijanje, dok je Palace bio dvije klase iznad.

Gilmour je još klinac tad je imao 20 godina i opet je imao 21 start prošle sezone i još par ulazaka sa klupe, što je opet dosta minuta i dosta iskustva te je pored toga postao prvotimac i za repku. Opet kažem 20 godina, odgovorna pozicija na terenu, nije ta posudba bila toliki očaj.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Billy Gilmour (Norwich)
  • reLo changed the title to Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...