Jump to content

Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)


Recommended Posts

Meni je logičnije bilo da je Azpilicuetu izveo. Ganjamo rezultat, James na njegovu poziciju, a Odoi na Jamesovu. Može i promjena formacije na 4-2-3-1. Azpilicueta će sagoriti, igra svaka 3 dana.

Sve zavisi kakvi smo mi u formaciji sa 4 nazad, tj koliko mozemo da organizujemo sa tom formacijom, šta dobijamo a šta gubimo jer nam trenutna formacija omogućava dosta ofanzivne wing backove...

 

 

Ali opet mislim da sa tom izmjenom sto si rekao bi bilo dosta bolje, uvijek Jorginho može da bude nazad između stopera da se dodaje sa njima :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pokazao je i ove sezone na nekim utakmicama da je ozbiljan seniorski igrač. Otputovao je na Europsko prvenstvo i nadam se da će na nekim utakmicama ući sa klupe. Eno Fleck ima koronu. Igrao bi on puno više ove sezone da nije bilo te povrede. Nadam se da ga to neće zakočiti u karijeri kao što se desilo sa Hudson-Odoijem i RLC-om. Sad je pred Tuchelom sigurno velika dilema šta sa njim raditi. Ja bih volio da ostane i da igra kupove i svaku treću/četvrtu utakmicu u ligi. Ako bude povreda ove trojice glavnih onda da on uskače na njihovo mjesto, a ne da se James šalje u sredinu ili da se Mount vraća nazad. Kada sakupi još iskustva onda će potreba za Jorginhom u ovom klubu prestati.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odgovarat ce, jer nece potpisati ocigledno sa Skippom iz Tottenhama koji je odlican igrac. Ako i potpisu, svejedno je, jer im treba taj igrac koji moze povezati, jer ode Vrancic koji ionako nije igrao, a morali im igrati neki debili. Dobar tim koji bi trebao sada ostati u ligi, a ne ispasti, jer ce imati tim ako dovedu stopera, lijevog beka i npr Gilmoura.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...