Jump to content

Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)


Recommended Posts

Decko je uradio sto je do njega, dobio sansu i pokidao.

Ako nestane nestace zbog neodgovornosti drugih.

apsolutno, zato i rekoh kao mnogi jer mnogi su nestali baš zbog tih "drugih"..

 

btw uopće mu ne želim navoditi poneki minus jer nije bitno, oduševio me lik sinoć koliko ne jebe živu silu, ne puca pod pritiskom, krajnje jednostavna riješenja ima, i u više navrata pokazuje rukom suigraču kome da doda dalje što znači da je već sad totalno unutra, godine su samo broj i ne treba gledati na to nego ga samo gurati maximalno jer dečko gori, i bori se, daje sve...

neka bude nas jack grealish haha..salim se, al ugl neka mu je sa srećom, obrambenu igru da unaprijedi (pod time sam mislio na minuse) a prema naprijed ne sumnjam da će biti sve opasniji i bolji...samo zdravlja i minuta, a kod našeg FRANKA LAMPARD-a će ih zasigurno imati

 

sretno još jednom, oduševljen sam zaista, konačno neko mlad i s mudima, tada je lakše i greške gledati i oprostiti..

Link to comment
Share on other sites

ulovio sam ga nekoliko puta u lošijim postavljanjima, na to sam mislio al mali je top za 18g, zato i rekoh da nisu bitni minusi, a straha nema ni u tragovima, to se točno vidi..

ma samo neka ne bude povreda težih, i samo naprijed, vjerujem da će uspjeti, jer prenio je igre iz nižih kategorija na pravi teren i u pravu borbu..ima mali iskru u sebi

Link to comment
Share on other sites

Momak je mašinerija. Bolji i od Kove i od Frelle. Samo da Lampard nastavi da ga gura u prvih 11. Danas je mogao upisati prvu asistenciju u Premier ligi da je Anjorin brze odreagovao.

U jednom trenutku utakmice (oko 80te minute), Billy je pretrcao cijeli kilometar vise od bilo kojeg našeg igraca.
Link to comment
Share on other sites

Igra mali ko mator.
Okej svi smo mi znali da je talentovan, ali ovo sto prikazujee na terenu je van svakih ocekivanja. Cak ni vecito pozitivni Diablo nije taj level :D
Milina ga je gledati.
Dobili smo 4:0 a on je bez gola i asistencije proglasen igracem utakmice.
To sve govori.
Link to comment
Share on other sites

Trci strasno momak, nadoknadjuje eksplozivnost i sprinterske sposobnosti sa odlicnim osjecajem za prostor i otkrivanjem. Kazem ja vec sad bolji igrac od Jorginha. Onaj nista ne nudi sto mali Billy ne moze.

 

Kova je vec drugaciji tip igraca ali bi mogli zajedno funkcionisati.

Link to comment
Share on other sites

Momak je mašinerija. Bolji i od Kove i od Frelle. Samo da Lampard nastavi da ga gura u prvih 11. Danas je mogao upisati prvu asistenciju u Premier ligi da je Anjorin brze odreagovao.

U jednom trenutku utakmice (oko 80te minute), Billy je pretrcao cijeli kilometar vise od bilo kojeg našeg igraca.

 

Da, prikazao se u prenosu taj podatak. Ne pamtim kad sam u Premier ligi zadnji put vidio da se to istakne. Malo prije toga je prikazao broj dodavanja naših igrača. I tu je bio prvi, ne tako ubjedljivo.

 

Šta reći za njega. Uopšte ne osjetiš da je u igri na način da te nije strah kad primi loptu da šta ne pogriješi. Kao da su Kovačić ili Jorginho bili tu. Zrelo igra, a tako mlad.

Link to comment
Share on other sites

Diablo moraš više hvaliti ove klince


ne smije ti se ovo desavati

Ja sam ocaran, znao sam da je talentovan, ali ga nisam vidio nikad da je ovako igrao, valjda preko kurca vecinu tekmi igra u akademiji. Malo serem, znalo se desiti, ali ovo su ipak 2 tekme protiv pravo dobrih ekipa i lik dobije 2 nagrade za najboljeg igraca na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ocaran, znao sam da je talentovan, ali ga nisam vidio nikad da je ovako igrao, valjda preko kurca vecinu tekmi igra u akademiji. Malo serem, znalo se desiti, ali ovo su ipak 2 tekme protiv pravo dobrih ekipa i lik dobije 2 nagrade za najboljeg igraca na terenu.

Baš to, lik sa 18 godina preore teren doslovno uzduž i popreko, kakav trud i volja, nemam zamjerke.
Uz to oldičan decision making ima, kao da igra odavno na ovom nivou, dijeli lopte, razigrava, prolazi bez straha.
Sve je impresionirao, ne samo naše navijače
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • reLo changed the title to Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...