Jump to content

Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)

chiba
 Share

Recommended Posts

Pozitivno me je iznenadio. Mislio sam da je još uvijek rano za njega, međutim ono što je pokazao u onoj sedmici kad je 2 puta bio igrač utakmice je nestvarno. Podigrao je visoko ljestvicu, pa je bilo razočaravajuće ono što je radio protiv Leicestera u kupu. Ne možemo očekivati da on sa 18 godina odigra svaku utakmicu na vrhunskom nivou. Sve je to normalno. Volio bih da ostane i ne ide na posudbu. Nek se probija u tim kao Foden u Cityu ove godine. Bit će minuta za njega, pogotovo ako ode Jorginho. Za njega mi je još uvijek rano prognozirati kakav će biti u budućnosti. Ako ništa, dobili smo još jednog igrača u rotaciji bez da smo funte potrošili.

Ne znam cemu to naglasavanje da je to tvoje misljenje :P

Slazem se i ja. Bielsa je vrhunski trener i smatram da bi kod njega svaki igrac napredovao. Cak sta vise, igraci kao sto su Messi i Ronaldo bi kod takvog trenera naucili neke druge stvari s kojima se nisu ranije susretali. 

Kad smo kod Bielse, meni licno jedan od najboljih trenera ikada. Pratio sam njegov rad jos od Bilbao kada su demonstrirali silu u tadasnjem Kup Uefa takmicenju protiv Uniteda. Kao ona Barselona iz najboljih dana, tako su izgledali.

Inace, Bielsea se smatra trenerom koji forsira izuzetno jak presing sa mogo trcanja i to tako cijelu utakmicu. Nije ni cudo sto su ekipe obicno padnu pred kraj sezone jer tijelo ne moze da izdrzi toliko napor. 

Neki dan je dao zanimljivu izjavu: "Da su igraci roboti, ja ne bih nikada izgubio". Jasno vam je na sta je mislio.

Ako se Leeds pojaca sa nekoliko igraca, uz njegov stil igre, mislim da ce hladno biti u prvih 10 na tabeli.

Ma nema sanse da ce se to desiti. Mislim shvatam poentu sta zelis reci ali jednostavno ne vidim kako se to moze desiti treneru kao sto je Bielsa. Pogotovo ako se jos malo pojacaju u sto ne sumnjam jer imaju velike ambicije.

Vidjet cemo ali znam da ce ih biti milina gledati i mnogo jace ekipe od njih imat ce problem da iznesu loptu na protivnikovu polovinu terena tako da se nemojte iznenaditi kad to budete gledali. 

Ne znam cemu to naglasavanje da je to tvoje misljenje :P

Slazem se i ja. Bielsa je vrhunski trener i smatram da bi kod njega svaki igrac napredovao. Cak sta vise, igraci kao sto su Messi i Ronaldo bi kod takvog trenera naucili neke druge stvari s kojima se nisu ranije susretali.

Kad smo kod Bielse, meni licno jedan od najboljih trenera ikada. Pratio sam njegov rad jos od Bilbao kada su demonstrirali silu u tadasnjem Kup Uefa takmicenju protiv Uniteda. Kao ona Barselona iz najboljih dana, tako su izgledali.

Inace, Bielsea se smatra trenerom koji forsira izuzetno jak presing sa mogo trcanja i to tako cijelu utakmicu. Nije ni cudo sto su ekipe obicno padnu pred kraj sezone jer tijelo ne moze da izdrzi toliko napor.

Neki dan je dao zanimljivu izjavu: "Da su igraci roboti, ja ne bih nikada izgubio". Jasno vam je na sta je mislio.

Ako se Leeds pojaca sa nekoliko igraca, uz njegov stil igre, mislim da ce hladno biti u prvih 10 na tabeli.

Pa naglasavam jer eto nemam pojma zašto naglasavam.:D

Samo da se složim sa svime što si napisao i da dodam da se nadam da ce Bielsa i Lids postati stalni članovi PL. Za kvalitet same lige je jako bitno da bude što više takvih trenera.
Vlasnik Lidsa cak nije ni milijarder(težak nekih 550 miliona), tako da ne znam koliko ce biti spreman da uloži u igrace. Mada bi novac od premije za plasman trebalo da bude dovoljan za par pojačanja.
Videćemo kako će se desiti.

Ima Leeds finih imena, isto tako se slažem da bi Billy tamo dobro došao, eventualno jedan od mladih stopera Tomori/Ampadu. Da im se desi raspad ko Norwichu nema šanse.

Vidjećemo kakva će biti pojačanja, ionako sam planirao da odradimo nešto tipa PL predictions na forumu :D

• 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Billy Gilmour (2019-2022, 11 nastupa)