Jump to content

Tiemoue Bakayoko (2017-2023, 29 nastupa)


reLo

Recommended Posts

Ja igracine :D

 

Evo jedno pitanje, jeste li ikada gledali gori nastup jednog igraca Chelseaja od ovog veceras sto je Bakayoko pokazao?

Nikad u zivotu, neko da me ovoliko ispizdi za nepunih pola sata, ni blizu. Pojedinci su uspjeli za 90 minuta ali za pola sata niko. Jednostavno taraba od igrača

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tacno lik izgleda ko da je dobio negdje na nagradnoj igri da moze zaigrati sa profesionalnim fudbalerima. Ko u Americi ono kad izaberu iz publike nekog.

 

Boze, ne znam dal sam ikad gledao losijeg igraca u Celziju. Ko je ovo doveo i to jos platio 40 miliona, treba ga za jaja objesiti ispred Bridgea.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Bas je veliki promasaj.
Zaista nije los igrac, ko je gledai Monaco one sezone zna o cemu pricam. Kao da ga je pritisak pojeo, nemoguce da je preko noci zaboravio dodati pas na tri metra. Nova liga, novo okruzenje, novi stil igre koji se bas mnogo razlikuje od onoga sto je igrao u Monacu.
Odigrao je par dobrih utakmica (danas je protiv Manchestera bio medju boljima). Ja bi mu dao jos jednu sansu, to jest ostavio ga u timu, mislim da ce biti mnogo bolji nego ove sezone.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sto vise gledam ovog "igraca" sve kontam da je skrivena kamera i da ce neko samo izici i reci zajebavamo se decki.. Kako li je ovaj uopce zalutao u profesionalni fudbal, kamoli dovde dosao.. Ne zelim vjerovati u neke teorije zavjere al mi je prosto nevjerovatno da iko ista vidi u ovom balvanu.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Tiemoue Bakayoko (2017-2023, 29 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...