Jump to content

Tiemoue Bakayoko (Milan)

reLo
 Share

Recommended Posts

Pored ovakvog partnera u veznom redu Fabregasa i Makelele bi bio cemer.

I ta je na mjestu. Essien u najboljim danima bi imao problema s katalonskim setacem pored sebe, kamoli sirovina Bakayoko. Mada meni ovaj igrac jako jako sumnjivo izgleda, kao sto je izgledao i prosle sezone u Monacu.

Igrao je pored drimkwatera pa opet nije zna dodat

A Drinkwater velika radilica na terenu haha.E jesmo i smiješna ekipa.Ja bih Kanteu u ugovor stavio da sve žene/djevojke njegovih saigrača mu puše kurac jer igra za njih sve.

Kante,Hazard i Diego su trojac koji nam je donio ligu prošle sezone i niko više.

Trud i zalaganje, borba 10+... loše završavanje akcija, kriminalno. Ali ide na bolje sto bi se reklo.

Slazem se, danas mozda i najborbeniji nas igrac. Bas se vidjelo to. U zavrsnici mora biti smireniji sa svojim odlukama, upropastio je par dobrih situacija.

• 3 weeks later...

razlika izmedju ovog igraca i matica jeste da je matic u prvoj sezoni odigrao jako dobro, a kasnije degradirao, a ovaj je za sada los ali ima predispozicije da se popravi i bude nam jedan od bitnijih igraca u ekipi

ili to ili je fraer jednostavno flop, bolji je bio meireles

ako hoćeš iskreno za te pare je flop bez obzira na par dobrih izdanja

ok, jasno je meni to da Konte njega brani kako je mlad i Å¡ta ti ja znam al brate, mi smo njega platili preko 40m 

znam da zvuči smešno kad to navijač Čelzija piše ali za takve cene su krivi Junajted, Siti i PSG, da ti sad za 40 miliona kupuješ igrača koji je pod znakom pitanja, znači ispada da za "gotov proizvod" ili top talenta treba 100 da izdvojiš

onda dodješ u situaciju da neki tamo Čelzi koji je do pre 10 godina harao tržištem sad za 40 miliona kupuje ovo što sad gledamo

Ah da, to gledanje zadnje 2 tekme i kraj. Hazard odigra 2 kriminalne, niko mu ne kaze a. Baka odradi 2, najgori igrac ikad sto je koracao stamford bridgem.

Covjek kada je odlicno igrao, poneko ga hvalio, i zaboravi se sve to. Momak je jos mlad, i imat ce karijeru sigurno. Pa jebem mu majku, lik ono na pocetku sto je igrao, govorili ste svi bolji od matica duplo, sta je s tim bilo?

Sve, sve diablo, ali ne mozed porediti Hazarda i Bakayoka. Koliko nas taj Eden drži i koliko smo bolja ekipa sa njim, nema merne jedinice. Njemu se oprašta i više od dve utakmice zato sto je zaslužio, kao i Aspi, Kante itd.. Kada Bakayoko zasluži i njemu će se praštati.

Sve, sve diablo, ali ne mozed porediti Hazarda i Bakayoka. Koliko nas taj Eden drži i koliko smo bolja ekipa sa njim, nema merne jedinice. Njemu se oprašta i više od dve utakmice zato sto je zaslužio, kao i Aspi, Kante itd.. Kada Bakayoko zasluži i njemu će se praštati.

Samo poredim, mogu to isto reci i za Moratu, odigra lose 1 ili 2 meca, odmah "evo ga torres"

Jebem ga, mogu li mladi igraci imati ikako losih tekmi? Normalno je reci, losa partija, katastrofalna, sta ja znam, ali ne moras ga tjerati picku materinu, jer je odigrao jedan mec ili dva lose.

Slazem se sa diablom donekle. Mlad je, tek je dosao i treba mu dati jos vremena. Ipak, njegove igre su ispod ocekivanja i njegov uticaj na igru u odnosu na Matica je dosta slabiji.

Vise bih volio da su sansu pruzili RLC nego ovom, mada ce RLC svakako igranje u Palacu dobro doci. Svakom talentovanom mladom igracu je potrebno samo sto vise utakmica, ostalo ce doci. Primjer je Christensen.

• reLo changed the title to Tiemoue Bakayoko (Milan)