Jump to content

Tiemoue Bakayoko (2017-2023, 29 nastupa)


reLo

Recommended Posts

blage veze nemam odakle je sad ovaj iskočio, ne sećam se da je neÅ¡to javljao za nas nekad, jedino mi pada na pamet ona vanserijska glupost kad je tvrdio da smo spremni da prodamo Azpilkuetu za neke smeÅ¡ne pare letos 

 

za one koji nisu upućeni, lik je saradnik Skaja, pokriva Primeru , tzv. stručnjak za prilike u Å paniji 

 

 

mislim povezujemo se sa njim 100% ali na ostrvu još niko nije preneo da je "deal done", tako da kontam, ako je nešto procurelo, nije sa "naše" strane

 

mogo bih da dodam još i da je neki novinar iz Francuske pre par dana javio da smo prvi u redu za njega


evo i na WAGNH isti komentar kao i kod mene

 

https://twitter.com/WAGNH_CFC/status/844243907177304066

Link to comment
Share on other sites

nevezano za ovog lika, to je pozicija koju po mom miÅ¡ljenju treba prvo reÅ¡iti, sve ostalo nekako Å¡ljaka ali u teoriji nam ovakav igrač fali da bi mogli da se izborimo sa Totenhemom i Liverpulom 

 

i ako dodje onda se otvara problem Matića, kako njega ubediti da ostane u klubu 

 

 

lično, žao mi je zato Å¡to za godinu dana nije probao sa Loftusom ali Å¡ta sad da radim, ne mogu vene zbog toga da sečem 

Link to comment
Share on other sites

nevezano za ovog lika, to je pozicija koju po mom miÅ¡ljenju treba prvo reÅ¡iti, sve ostalo nekako Å¡ljaka ali u teoriji nam ovakav igrač fali da bi mogli da se izborimo sa Totenhemom i Liverpulom 

 

i ako dodje onda se otvara problem Matića, kako njega ubediti da ostane u klubu 

 

 

lično, žao mi je zato Å¡to za godinu dana nije probao sa Loftusom ali Å¡ta sad da radim, ne mogu vene zbog toga da sečem 

Nece Matic ostati ako ovoga dovedu, a nema ni razloga da sjedi na klupi jer ima dosta klubova gdje moze igrati u prvih 11.

Nisam upucen u kvalitete ovog igraca ali cifra je prilicno velika, za te se pare mozda mogao Nainggolan dovesti.

 

PS. kada smo vec kod Monaca, nije mi jasno zasto tamo ne saljemo mlade igrace jer cini se kao idealna sredina za razvoj

Link to comment
Share on other sites

Neće Roma da proda i neće Radja da dodje, mislim da smo već postali o tome, ako nismo evo sad kažem da su nas već 3-4x odbijali...

 

 

druga stvar, imali smo igrača na pozajmicu u Monaku, čak je i igrao fino dok se nije teže povredio ali ZAŠTO bi se Monako mlatio sa nama, ljudi igraju LŠ, bore se za prvo mesto u domaćem šampionatu, nema razloga da razvijaju igrače koje sami ne mogu da unovče

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam našo originalan tvit, to je isti lik koji je javio pre par dana za nas

 

https://twitter.com/LatourBertrand/status/844235673838239744

 

samo što je meni nepoznat pa zato nisam postao a nije javio nešto što već nije poznato

 

sad to mora da se čeka da neko na stranim forumima ili na SW kaže dal ovaj valja neÅ¡to ili ne, tako su za Le Parisian (il kako već) istakli da ne kače bilo kakve vesti(za Kantea da je zavrÅ¡eno) 

Link to comment
Share on other sites

Čoveče, šta je sa ovim savremenim fudbalerima manekenčićima, smeta mu vreme u Londonu, pokvasiće mu se ververica na glavi, skinuće mu se tetovažica ako ukliza po mokrom terenu, beži sa takvim igračima.

Link to comment
Share on other sites

Čoveče, šta je sa ovim savremenim fudbalerima manekenčićima, smeta mu vreme u Londonu, pokvasiće mu se ververica na glavi, skinuće mu se tetovažica ako ukliza po mokrom terenu, beži sa takvim igračima.

 

Pa masu ljudi s mediterana ne želi ić s mediterana baš zbog klime, nije tu ništa čudno, kad se navikneš na sunce i vrućinu ovdje nije se lako preselit u takve zemlje, iako je meni na otoku skroz ok klima, ali razumijem ljude kojima nije...

Link to comment
Share on other sites

Nece Matic ostati ako ovoga dovedu, a nema ni razloga da sjedi na klupi jer ima dosta klubova gdje moze igrati u prvih 11.

 

Negdje sam čitao da će Barcelona krenuti po njega ako ne uspiju dovesti svoju primarnu metu. 

Ne znam, ne mogu na osnovu 6-7 utakmica koje sam pogledao steći dojam kakav je igrač. Nisam stekao dojam da je neki kreativac,naprotiv.  Lično bi viÅ¡e volio igrača kao Verratija.
Ako doÄ‘e ovaj da li bismo mogli zaigrati u formaciji   3-5-2,   Alonso--Bakayoko--CESC--Kante--Moses? 

Link to comment
Share on other sites

neće igrati 3-5-2 sve dok je Azar u klubu, planirao je samo 4-2-4,, kako god okreneš, on je te formacije pominjao u kontekstu da mu napred igraju dva jaka napadača, zato je i smarao da mu se dovede pored Koste još jedan kapitalac

 

u toj 4-2-4 bi Azar igrao po strani(krilo), ovaj ako dodje, samo upada namesto Matića i to je cela filozofija

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

110% proveren izvor

 

https://twitter.com/mohamedbouhafsi/status/865588907718660097


S Monaco’s 22-year-old central midfielder Tiemoué Bakayoko appears poised to leave the club this summer, with four major clubs currently in active discussions with the player’s entourage, according to RMC.

The four sides are Chelsea and Manchester United, who have been in the race for the player from the very start, and PSG and Liverpool, who have initiated talks in recent week’s with the former Rennes man’s entourage.

All four sides are in continuous talks for the player, however the two sides who currently lead the race are Manchester United and Chelsea. José Mourinho and Antonio Conte have both made Bakayoko a summer transfer window priority.

Liverpool and Jürgen Klopp appreciate the player’s style, with PSG having also positioned themselves.

Chelsea are preparing a €45m offer for Bakayoko which they are expected to lodge imminently.

 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Tiemoue Bakayoko (2017-2023, 29 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...