Jump to content

Igrači na pozajmici - Generalna diskusija


chiba

Recommended Posts

Kljucno je u narednoj sezoni zadrzati Rece Jamesa u prvom timu i davati mu sansu u slabijim utakmicama, momak je strasan potencijal i uz pravi pristup mozemo imati dugorocno rjesenje.

al ukurcu da izvines

 

bez sportskog direktora i adekvatnog plana za buducnost ne moze se to nikako uraditi i to dobro svi znaju.

bez promjene vlasti, nikad necemo to doziviti u chelsiju

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Golman Jamie Cumming je u prvom dijelu sezone branio za Gillingham. Prekinuli smo posudbu i poslali ga u MK Dons. Oba tima su u League One, samo što je Gillingham predzadnji, a Donsi se bore za ulazak u Championship. Hvalili su ga dosta, imao je u jednom trenutku i najviše odbrana u 4 profesionalne engleske lige.

 

Našao sam i konkretnu statistiku:

 

• Most saves in England’s Top 4 & all European Leagues (96)
• 1st in League 1 for prevented goals (6.79)
• 684 consecutive minutes without conceding a league goal in 2021 - best run of anyone in the 92.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Igrači na pozajmici - Generalna diskusija
  • 1 month later...

Iaan Maatsen mladi talentovani lijevi bek Chelsea na posudbi u Burnleyu je večeras u prvom kolu Championshipa bio starter kod Kompanya i to je krunisao golom. Odličan je bio Burnley čitavu utakmicu ja mislim da niko nikada nije vidio onakav Burnley, eto pogledajte malo sažetak sabijali su čitavu utakmicu. Volio bih da odradimo još neku posudbu sa njima jer ih je dosta igrača napustilo, mislim da bi im Vale dobro došao ili Haal čak, imali bi jako dobre minute.

 

Za Huddersfield je u drugom poluvremenu šansu dobio nas Tino Anjorin

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za temu jer se u zadnje dvije godine na lijeve bekove dalo 100+ miliona, Chily je bio potreban za Cucurellu ne znam, mislim da ima i prečih pozicija za krpljenje a to da će igrat stopera me sve više strah kad vidim kako gaze Lisandra koji je isto tako nizak a realno nije loš igrač, vidi se i da je jak i dobar sa loptom u nogama ali jednostavno je sitan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...