Jump to content

Igrači na pozajmici - Generalna diskusija


chiba

Recommended Posts

Pošto nemamo teme za sve igra�e a broj pozajmica se svakim prelaznim rokom povećava otvaram ovu temu da popuni te praznine

 

 

https://twitter.com/chelseayouth/status/833293604563087360

 

plus imam temu gde mogu da ka�im vesti kao ove koje su vezane za veći broj igra�a, ne moram da se majem na tri strane, pišite ovde i šta mislite o Čelzijevom sistemu pozajmica generalno ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://twitter.com/sjstandardsport/status/842357502364798983

 

ne znam kako ih nije sramota da pričaju bilo šta u tom pravcu pogotovo u trenutku kad Ake ne može ni do klupe da dodje

ovo je u rangu izjava političara 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Jay Da Silva, igrac godine u Charltonu, i trener i svi su puni hvale za omalenog lijevog beka. Govori danas trener da je bolji nego Ashley Cole u njegovom dobu i misli da moze vec igrati u premier ligi.

 

Nadam se da ce njegova iduca pozajmica bas biti u nekom premierligaskom klubu da pokaze sta zna. Gledao sam ga u akademiji i stvarno je vrhunski igrac.

Link to comment
Share on other sites

Je li narastao ista mali? Tesko da moze s onom gradjom i konstitucijom igrati u Premiershipu. Ali da je bio talentcina u akademiji, bio je. Mada sam ga odavno izgubio iz vida.

 

Za defanzivne igrace ima vremena, oni sazrijevaju malo kasnije pa tako i Da Silva treba da ide stepenicu po stepenicu.

Link to comment
Share on other sites

Je li narastao ista mali? Tesko da moze s onom gradjom i konstitucijom igrati u Premiershipu. Ali da je bio talentcina u akademiji, bio je. Mada sam ga odavno izgubio iz vida.

 

Za defanzivne igrace ima vremena, oni sazrijevaju malo kasnije pa tako i Da Silva treba da ide stepenicu po stepenicu.

Da vidis mrmonja u ligi 1, to malo gdje ima, ako je mogao se protiv njih boriti, moze i u premier ligi sa sterlingom i ekipicom.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Dzej. Cim mu je ime Dzej ne moze ne valjat :D

 

A jesi vidio sta radi onaj klinac Mount u Holandiji, jebe ne vadi? Nocas hattrick sprcio Den Haagu.

 

Pa ovi nasi da ista mozga imaju, bar 2-3 akademca bi imali u timu dogodine.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

https://www.youtube.com/watch?v=Xo4DI52gzp8

 

Mali je bombona.. Sad ga treba godinu dana dati nekom klubu na kaljenje u Premiershipu pa od one tamo sezone uvesti u prvi tim. Bitno je samo da igra u kontinuitetu i malo se navikne na fizicke aspekte u Engleskoj, jer se igra mnogo brze nego ovo u Holandiji.

 

Mada moram reci da ne vidim neku bas slicnost s Lampardom u igri, ali eto valjda hoce svakog klinca iz mladjih kategorija koji igra u veznom redu da usporedjuju s njim.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Maunt pozvan u seniorsku reprz.

To kad Čelzi da igrača za prvi tim Engleske, mislim da će planine da se pomere


A Abraham mi je tek smešna situacija, čovek od pozajmice u čempionšipu, pa u premu, sad je ponovo nivo ispod

verujem da će biti prodat uskoro za nekih 4-6 miliona i ćao

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Mount jucer dao tri gola Boltonu. Vidi se da je Lampard menadzer tamo, odlicna posudba za Mounta. Iduca godina je kljucna u njegovom razvijanju. Logican korak je Premiership, no hoce li nasi pogoditi pravi klub to je veliko pitanje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mount jucer dao tri gola Boltonu. Vidi se da je Lampard menadzer tamo, odlicna posudba za Mounta. Iduca godina je kljucna u njegovom razvijanju. Logican korak je Premiership, no hoce li nasi pogoditi pravi klub to je veliko pitanje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Neće pogoditi pravi klub bez obzira gde ga posalju. Klubovi u PL vrlo retko, skoro nikada ne razigravaju tudje igrace ako od toga nemaju koristi.
Treba napraviti dogovor sa nekim bundesligasem. Grujic, Nelson, Sanco igraju jako odlicno tamo. Nemačka je dobra sredina za razvoj mladih igraca jer je tamo disciplina na prvom mestu unutar klubova, a i nivo fudbala je na zavidnom nivou.
Link to comment
Share on other sites

[quote name="Whisper" post="285911" timestamp="1555241480"] Neće pogoditi pravi klub bez obzira gde ga posalju. Klubovi u PL vrlo retko, skoro nikada ne razigravaju tudje igrace ako od toga nemaju koristi. Treba napraviti dogovor sa nekim bundesligasem. Grujic, Nelson, Sanco igraju jako odlicno tamo. Nemačka je dobra sredina za razvoj mladih igraca jer je tamo disciplina na prvom mestu unutar klubova, a i nivo fudbala je na zavidnom nivou.[/quote]Slazem se tu. Ne bi bilo lose poslati ga u Gladbach, Leverkusen ili Hoffenheim recimo. Liga je slabija od Premiershipa i ne bi mu taj skok u karijeri bio toliko otezan. Za Mounta je idealan scenarij bio da se Derby nekako uspio plasirati pa da samo ostane kod Lamparda, al nazalost nista od toga. Jedino sto nedostaje u Njemackoj jeste da se igra fudbal s mnogo manje fizickog kontakta i siline u duelima. To iskustvo se tek po dolasku u Englesku stice, i nije cudo da se dosta igraca pati kad tek predju u Premiership, ponajvise zbog brzine kojom se igra i fizicke snage, odnosno sudjenja. Medjutim, mene zanima sada i ova situacija u kojoj cemo se naci sa zabranom transfera. Ne vjerujem iskreno da ce to promijeniti bilo sta u odnosu prema mladima, cak naprotiv mislim da ce nekim igracima 30+ dati duze ugovore radi toga.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Igrači na pozajmici - Generalna diskusija

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...