Jump to content

James Rodríguez (Kolumbija, 1991)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 83
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Nema nigdje informacije o ovome, a i da ima istine protiv sam ovog transfera. Preskup je i upitne kvalitete, možda ima talenta ali je razmažena zvjezdica. Plus, u ovom trenutku nam treba bit prioritet prvo stoper pa onda lijevi bek, a tek onda sve ostalo... 

Link to comment
Share on other sites

To su igrači koji su odigrali nesto u Realu pa su iz ovog ili onog razloga otpisani, promjene trenera ili jednostavno zato što je to Real mora se naći prostor za novu igračku, a ovaj je bas ta skupa igračka a nije se sastavio sa Realom.

 

Zapravo je bio odličan u prvoj sezoni. U drugoj su došle dve promene trenera, uglavnom ulazio sa klupe i opet je imao fin učinak.

 

Kreativniji je od Oskara bez sumnje, može da skine teret sa Hazarda.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je bio odličan u prvoj sezoni. U drugoj su došle dve promene trenera, uglavnom ulazio sa klupe i opet je imao fin učinak.

Kreativniji je od Oskara bez sumnje, može da skine teret sa Hazarda.

Azar nam bas I nije kreator igre :P
Ako hoces nekoga da njemu skine teret treba mu bolji parnjak na desnoj strani.

Kako bi ti njega uklopio u formaciju/taktiku ?
Link to comment
Share on other sites

Azar nam bas I nije kreator igre :P
Ako hoces nekoga da njemu skine teret treba mu bolji parnjak na desnoj strani.

Kako bi ti njega uklopio u formaciju/taktiku ?

 

Nisam ni rekao to, kažem James je neko ko ima dovoljno kvaliteta da sam jedinim potezom reši utakmicu, da se ne očekuje čudo samo od Hazarda kada bude zatrebao bljesak.

 

Konte je tailor, ne ja, hehe. Uvek možemo da se vratimo na ozloglašenu 4-2-3-1 formaciju, gde bi u sredini igrali Kante i Matić. Al nije limitiran samo kao ofanzivni vezni, u Realu (i Monaku pre toga) je igrao i centralnog veznog i desno krilo. Isprobao bih ga umesto Williana recimo.

Link to comment
Share on other sites

Onda ti i ja gledamo razlicitog igraca... Ja njega znam samo kao statistu nikako kao coveka koji resava meceve. Platili bi ga kao Ronalda, Suareza... Mislis da bi imao takav efekat na ekipu kao pomenuti? Jer njih dvojica su egzaktan primer odnosa cena-kvalitet.

Nema nikakvog razloga da Celsi za njega plati toliki novac. Sve I da nam je to najveci problem u ekipi. A nije.
Link to comment
Share on other sites

Odlican je igrac, i sigurno bi bio super pojacanje za nas. Ali 90 miliona je nenormalno dati za njega, mozda su mogli da traze toliko posle prve sezone koju je izdominirao ali sada niko nije lud da da toliko za igraca koji ima prelosu sezonu iza sebe. Da je cena tipa 40 miliona to bi bilo ok i ne bih imao nista protiv ali ovako je glupo i razmatrati transfer. Pa jbt za 90-100 miliona bi Atletiko sigurno prodao Grizmana koji je neuporedivo bolji igrac.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta iz cijeg dzepa ide to.

Al dobro.

 

Prosvijetli me i reci u čemu je poenta Å erloče. 

 

Jednostavno je li bolje dati 90 miliona i kupiti Jamesa ili 0 i ne kupiti nikoga (pošto se sve kreće prema tome)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...