Jump to content

Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)


reLo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Toliko je vremena prošlo od njegove zadnje utakmice da se jedva sjećam zbog čega je tako loš bio. Znam da se jedno vrijeme nije mogao sastaviti sa loptom. Da su mu na nekoj utakmici napravili 5 čistih šansi i da se baš ispromašivao. Hoće da šutne i promaši loptu. Highlight sezone je onaj gol protiv Uniteda u kupu, to je bilo baš vrhunski. Gol protiv Ajaxa u gostima isto zlata vrijedan. Dosta simpatičan lik, ali nema više mjesta za njega. I Giroud i Abraham su dosta bolji, Werner pogotovo. Neće ga biti lako prodati, ali svaka roba nađe kupca. Vjerovatno će biti ono posudba sa pravom otkupa u neki dobar tim u Francuskoj.

Link to comment
Share on other sites

Bas mi je žao što nije uspio kod nas, znam kad je došao da sam naravno srao jer je masno plaćen, kao i obično što serem :D

 

Ali svidio mi se ko lik, jako jako pozitivan i dobar kao osoba, baš lik kojeg želiš u klubu i moraš voljeti. Prve one sezone mi je bilo žao što nije imao dovoljno minuta ali zabijao je nekako, imao je dobar goal ration.

 

Poslije su bile neke posudbe, na nekima je bio sjajan, na nekima prosječan, sve u svemu kontao sam da bi ove sezone poslije svih banova mogao da ostvari nešto više. Girouda nisam gotivio u Tammya sam sumnjao te sam mislio da ce Michy biti taj napadač sa 15+ golova...

 

Šteta, ništa od njega, loše partije je pružio te mislim da je vrijeme da ide, čisto da napravi nešto od karijere dok ima vremena.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...