Jump to content

Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)


reLo

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ja se nikako ne mogu sjetiti šta je bilo sa ovim momkom kada je došao kod nas ? Da li je on bio pojačanje one sezone kada je došao i Conte ? Sjećam se da je zabio i odlučujući gol za titulu protiv Watforda čini mi se. Također se sjećam da ga je Conte bukvalno maltretirao, uvodio u igru zadnjih 15 sekundi. Također se sjećam da je sledeće sezone kad je otišao Costa bio starter u početku dok nije došla ona prevara od Morate te se Michy preselio na klupu, poslije toga u odsustvu Morate igralo se bez napadača sa lažnom devetkom, od toga još imam neke blage traume... Kako god moja neka slika je da nikada nije dobio dovoljno minuta i vremena

Link to comment
Share on other sites

Nije to ni prvi ni poslednji igrač koji je doživeo takav tretman, mogo je da traži transfer a ne da se vuče po pozajmicama, nemam pojma, valjda zato što smatram da uvek treba čovek da odlučuje sam o svojoj sudbini, jbg nekad ti se ne poklopi, a njemu očigledno ta sezona pod Konteom nije legla

Pazi ti kad je on uspeo da napravi put od Dotrmunda do Bešiktaša, znači od Nemačke, preko Španije i CP

Treba napraviti ceo tim (adi vidi pozabavi se  time, na svim pozicijama imamo nekog) tih naših promašaja, verujem da bi mogo jedan pristojan tim da se sastavi:fantom:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Adi said:

To je klupa, pa onda Isiah Brown, Bulka, Chalobah stariji, Kenedy, Pantić, Hector, Nathan..

Džaba se trudiš, stari forumaši poznaju više tih igrača ipak smo imali topic na forumu za Milana Lalkoviča, naravno vjerovatno je Cae otvorio temu a Žiger ima temu od momenta kad je došao u klub sa 16 godina :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Michy Batshuayi (Crystal Palace)
  • reLo changed the title to Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...