Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

Da, Äak i kod Scolarija iako je bilo stalno priÄe kako su igraÄi nezadovoljni, kako ga Drogba ne podnosi i sliÄno niko nikad nije ovako reagirao niti je uopće smio pomisliti na to. Jednostavno, zna se red i zna se da niko nije iznad kluba. B)

Al opet, bez obzira kakav je trener Mancini Džeko nije smio onako reagirati. Njegovo je da radi, igrao još bolje i zabija, pa ćemo onda vidjeti hoće li ga izvaditi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo sad gledam Manciniev intevju i kad su ga pitali za Džeku kaže:

"Izveo sam ga jer nisam bio zadovoljan njegovom igrom."

Novinari: Bio je vidno ljut.

"Ja sam ljut i trebam biti ljut zbog njegove igre, a ne on."

I onda su ga nešto pitali za Džeku a on je rekao:

"Zato će naredni put sjediti na klupi sa mnom."

Usra ga Džeko samo tako :D

Link to comment
Share on other sites

E kada bi MANU ostao na 3 mjestu do 6 kola to bi bilo najljepse vidjet :)

Evo sad gledam Manciniev intevju i kad su ga pitali za Džeku kaže:

"Izveo sam ga jer nisam bio zadovoljan njegovom igrom."

Novinari: Bio je vidno ljut.

"Ja sam ljut i trebam biti ljut zbog njegove igre, a ne on."

I onda su ga nešto pitali za Džeku a on je rekao:

"Zato će naredni put sjediti na klupi sa mnom."

Usra ga Džeko samo tako :D

ma Mancini je .!. od trenera kad useru samo se vadi na igrace....Lik vadi sinoc Dzeka ubacuje De Jonga i do kraja utakmice umjesto da pokusa nesto da uradi u napadu on ostavi Teveza na klupi....
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se Napoli vraća na staze stare slave i nadam se da će biti konkurentni u Italiji i Europi sljedećih barem 4-5 godina. Novca imaju (bogat vlasnik), imaju odliÄne igraÄe koji zaista ne žele ići iz Napolija, izgleda da im se tamo sviÄ‘a. Imaju vatrene navijaÄe, veliki stadion. Ništa im ne fali. Stvarno se nadam da će biti u Europi konkurentni kao što je barem jedan Lyon zadnjih 5 godina.

Bayern odliÄan, razvaljuje. Ribery nosi tim. Ako i Robben uÄ‘e u formu to će biti fenomen od ekipe i predviÄ‘am im finale.

City dokazao da je vrijeme da se prestane usporeÄ‘ivati s jednim Chelseajem. Jednostavnom nemaju pobjedniÄki mentalitet, nikad tim nisu bili niti će biti. Džaba sve.

Dinamo neću komentirati jer sam još uvijek razoÄaran. Ne Dinamom, nego porazom. Jbg Lyon je bolja ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se Napoli vraća na staze stare slave i nadam se da će biti konkurentni u Italiji i Europi sljedećih barem 4-5 godina. Novca imaju (bogat vlasnik), imaju odliÄne igraÄe koji zaista ne žele ići iz Napolija, izgleda da im se tamo sviÄ‘a. Imaju vatrene navijaÄe, veliki stadion. Ništa im ne fali. Stvarno se nadam da će biti u Europi konkurentni kao što je barem jedan Lyon zadnjih 5 godina.

Bayern odliÄan, razvaljuje. Ribery nosi tim. Ako i Robben uÄ‘e u formu to će biti fenomen od ekipe i predviÄ‘am im finale.

City dokazao da je vrijeme da se prestane usporeÄ‘ivati s jednim Chelseajem. Jednostavnom nemaju pobjedniÄki mentalitet, nikad tim nisu bili niti će biti. Džaba sve.

Dinamo neću komentirati jer sam još uvijek razoÄaran. Ne Dinamom, nego porazom. Jbg Lyon je bolja ekipa.

a Bayern je mašina ove godine stvarno odliÄno igraju, Ribery sinoć fenomenalan :D

Link to comment
Share on other sites

Dinamo mora Ajaxa pobjedit kod kuće, što realno i nije nemoguće, Ajax nije toliko jak i nema tako dobre igraÄe kao prije, da je tu Suarez druga priÄa, u gostima protiv Ajaxa uzet bod, kod Reala na Bernabeu nemaju što tražit,a ako odigraju kao protiv Reala, moguće da Äak i pobjede Lyon kod kuće, jer Lyon je izraziti domaćin, a gostima nisu baš jaki što su dokazali i prošle godine protiv Hapoela, moglo bi se do trećeg mjesta, samo se ne smije od Ajaxa izgubit.

P.S - Pratit ću sve utakmice lige prvaka na Maksimiru :D

Link to comment
Share on other sites

Dinamo mora Ajaxa pobjedit kod kuće, što realno i nije nemoguće, Ajax nije toliko jak i nema tako dobre igraÄe kao prije, da je tu Suarez druga priÄa, u gostima protiv Ajaxa uzet bod, kod Reala na Bernabeu nemaju što tražit,a ako odigraju kao protiv Reala, moguće da Äak i pobjede Lyon kod kuće, jer Lyon je izraziti domaćin, a gostima nisu baš jaki što su dokazali i prošle godine protiv Hapoela, moglo bi se do trećeg mjesta, samo se ne smije od Ajaxa izgubit.

P.S - Pratit ću sve utakmice lige prvaka na Maksimiru :D

tako sam i ja prosle godine govorio za Partizan da dobiju Bragu kuci otkinu bod u gostima Bragi i Sahtjoru pokusaju dobiti Sahtjor kuci i onda protiv arsenala sta Bog da a oni su uradili totalno suprotno :D
Link to comment
Share on other sites

Dinamo mora Ajaxa pobjedit kod kuće, što realno i nije nemoguće, Ajax nije toliko jak i nema tako dobre igraÄe kao prije, da je tu Suarez druga priÄa, u gostima protiv Ajaxa uzet bod, kod Reala na Bernabeu nemaju što tražit,a ako odigraju kao protiv Reala, moguće da Äak i pobjede Lyon kod kuće, jer Lyon je izraziti domaćin, a gostima nisu baš jaki što su dokazali i prošle godine protiv Hapoela, moglo bi se do trećeg mjesta, samo se ne smije od Ajaxa izgubit.

P.S - Pratit ću sve utakmice lige prvaka na Maksimiru :D

Dovoljna su 4 boda protiv Ajaxa u 2 utakmice, od Reala gube, takoÄ‘er mislim da nemaju što tražit protiv Lyona...

Link to comment
Share on other sites

Ajd mi reci koga to Ajax ima od igraća da nemogu do nikakvih bodova?

Ajax je realno gledajući jača ekipa od Dinama prvenstveno zbog toga što imaju jaču ligu ali i zbog toga što je njihova škola fudbala jedna od najboljih na svijetu... Dinamo kući može izvući bod s mukom po pola, ali sumnjam da imaju šta tražiti u Amsterdamu, kao i na svakom drugom gostovanju. Zašto to mislim? Pa iz razloga što je predzadnje Dinamovo gostovanje moglo rezultirati većim porazom i neprolaskom u grupnu fazu Lige prvaka.

Link to comment
Share on other sites

Ajax je realno gledajući jaÄa ekipa od Dinama prvenstveno zbog toga što imaju jaÄu ligu ali i zbog toga što je njihova škola fudbala jedna od najboljih na svijetu... Dinamo kući može izvući bod s mukom po pola, ali sumnjam da imaju šta tražiti u Amsterdamu, kao i na svakom drugom gostovanju. Zašto to mislim? Pa iz razloga što je predzadnje Dinamovo gostovanje moglo rezultirati većim porazom i neprolaskom u grupnu fazu Lige prvaka.

Sve to stoji što kažeš, ali budimo realni, prije dvije godine u europskoj ligi,Ajax ih je dva puta dobio 0:2 i 2:1, ali isto tako, onda su oni imali puno jaÄi sastav,npr. od onda su prodali Stekelenburga,Emanuelsona,Suareza,De Zeeuwa, a isto tako Dinamo je dosta jaÄi od prije dvije godine..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...