Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

Opsjednutost je kad svakodnevno i non stop razmisljas o necemu, ne? Sta ste se uhvatili te rijeci Bog te jebo, kakve veze ima to s gadjenjem prema njima jbt

 

Pa gade se i meni, ne mogu ih podnijeti organski jer su smecari. Naravno imaju i debilne navijace. Medjutim, sjetim ih se samo kad me neko podsjeti i ne izazivaju u meni nikakvo osjecanje, najlakse opisano neko ravnodusno "boli me tuki za njima, kad su govna"

Link to comment
Share on other sites

Pa gade se i meni, ne mogu ih podnijeti organski jer su smecari. Naravno imaju i debilne navijace. Medjutim, sjetim ih se samo kad me neko podsjeti i ne izazivaju u meni nikakvo osjecanje, najlakse opisano neko ravnodusno "boli me tuki za njima, kad su govna"

Aran moj boli i mene tuki, al cu uvijek rec kakvi su cigani i uvijek ce to bit za mene. Jebiga to nije opsjednutost, ko sto i sam kazes kad me neko podsjeti...

Taman posla da sam nolifer i razmisljam svaki dan po par sati o toj noci i o tome kako katalunja igra, odnosno ciganci.

 

da je zenska neka pa aj :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

@Dzan, Dobro, dobro. I ja sam poletio da ti lijepim etikete, oslanjajuci se na odredjenu grupu navijaca koja stvarno tako razmislja. Maj bed. 

 

Sve ovo sto sam napisao naravno stoji, ali za tu odredjenu grupu. Sumnjam da takvih ima na forumu, vise na stranici ili negdje u Nigeriji. Ne znam blage.

 

Eh upravo je Whisper u linku koji je ostavio dokazao da ima takvih. Pogledajte da su ljudi par godina nakon toga slali mailove i postu, to nije opsjednutost? To je normalno, jelda?

 

Ne kontam sto ste se vi prozvali, ispade kao da je neko bukvalno vama rekao da ste opsjednuti. Fino sam napisao, odredjena grupa navijaca. Kome se svidja neka se svrsta u tu grupu.

Link to comment
Share on other sites

Lol, pa da nije bilo tog gola, Čelsi bi prošao makar sudija na dosudio 66 penala i sada ne bismo više pričali o tome niti biste toliko mrzeli Barselonu. ALI JESTE.

 

U pravu si, dao je gol koji ih je odveo dalje. Ali znacaj tom golu dao je sudija te utakmice. To je ono sto ti ne rezumes. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo kako su izvukli tu priču o kompleksima, tačno smijurija. :D

 

Napiši sve ovo na Arsenalovom forumu da su opsednuti Čelsijem isto će ti ovo napisati.

 

Aran moj boli i mene tuki, al cu uvijek rec kakvi su cigani i uvijek ce to bit za mene. Jebiga to nije opsjednutost, ko sto i sam kazes kad me neko podsjeti...
 

 

XEXE, boli me tuki za njima, ali ću ih uvek napljuvati i reći da ih mrzim, nisam ospedjnut xexe

 

 

Head-to-head record:
Played: 11, Wins: Barcelona 5, Chelsea 4, Draws: 2 Goals: Barcelona 22, Chelsea 16

 

Ma kolena im klecaju kad spomeneš Čelsi.

Link to comment
Share on other sites

Napiši sve ovo na Arsenalovom forumu da su opsednuti Čelsijem isto će ti ovo napisati.

 

 

XEXE, boli me tuki za njima, ali ću ih uvek napljuvati i reći da ih mrzim, nisam ospedjnut xexe

 

 

Head-to-head record:
Played: 11, Wins: Barcelona 5, Chelsea 4, Draws: 2 Goals: Barcelona 22, Chelsea 16

 

Ma kolena im klecaju kad spomeneš Čelsi.

Ti il trollas il se drogiras, nea treceg

A izmedju ostalog provjeri malo taj head to head record, zajebo si se


Cuj 5 puta nas Barca pobjedila

Link to comment
Share on other sites

Nit se drogiram nit vas trolujem, nit sam glup i slep, igrom slučaja danas pišemo o tome jer se Kun oglasio dve nedelje nakon onog mog posta. ;)

 

POÄŒINJE UTAKMICA, Bajern daje gol u gostima.

Link to comment
Share on other sites

Kakva crna opsjednutost Barcelonom, nakon one krađe na Stamford Bridgeu, ne da ih mrzim već ih ne podnosim i ne razmišljam o njima osim kada ih imam na tiketu ili kada Chelsea igra protiv njih. Uglavnom nemam strah od utakmica protiv njih, jer oni se više plaše nas nego mi njih..

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/messi10stats/status/596048262710198273

 

Još jednom prekucao fudbal.

 

messi.jpg

 

3-0 za Barselonu, eto šta dobiješ kad hoćeš da se nadigravaš sa njima, a dobro su prošli realno. Siguran sam da su navijači Bajerna srećni što je Gvardilo hteo da ih nadigra, xexe.

Link to comment
Share on other sites

Ja sad pričam sa navijačem Bayerna i lik me uvjerava da je trener sve dobro odradio, samo nisu imali igrača. :D

 

Pa ko da su Müller i Lewandowski od jučer jbt.. Gvardilo izlazi prvih 15 minuta igra 3 na 3 u odbrani LOL 

Trener najveći krivac za ovo, nismo ni mi imali pola ekipe protiv Baye u finalu pa smo ih karnuli zato što se naš trener prilagodio situaciji za rezultat, a nije poginuo i izgubio radi ljepote.

Link to comment
Share on other sites

 

Pa ko da su Müller i Lewandowski od jučer jbt.. Gvardilo izlazi prvih 15 minuta igra 3 na 3 u odbrani LOL 

Trener najveći krivac za ovo, nismo ni mi imali pola ekipe protiv Baye u finalu pa smo ih karnuli zato što se naš trener prilagodio situaciji za rezultat, a nije poginuo i izgubio radi ljepote.

Jbg znaš kako je, Guardiola je se vratio na mjesto svoj najvećeg uspjeha, mjesto na kome je bio bog i batina, pa je htjeo da se predstavi na isti način i sa drugim klubom, da bi se postavio defanzivno morao je prije toga svoju filozofiju i ponos malo gurnuti pod tepih što on nije učinio i dobio je na kraju po ušima.

Link to comment
Share on other sites

Messi je najveći majstor nogometa. Nikad mi neće biti jasni ljudi kojima je Ronaldo bolji, aj da im je draži ,ali bolji nikako. Ne znam šta se čudite reakciji Boatenga, pazite vi koja je to brzina Messija kod tog poteza, Boateng je bez sumnje stoper svjetske klase, ali Messijeva brzina bi vjerojatno svakog stopera posjela na guzicu

Link to comment
Share on other sites

Gvardiola je amater.
Vidjelo se kolika je razlika izmedju njega i bivseg trenera Juppa.
Treba da shvati da mu ovo nije Bundesliga u kojoj nema konkurenciju i u kojoj su prosjecni klubovi te da mu u klubu ne igra Messi koji sam rjesava utakmice.

Pred njegov dolazak sam rekao da ce navijaci kad tad zazaliti za Juppom.
Link to comment
Share on other sites

Messi je najveći majstor nogometa. Nikad mi neće biti jasni ljudi kojima je Ronaldo bolji, aj da im je draži ,ali bolji nikako. Ne znam šta se čudite reakciji Boatenga, pazite vi koja je to brzina Messija kod tog poteza, Boateng je bez sumnje stoper svjetske klase, ali Messijeva brzina bi vjerojatno svakog stopera posjela na guzicu

Apolutno.Ronaldo zavisi dosta i od ekipe a Messi moze ama bas sam sve iskreirati,asistirati,driblati a o realizaciji ne treba ni trositi rijeci.Covjek pored svega dobrog ima i nevjerovatno dobru zavrsnicu.Takvu preciznost i snalazljvost nema ni jedan igrac.I to radi jos sa velikom elegancijom.Jednom sam procitao jednu zanimljivu izjavu nekog novinara na pitanje poredjenja Ronalda i Mesija.Kaze covjek ovako:Za Ronalda radi ekipa a Messi radi za ekipu.Otprilike tako nekako ali pametnom insanu je dovoljno da skonto sta je pisac htio reci :D


Evo za kraj 
https://www.youtube.com/watch?v=IS2AswigzHQ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...