Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

E sad se postavlja pitanje, moze li Real da nadigra Liverpul, Siti, pa i nas, ovako osakacene povredama. Liverpul znamo kako su izbacili prosle godine, a mi smo ih ubili u Londonu.
Ne bih se bas radovao kao Realovci, koji napadaju 14 ls. Tempo koji smo u kupu sa liverpulom imali, oni ne bi izdrzali. Mozda je van teme ali me interesuje misljenja. Unapred se izvinjavam.
Link to comment
Share on other sites

@drogba11

 

Modric je doktorski odigrao veceras, imao je kljucnu ulogu kod drugog gola.

 

Sto se tice utakmice PSG je kontrolisao istu do greske Donarume, nakon toga je bila obrnuta situacija na terenu. Iznenadio me PSG koliko su bili nemocni u zadnjih 10-15 minuta prema naprijed.

Link to comment
Share on other sites

E sad se postavlja pitanje, moze li Real da nadigra Liverpul, Siti, pa i nas, ovako osakacene povredama. Liverpul znamo kako su izbacili prosle godine, a mi smo ih ubili u Londonu.
Ne bih se bas radovao kao Realovci, koji napadaju 14 ls. Tempo koji smo u kupu sa liverpulom imali, oni ne bi izdrzali. Mozda je van teme ali me interesuje misljenja. Unapred se izvinjavam.

Tesko da bi mogli ikoga iz Engleske istrpiti. PSG po koji put ispada zato sto su mentalno pali.

Link to comment
Share on other sites

Nista mene Real nije sinoc impresionirao, ni najmanje. Ni krivi ni duzni sinoc prodjose dalje, 3 gola dadose iz 3 greske (Donaruma, Modric sa 37 godina ne moze onako slobodno doci do 16terca, rusis ga odmah, Markinjos). PSG je imao svs u svojim nogama, vise od igre, 2 gola prednosti na pola sata od kraja. Kako su to prokockali ni sami ne znaju. Naravno da ima krivice i na Poketina, u 60oj nema muda da izvadi jednog od one gore 3 koji ne igraju uopste odbranu i tako pojava defanzivu. Ne mora to biti defanzivac, dovoljan je npr Di Maria koji bi se vracao nazad i pomagao odbrani. Zamislite da im je usao jedan kao Frelo koji zna stati na loptu,kontrolisati tempo (ozbiljan sam ne zajebajem se). Cim su primili prvi go odmah im je usla voda u usi. Nisu se mogli sastati s loptom, pogubili se. Najbolje pokazatelj toga jeste da prilike nisu stvorili u onih 20tak minuta sto su imali.
Nikakav bauk nije ovaj Real, ne bi mi bilo krivo kada bi izvukli njih u 1/4 finala.
Link to comment
Share on other sites

Kakve je sreće ovaj Real, PSG ih ubije u 3 od 4 poluvremena, oni odigraju jedno poluvrijeme i izbace ih.

 

Modrić, najbolji igrač sa ovih prostora kojeg sam ja gledao,bez premaca, majstor u ovim godinama na ovakvom nivou da igra...

 

Vinicus je dobar igrač ali nema završnice i nema slabije noge, uvijek se mora okrenuti na desnu...

 

Benzemu ne komentarišem, ne gotivim ga ali je maestro, drago mi je što je to izašlo na vidjelo...

 

 

PSG odlična ekipa, odlični igrači ali mentalno nikakvi, jeste trojka u napadu sjajna ali i odbrani ništa ne fali, po imenima, kad pogledaš da nama igraju Sarr i Chalobah... sigurno je da su Marquinhos i Kimpembbe bolji od njih... Jednostavno je ekipa takva kakva jeste skupina plaćenika koja ništa osim domaćih takmičenja neće osvojiti. To sam uvijek govorio i tako će uvijek biti.

Link to comment
Share on other sites

Pred utakmicu sam rekao da ću se iznenaditi ako Real prođe i iznenadio sam se. Prevagnulo je to što je PSG najobičniji cirkus od ekipe i da se u njih niko ne može pouzdati. Real je prošao čisto na dozu sreće i iskustva i genijalnosti pojedinih igrača. Courtois odbrani penal Messiju u prvoj utakmici, Donnaruppa pokloni gol, kod drugog gola vezni red kojem je jedini kvalitet da trči i pravi faulove ne može ništa Modriću i u nastavku akcije Benzema na ivici offsidea daje gol. Treći gol u stilu Vardya, jedan minimalan kontakt je bio dovoljan.

 

Ne znam šta je svrha i cilj nogometnog kluba Paris Saint Germain. Imaju najbolju napadačku trojku u historiji fudbala i pola godine da ih uigraju za knock-out fazu i ništa ne uigraju i trener nikog od njih ne može da izvede. Može Pochettino da ode iz Tottenhama, ali ne može Tottenham da ode iz njega, PSG je postao takav luzerski tim pod njegovom kontrolom. U ligi odrađuju posao, ništa loše, a ništa ni impresivno. Tu i tamo razvale neki St. Ettienne i sad će za vikend još gori Bordeaux. Trebaju do kraja sezone izbaciti još 5-6 garnitura dresova da ih prodaju dok su još Messi i Mbappe tu i dok je još Neymar nekom interesantan. Očekujem da dovedu Pogbu na ljeto, još jedan beskoristan i lijen igrač koji je iz meni nepoznatog razloga među najpopularnijim igračima na svijetu.

 

Real svakako poželjniji protivnik u četvrtfinalu od Bayerna, Citya i Liverpoola.

Link to comment
Share on other sites

Nista mene Real nije sinoc impresionirao, ni najmanje. Ni krivi ni duzni sinoc prodjose dalje, 3 gola dadose iz 3 greske (Donaruma, Modric sa 37 godina ne moze onako slobodno doci do 16terca, rusis ga odmah, Markinjos). PSG je imao svs u svojim nogama, vise od igre, 2 gola prednosti na pola sata od kraja. Kako su to prokockali ni sami ne znaju. Naravno da ima krivice i na Poketina, u 60oj nema muda da izvadi jednog od one gore 3 koji ne igraju uopste odbranu i tako pojava defanzivu. Ne mora to biti defanzivac, dovoljan je npr Di Maria koji bi se vracao nazad i pomagao odbrani. Zamislite da im je usao jedan kao Frelo koji zna stati na loptu,kontrolisati tempo (ozbiljan sam ne zajebajem se). Cim su primili prvi go odmah im je usla voda u usi. Nisu se mogli sastati s loptom, pogubili se. Najbolje pokazatelj toga jeste da prilike nisu stvorili u onih 20tak minuta sto su imali.
Nikakav bauk nije ovaj Real, ne bi mi bilo krivo kada bi izvukli njih u 1/4 finala.

 

čekaj pa zar nije da idemo na njih sigurno, zna se ždrijeb...il sam ja lud haha

Link to comment
Share on other sites

Ajax-Benfika i United-Atletiko večeras

 

Kakva su vaša očekivanja ?

 

Ajax bi trebao ovo da prođe lagano, mislim da će biti dobra tekma sa golovima. Iznenadio bih se ako bi ih Benfika izbacila.

 

United Atletiko, očekujem dosadnu tekmu prije svega, United možda blagi favorit ali oni igraju po sistemu toplo-hladno, tako da ništa nije isključeno. Volio bih da United ispadne samo zato što ih mrzim

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko mi prodjemo a vjerujem da hocemo, bilo ko osim Citya, Liverpula i Bayerna je slabiji od nas. Naravno nece biti lahko ni protiv ostalih timova ali mnogo su nam vece sanse da njih prodjemo nego ovu trojku. Vjerujem da i mi spadamo u listu nepozeljnih kada su City, Liverpul i Bayern u pitanju.

Ako vec moram prognozirati, neka u narednu rundu prodju:
Viljareal, Ajax, Atletico, City, Bayern, Liverpul, Real i Chelsea.

Iduci protivnik neka bude Viljareal.

Link to comment
Share on other sites

To je knock-out sistem. Može Ajax briljirati na 7 utakmica, ako jednom podbaci ispada. Sa druge strane Benfica niÅ¡ta impresivno i evo ih u četvrtfinalu. Ne znam kako ono klanje u 94-oj minuti nije bio penal za Ajax. Benfica svakako najpoželjniji rival u četvrtfinalu, a i podsjeća na 2012. godinu. 

 

Manje mi je mrzak Atletico, tako da sam "navijao" za njih. Od zadnjih 20 minuta ležali su 15.

Link to comment
Share on other sites

Nevezano za vecerasnju utakmicu, izgleda da gos'n Ten Hag nije cuo za tempiranje forme. Ajax vec 5-6 utakmica u holandiji dobija na guzove, tipa neki penal pri kraju utakmice. Plus vraca Onanu posle doping-suspenzije. Zao mi je ali se ls ne osvaja u grupi, gde je raspucan Ale, nego u eliminacionim utakmicama.
Nije da sam iznenadjen, a Benfika je relativno laksi protivnik od tipa nas, Intera i ostalih drugoplasiranih ekipa.
Ne znam nema mi Ten Hag neki pobednicki mentalitet za duze staze, tako da slobodno moze u junajted. Za atraktivnost svaka cast.
Ne morate se sloziti, moje misljenje. Ali takodje nisam gledao utakmicu, pa verovatno nisam merodavan.

A za junajted valjda ima repasaz za trofej ls, jer rece Shaw da je mogu osvojiti. Boze koje su oni cepanke.
Link to comment
Share on other sites

Pljusnu Juve ko mokra krpa o beton, a i neka je bome..zao mi jedino zivotinje Vlahovića i Cuadrada...
A Alegri sad nek čeka sa otvorenijom igrom i okomitijim igračima koliko hoće,svakako ima vremena..

Cestitke uvijek mi dragoj zutoj podmornici, i manje dragom Emeryu, nek se maknuo od europske lige vise, nek ju i drugi osvoje...
Dodite sad u London malo...a i hocete, osjecam to haha
Link to comment
Share on other sites

Nekad su u veznom redu imali Pirla, Pogbu, Pjanića, Vidala i Marchisia, a danas su to Arthur, McKennie, Locatelli, Rabiot i slični koji kad se saberu nisu kao jedan od ove petorice. Imaju kvalitetnih igrača, ali imaju i dosta rupa, vidjelo se to i protiv nas. Drago mi je zbog Villarreala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...