Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

CSKA vs. Inter - Smatram da ovdje Inter ne može do pobjede, iz razloga forme u kojoj se trenutno nalaze, a uostalom Sovjetska gostovanja su neugodna za svakoga, pa Äak i lani za Barcelonu, ako se sjećate, nisu uspjeli doći do pobjede u Kazanu, a CSKA se nalazi u odliÄnoj formi i raspolaže visokokvalitetnim kadrom igraÄa poput Keisukea Honde i Alana Dzagoeva. Prognoza: 1X

Bayern vs. Manchester City - Manchester City se u prvom kolu dobro namuÄio na Etihadu za uzeti bod Napoliju, a što će se tek dogoditi sutra na Allianz Areni protiv blistajućeg Bayerna, to ni sam bog ne zna. Nazovite me ludim, ali mislim da ovdje Bayern upisuje 3 boda sa podebljom gol razlikom. Prognoza: 1

Napoli vs. Villareal - Napoliju u prilog ide domaći teren, odliÄan start u prvenstvu, forma te (ne)forma Villareala. Prognoza: 1

Trabzonspor vs. Lille - Da postavim jedno pitanje kladioniÄarima. Koliko vas je puta zeznuo ovaj sluÄaj, ekipa poput Trabzona pobijedi u prvom kolu veliku momÄad u gostima i vi si kontate 'ma poÄetniÄka sreća' te se iduće kolo kladite na Lille i ponovno fulate? E pa zapitajte se još jednom ukoliko ste mislili igrati na Lille. Prosuli su bodove protiv CSKA blesavo, i realno nisu u nekoj formi. Prognoza: 1X

Manchester United vs. Basel - Mislim da se ovdje nema što puno govoriti, nakon kiksa u prvom kolu United želi bodove, i vjerujem da će do njih doći bez većih problema. Prognoza: 1

Otelul vs. Benfica - Benfica je u prvom kolu pokazala što sve može, te kakvim igraÄkim kadrom raspolaže. Mislim da će Gaitan i ekipa protutnjati Rumunjskom kao Gestapo Poljskom. Prognoza: 2

Olympique Lyonnais - Dinamo Zagreb - Tu smo. Dinamo je pod naletom euroeuforije zadivio kontinent partijom pruženom protiv Reala, dok s druge strane Lyon ništa nije pokazao u Amsterdamu. Ono što treba brinuti Krunu Smeagola JurÄića i ostatak stožera je to, da je Lyon bez 3 glavna igraÄa ovaj vikend pregazio Girondins, momÄad koja je prije koju godinu bila euromomÄad, i koja još uvijek ima kvalitet. Mislim da Dinamo na jednom od težih gostovanja i za veće klubove nema što tražiti te ću lagano zaokružiti jedinicu za Gerland na svom listiću. Prognoza: 1

Real Madrid vs. Ajax - Ma što tko rekao, od Reala se ovdje oÄekuje pobjeda veća od one u Zagrebu, a ja vjerujem da će i biti tako. Prognoza: 1

Link to comment
Share on other sites

Tablice:

A

Bayern Munchen...6

Napoli....................4

Manchester City....1

Villareal.................0

B

Trabzonspor..........4

Internazionale.......3

LOSC Lille............2

CSKA Moscow.....1

C

Basel........................4

Benfica.....................4

Manchester United...2

Otelul Galati.............0

D

Real Madrid................6

Olympique Lyonnais...4

Ajax Amsterdam.........1

Dinamo Zagreb...........0

*Mislim da vec sad komotno mogu reci da si je Bayern zacrtao prvo mjesto u skupini.

*Igraci kola: Mesut Ozil i Mario Gomez

Link to comment
Share on other sites

I ja bih se naljutio da me vadi a ubacuje De Jonga... Da je odmah ubacio Teveza vjerujem da se ne bi ljutio a i Argentinac bi sigurno pristao ući... Ovako je zasro 2 puta u 10 minuta.

Pa htio je ubaciti Teveza mjesto Džeke al je ovaj odbio. Mah, znalo se da će ta seljaÄina s Anda samo jebavati ove ostale momke i Mancinija.

Link to comment
Share on other sites

Ma uveo De Jonga da sačuva 2-0 jer su krenuli opasno tonuti.

Mancini je karina od trenera, sa onakvim igračima se ona raspravlja. Vidi se da su napuhane zvijezde i da ih boli kurac za rezultat već igraju za sebe. Ja ne znam kad se kod nas desilo da je neko odbio ući igrati. Čovječe igrači su nam stariji od trenera pa mu opet niko ni "a" ne kaže, a ovi se raspravljaju sa starijim od sebe. Sramota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...