Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

Jooj, dokle ćete da plačete za ono kao neki Liverpulovci, Barselona  vam se uvukla pod kožu i nabila komplekse, opsednuti ste njome, sumnjam da su njihovi navijači opsednuti nama.
Nemojte da tvrdite da nije tako, do sada biste preboleli sve to.

Ne moze mi nabiti komplekse neko koga zguzimo u svako doba dana i noci.
Link to comment
Share on other sites

Ne moze mi nabiti komplekse neko koga zguzimo u svako doba dana i noci.

Vala baš. Pa Barcelona kad je najjača a Chelsea najslabiji, njima se tresu gaće da nas ne dobiju u Ligi Šampiona. Mislim da je i sam Messi rekao da bi rado igrao protiv svakog tima, samo ne protiv CFC-a. Tako da ne vidim o kakvim se kompleksima priča. Postoji samo antipatija i gađenje prema tom klubu, znamo svi zbog čega.

Link to comment
Share on other sites

Kolko mi je drago sto je Juve pobedio Real. Od uvek sam mrzeo Real ali su mi se ove godine nesto bas smucili. Juve vrhunsku odigrao, u napadu maksimalno borbeni, u odbrani majstorski ako izuzmemo 2-3 greske koje su lako sredili. Tevez borac isto kao Kosta, Morata dobar dosta, Vidal i posebno Markizio iskidali, Lihtstajner isto... Real prelos, slusam neke budale pricaju kao Real ih ubio zabari antifudbal.. a Real 3-4 dobra napada imao za ceo mec. Ronaldo kompleksas nista nije uradio osim Inzagi(Mikel) gola a proslava ko da je spasio planetu. Ramos kriminalno los, Bejl isto toliko lose odigrao da bi dvaput razmislio o njegovom dovodjenju kod nas. U revansu ocekujem bunker Juventusa i neki X sa malo golova. Sto rece jedan lik u komentarima na Mozzartu u fazonu kad zabari parkiraju bus u revansu Murinjov bus ce da izgleda kao kombi :D

Link to comment
Share on other sites

Ne moze mi nabiti komplekse neko koga zguzimo u svako doba dana i noci.

 

Vala baš. Pa Barcelona kad je najjača a Chelsea najslabiji, njima se tresu gaće da nas ne dobiju u Ligi Šampiona. Mislim da je i sam Messi rekao da bi rado igrao protiv svakog tima, samo ne protiv CFC-a. Tako da ne vidim o kakvim se kompleksima priča. Postoji samo antipatija i gađenje prema tom klubu, znamo svi zbog čega.

 

iniesta.gif

 

Sanjate Iniestu ko Arsenalovci Drogbu, to se vidi iz svakog komentara.

 

GET OVER IT.

Link to comment
Share on other sites

Daj mani me šuplje, kažem ti fino kako je bilo i šta mislim o tome ti mi ideš na neke komplekse, besmisleno totalno i nepovezano.

 

Kao što Arsenlovac ne vidi svoju opsednutost drugim ekipama, ne vidiš ni ti svoju. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto se te utakmice tice, promasili ste temu. Ne igraci, ne ekipa, vec sudija. Ekipa Barcelone, sa svim svojim zvezdama je u tom mecu bila pregazena, da nije bilo sudije, primili bi 5 komada, i bili ponizeni za sva vremena. 

To sto Igi spominje Iniestu nema ama bas nikakve veze ni sa cim. Mogao je i Valdes sa gola da pogodi, nije stvar u tome. Utakmicu je odlucio Overebo, mnogo pre tog "pobedonosnog" gola.

Link to comment
Share on other sites

Lol, pa da nije bilo tog gola, Čelsi bi prošao makar sudija na dosudio 66 penala i sada ne bismo više pričali o tome niti biste toliko mrzeli Barselonu. ALI JESTE.

Uvijek bi se podsjetili na kradju u pokusaju, i ismijavali bi ih, mrznja ide uz to logicno, jer mrzim i QPR kada su nas pokusali 23 puta pokrasti.

Link to comment
Share on other sites

@whisp reci da nije istina ono gore, a što se tiče tvog komentara, taj bi me verovatno napljuvao sad gore od svih vas. :D

 

Uvijek bi se podsjetili na kradju u pokusaju, i ismijavali bi ih, mrznja ide uz to logicno, jer mrzim i QPR kada su nas pokusali 23 puta pokrasti.

 

Ne bi se niko sećao toga. Je l' mrziš Burnley zbog onoga u februaru?

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Igijem u potpunosti. Opsjednutost Barsom i dalje vlada u odredjenom dijelu Celsijevih navijaca. I to zbog one utakmice od prije 6 godina, koja jeste bila najveca kradja u istoriji fudbala, ali treba nastaviti dalje, necu glumiti Arsenalovca i plakati svaki put kad je neka rijec o njima ( ALI PAMTITI). Oni su opsjednuti Realom, ako uopste i to, jer su uglavnom najogranicenija rasa medju navijacima, nesto tipa balkon ili tepsija. Jedna za jucerasnju tekmu: 60edbd01bf5f23370f2c2f795a719740.jpg Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Kakva opsjednutost, ko je vama popio mozak. Vjerujem da i navijate za njih vcrs?? Cuj komplekse nam nabili, koje?? Cigani iz katalonske rupe i Ovrebo nikad nece bit zaboravljeni

I najveca kradja u povijesti nikad ne treba bit zaboravljena i uvijek treba da se spominje ko su i sta su. Mame im se najebem

ionako dosta vas voli takav fudbal, pa zast ne razmotrite tu katalonsku opciju sebi


Pre tačno Å¡est godina odigrana je jedna od najkontroverznijih utakmica u evropskim kupovima. Makar u modernoj eri. Tog 6. maja 2009. ÄŒelsi je bukvalno pokraden, na brutalan način sprečen da se probije u finale Lige Å¡ampiona i dobije priliku da se Mančester junajtedu osveti za poraz godinu dana ranije u Moskvi. 

Ko zna, mozda bi 2012. slavili drugu titulu LP ;)

Mrzim cigane, Hitler ih nije ubio dovoljno ipak

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se loziti. Niko ne kaze da treba zaboraviti i da treba navijati za Barsu, to je lako zakljuciti ako znas citati. Medjutim, ne treba se ni ponasati kao curica pa svaki put kad se spomene Barsa pisati iste stvari i to vec znamo koje, imam osjecaj da places dok to pises. To je po meni opsjednutost, pogotovo ako svaki put isto pisete kad se negdje provuce ime ovog katalonskog kluba. Ne zelim da budem kao navijaci Arsenala i da se svaki put branim rijecima i kukanjem, zna se kako je Chelsea rjesavao te stvari, tako sto se nije bunio vec 3 godine nakon toga pokazao zube, bez imalo pardona.

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto ne spominjati nesto sto me asocira na taj klub? Neko spomene cigane, ja se sjetim katalonije. Jebiga to su sto su. Cuj kompleksi i opsjednutost, velika glupost

 

Pa ako ti oni prvi padaju napamet kad spomenes cigane, izvini brate, ali to je opsjednutost. Nisam rekao da su to kompleksi, to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

Opsjednutost je kad svakodnevno i non stop razmisljas o necemu, ne? Sta ste se uhvatili te rijeci Bog te jebo, kakve veze ima to s gadjenjem prema njima jbt

Nemos poredit s arsenalovim navijacima nikako, oni su opsjednuti jer su nemocni
Ovo je sasvim druga prica jebiga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...