Jump to content

Ligue 1 (FRA)


Guest Twelfth Man

Recommended Posts

pa nije to samo zbog njega,"cela situacija je u klubu sjebana"

 

ne znam zašto niko ne priča o tome kako im već par igrača u najavi odlazi,neće da produži ugovore i šta ti ja znam

 

ne možeš ti u takvoj atmosferi da juriš top 3 nikako jer ti takvi igrači uglavnom imaju koncetraciju jedno vreme sve dok se ne približi kraj sezone kada su oni već u mislima daleko od svog kluba


još jbg izgubili te dve utakmice od PSG,prvu sudije progurale PSG,drugu nisu imali baš sreće i eto ti samo tu 6 bodova manje


a i nisu oni ruku na srce ni tolko loÅ¡i,nego i Monako sabija 

 

izvoko je B kolko je mogo iz ove ekipe,sad Å¡ta je tu je

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 213
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Guest Vagabundo

Blanc jedino da ne uzme prvenstvo dobio bi otkaz. Ako uzme tripletu, ostaje on lagano i naredne sezone pa ce onda po Guardiiolu i oni, pretpostavljam. Ili Simeonea ako ih ovaj odbije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Treba reci da Francuska ima vrlo dobru infrastrukturu i da su sustigli Engleze i Nijemce.

 

A PSG po mom ukusu igra najljepsi fudbal u Evropi.

 

Istinu zboriš. Misliš sustigli su Njemce. Kakvi Englezi, još tu ima dosta malih stadiona od 30.000 - 40.000. I starih, Njemci su najjači što se infrastrukture tiče .Deru sve.

Link to comment
Share on other sites

Istinu zboriš. Misliš sustigli su Njemce. Kakvi Englezi, još tu ima dosta malih stadiona od 30.000 - 40.000. I starih, Njemci su najjači što se infrastrukture tiče .Deru sve.

 

Engleska ima dosta malih stadiona, no to nije poenta mog posta. Ti stadioni su dobro ocuvani, pa su samim tim i kvalitetni. Najnovije ima Njemacka zbog domacinstva SP-a. No, Euro 2008 je odigran na stadionima od 35-40k i nista im nije falilo. Nadam se da ste shvatili moju poentu.

 

Pozdrav.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...