Jump to content

Robert Kenedy (2015-2022, 16 nastupa)


  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 301
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 2 months later...

http://www.express.co.uk/sport/football/587228/Chelsea-Manchester-United-Kenedy-Transfer-Gossip-Confirmed-Done-Deal 

Manchester United , Barca i još par klubova se borilo za njegov potpis.
Inače naš bivši igrač Deco ga je skautirao i "preporučio" , a agent od Kenedya je isti agent kao i od Williana Ramiresa i mislim Oscara-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ovaj momak bi mogao biti ono što nam treba. Dečko ovako mlad, u prvoj utakmici za Chelsea odigra ovako dobro, a posebno moram naglasit da je jedan od rijetkih kojem nije trebalo 5 utakmica da shvati da se mora igrati obrana i ako si krilo. Jednom u opasnoj prilici Suareza je on bio uz njega i otreso ga, a on krilo. Fenomenalno. Imao je par super poteza, ona fantastična duga lopta za Matića pa se Nemanja jebiga spetljao, za 45 minuta je pokazao puno. Brz, ima tu ljevicu koja nam je prijeko potrebna na toj desnoj strani. Ja vjerujem da bi već za godinu-dvije dana mogao se izborit za prvo mjesto na toj poziciji

Link to comment
Share on other sites

Dakle dotle je došlo da sam i ja zadovoljan njegovom partijom za početak, onda nema šta da gledate isječke i da pitate kako je odigrao, jako dobro krilo, brzo, sposobno sa loptom uz mogućnost da igra i odbranu, samo bih volio da ga gledam još par utakmica da vidim kako bi se snalazio pred golom u gol šansama
Link to comment
Share on other sites

Mene je fasciniralo koliko je fizicki jak.Raznio je Suaresa sinoc u onom duelu.Volio bih ga vidjeti i protiv protivnika koji ce se zabarikirati u svoj 16-rac pa da ga vidim kako se snalazi kada mi konstantno vrsimo pritisak.Mislim da ima razoran udarac upravo zbog svoje konstitucije.Ipak slazem se sa diablom da mu slijedi posudba.

Link to comment
Share on other sites

Kurac je ovo igrač za prvu postavu. OK, dobar je, al' je izgorio u želji da se dokaže. Ovako je odigrao sad i odigraće možda u debiju za Chelsea ako ga ikad doživi. Momak se previše zalijeće, hoće sve na silu, umjesto da igra mozgom on igra silom. Nije me se dojmio kao vas jer se iz aviona vidjelo da izgara u toj želji da nešto uradi.

Link to comment
Share on other sites

Kurac je ovo igrač za prvu postavu. OK, dobar je, al' je izgorio u želji da se dokaže. Ovako je odigrao sad i odigraće možda u debiju za Chelsea ako ga ikad doživi. Momak se previše zalijeće, hoće sve na silu, umjesto da igra mozgom on igra silom. Nije me se dojmio kao vas jer se iz aviona vidjelo da izgara u toj želji da nešto uradi.

Pa sta je trebo,sa 19 godina da dribla ko Hazard,da ima top u nozi ko Ibrahimovic i da bude brz ko Robben da bi bili zadovoljni?
 

Link to comment
Share on other sites

Nije, trebao je da stane na loptu i odigrava neke duple pasove i sl., a ne da pokušava pretrčat igrača koji je 5 metara u prednosti. Upravo na tom pokušaju se vidjelo koliko je pun sebe i misli da je najbolji na terenu, a u stvari čisti prosjek.

Link to comment
Share on other sites

 a u stvari čisti prosjek.

 

ovo zapamtite,oduvek je znao da proceni igrača hahahahaha

 

 

 

“We bought Kenedy because we believe in him. He’s a very young kid that we believe a lot in. We have conditions to get him a work permit because we want him. We don’t want him to go out on loan, I think we have what the rules demand to get him a permit.
Link to comment
Share on other sites

Mourinho je totalno pogubio konce, od trenera koji je davao prilike mlađima svake prestupne godine, i koji je radio samo sa apsolutnim zvijezdama, on u ekipi kamari Traorea, Mosesa, pa sad i Kenedyja.

 

Nešto smrdi, a nije pod mojim nosom.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledo tekmu al sudeci po komentarima momak ima damu za razliku od nekih puno skuplje placenih i vec formiranih igraca. Samo naprijed, nastavi pokusavati i boriti se za svoje mjesto u ekipi.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Relo treba nam neko takav sa mudima sto kaze Wisey i neko ko ce biti drcan i sa 19 napraviti razliku... Necemo od njega praviti Pelea, Messija ili Ronalda.. 

 

Mozda ovaj bude zlatna koka. Ovo su pripreme, mora da proba da vidi sta moze i koliko protiv jakih ekipa, a kada dodju utakmice sa znacajem onda cemo razmatrati u tom smislu. 

 

Mislis da su vrhunski igraci bili stidljivi u svojim prvim nastupima, nisu, grizli su i kidali, pokusavali.. da li bi bio Messi Messi da je cutao i polako se pokazivao, kulturno sto bi rekli? Ne verujem. 

 

Pozicija mu omogucava probanje i pokusaje preci suparnickog igraca, pretrcati ga, napraviti prostora sebi i igracima, za razliku od recimo Zoume, koji nema prava na gresku, tj. nema luksuz da sebi dopusti kiks. 

 

Mene je mali odusevio ono malo sto sam gledao, materijala za dobrog igraca ima, ostalo je na Mourinhu i ekipi u strucnom stabu. 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Robert Kenedy (2015-2022, 16 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...