Jump to content

Robert Kenedy (2015-2022, 16 nastupa)

Caeruleus
 Share

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije, trebao je da stane na loptu i odigrava neke duple pasove i sl., a ne da pokušava pretrčat igrača koji je 5 metara u prednosti. Upravo na tom pokušaju se vidjelo koliko je pun sebe i misli da je najbolji na terenu, a u stvari čisti prosjek.

U tome i jest poenta.Ima muda dijete za razliku od nekih.Jos prva utakmica pa zeljan dokazivanja,zato je mozda i pokusavao sve to.Ne kazem ja da je spreman u boj vec sada,ali je talenat.Veliki.

• Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I Kenediju i Traoreu bi ovo bila prva sezona u PL. Kada bi postoja la mogucnost da odigraju 20ak utakmica u takmicenju, u kontinuitetu, to bi im znacilo puno vise od samog treninga i minuta u kupovima kod Murinja.

I Italiji, pa i Spaniji je sasvim normalno da manji, slabiji klubovi razigravaju talente koje ovi bogatiji dovode, ali ne mogu da im pruze pravu sansu. Dok u Engleskoj, i najslabiji timovi finansijski mnogo bolje stoje od svojih parnjaka u ranije navedenim ligama, i prevasshodno gledaju da guraju igrace koje su oni sami "proizveli" ili doveli, zbog, naravno, dugorocne koristi, nego da pomazu velikima.

Ako je mogua ozbiljna pozajmica u PL klub, barem za jednog od njih dvojice, tu sansu treba iskoristiti. u suprotnom, ili francuska liga, da fizicki sazre, ili neka respektabilna minutaza u Celsiju.

Pa vidi, ako se gurne Willian na 10ku, gde je i igrao najbolje, on i Oscar igraju tu poziciji, to je reseno. Za desno krilo imamo.Traorea i Kennedya, Moses je zamena Edenu i po potrebi desno krilo i sve je reseno. Umesto da sepamo sa desnim krilom guseci Williana ili Oscara, probamo sa klincima i mlada 2 igraca stavimo da dele poziciju.

Bem li ga, jedino mi to pada na pamet.

Chelsea boss Jose Mourinho is confident of getting a work permit approved for new striker Kenedy.

The young man sis very highly-rated in the game and Mourinho has admitted that a work permit is close.

The  daily-mail-logo-small-e1402849425447.jpe quote him as saying: “We have conditions to get him a work permit because we want him.

“We don’t want him to go out on loan, I think we have what the rules demand to get him a permit.”

Kenedy required permission from his Brazilian club Fluminense to play in the game as he has not yet been formally signed but seems to have done enough to convince Mourinho.

- Ali ovo je važno!

It is unclear how he could qualify for a work permit as normally players need to have represented their national team at senior level to qualify and Kenedy has only played for Brazil's Under 17 and Under 20 team.

ima ono pravilo u fazonu ako je veliki talenat i ako bi to doprinelo kvalitetu same lige onda može da dobije dozvolu 

samo što to onda ide na neki komitet il šta je već,pa ti sad vidi kako bi oni to ocenili

What happens if a player has not been granted a work permit?

If a football player does not fulfil the above criteria and has his application for a work permit turned down there is the possibility for a club to appeal the decision. This appeal will be heard by an independent panel and it will be the job of the panel to assess the following things:

• To consider whether the player is of the highest calibre

• To consider whether the player is able to contribute significantly to the development of the game at the top level in the UK

It is often the case that when clubs sign young players who have not had the opportunity to play for their national side due to their age the work permit will be granted due to the ability and potential shown by that player in their fledgling career.

pa nemam pojma,znam da ga kad je stigo,imao je malo utakmica za repku a sad vidim na vikipediji piše 24 tekme

a kolko sam skontao gleda se kolko je igrač igrao u poslednje dve godine od dana kad je podneta prijava plus ta zemlja mora da bude 70 ili bolje rangirana na FIFA listi

a burkina faso je sad 72

Donekle se Slazem sa reLomirom momak me nije toliko impresionirao kao vas.Isto tako je donekle izgorio u zelji, radio je neke nepromisljene poteze, zakucavao se u protivnika, driblao kad je trebalo dodati I slicno... Ali vidi se da Mali ima ogromnog talenta, da ima muda , da moze biti pun pogodak ove sezone u PL.
Sretno držim mu fige

Donekle se Slazem sa reLomirom momak me nije toliko impresionirao kao vas.Isto tako je donekle izgorio u zelji, radio je neke nepromisljene poteze, zakucavao se u protivnika, driblao kad je trebalo dodati I slicno... Ali vidi se da Mali ima ogromnog talenta, da ima muda , da moze biti pun pogodak ove sezone u PL.
Sretno držim mu fige

Ccc, što prekrsti reLu? On nije reLomir, on je naš reLudin. Da je reLomir čvarke bi naručivao od Kaloude.

Šalu na stranu. Pogledao sam Kenedyja kako igra (Kenedy je, a ne Kennedy dragi CFC1905). Vidio sam te isječke iz utakmice protiv Barce. Šta reći nego velemajstor. Može biti bolji od Robbena.

Sad čitam za Kenedija da je Barsa baš bila zagrejana za njega i da su imali pravo preče kupovine,medjutim u tekstu koji su na SW izbacili je to dosta šturo opisano i mene zapravo buni to kako smo mi došli uopšte do njega jer je Barsa platila već 200.000 da prva stane u red,piše samo na kraju je transfer ban odradio svoje kao i izdašna ponuda Čelzija,te je igrač na kraju potpisao za nas.

6d0397f8-3f5f-43e1-a464-e52911486668.jpg

• reLo changed the title to Robert Kenedy (2015-2022, 16 nastupa)