Jump to content

Robert Kenedy (2015-2022, 16 nastupa)


  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 301
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

treba ovog dovesti samo da se Cae nervira 

 

Boli me kita. Ako je tebi stalo da gledamo Chelsea koji se mrvcari i ispada u osmini finala Lige prvaka s igračem više i pogodnim rezultatom na svom stadio, ako je tebi stalo da gledamo Chelsea koji nije toliko dobar u ligi koliko su drugi loši. Ako ti je stalo do toga samo ti navija za ove debile da dođu u klub i da nas odvedu u prosjek.

Link to comment
Share on other sites

Boli me kita. Ako je tebi stalo da gledamo Chelsea koji se mrvcari i ispada u osmini finala Lige prvaka s igračem više i pogodnim rezultatom na svom stadio, ako je tebi stalo da gledamo Chelsea koji nije toliko dobar u ligi koliko su drugi loši. Ako ti je stalo do toga samo ti navija za ove debile da dođu u klub i da nas odvedu u prosjek.

to mrcvarenje i ispadanje u ligi sampiona nema veze sa igracima to je zbog murinjove inteligencije

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Upravu je Kun. Murinjo je glup. Oscar, Ramires, Willian su igracine. Murinjo je kriv sto odbrana nije bila na nivou protiv PSG. Treba dovesti jos Brazilaca jer oni znaju sa loptom i vrlo su inteligenti a Murinjo je glup. Samo Brazilce dovoditi. Neka nas odvedu u ponore.

uopste nisi shvatio moj post.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Fluminese fans are pissed. "This board is too amateur, Kenedy is worth atleast €20m. Chelsea will buy and sell in 2 seasons for €100m"

 

piše se danas da smo ga pazarili

 

nepoznat izvor,uzmite ovo sa rezervom

Link to comment
Share on other sites

HOHOHOHOHO, imamo igraca od 100 miliona za par sezona, a kupili ga rece za koliko ?

 

Chelsea are hoping to snap up hot prospect Kenedy in a £15m deal, according to Brazilian news outlet Globo Esporte.

Reports suggest the 19-year-old Fluminense ace is set to be sold to an investment fund before completing a move to the Blues.

It is thought Stamford Bridge is the most likely destination for the Brazilian teenager.

 

mada sam ja video na drugom mestu neku smešnu cenu,mnogo manju

 

ajd,treba videti prvo dal je i ovo istina

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ovi gore govore da vrijedi minimalno 20 mil eura, onda nema sanse da je cijena 15 mil funti... Vjerovatno smo ga uzeli za par miliona cim im nije drago :D


  • Chelsea look certain to win the race to sign Brazil starlet Kenedy from Fluminense for £6 million this summer.
    London evening standard

Nije puno para, hajde veliki talenat, da vidimo i to :D

Link to comment
Share on other sites

Hajd, ako je 6 miliona, za Chelsea to nije puno, vidjeti ćemo hoće li se snaći.  Naravno, gledao sam youtube klipove ovog igrača, kao i većina Brazilaca ima tu neku tehniku (ali čini mi se ni blizu, ne znam Neymara npr), ima Å¡ut dobar, ljevak je, i kako sam mogao zapaziti, odluke mu nisu baÅ¡ najpametnije, kada ima loptu u nogama, ali dalo bi se to popravit.  Uglavnom za sada je samo talenat, a da li će biti neÅ¡to od njega, ne znam.

 

Ja da se pitam, ovakve igrače nebih dovodio, naročito jer mislim da puno boljeg igrača imamo već u vlasništvu, a to je Bertrand Traore.

Link to comment
Share on other sites

 

 

likeliest destination is Mourinho's Chelsea for a sum of around €8 million. The intermediary in the deal, Giuliano Bertolucci, is also Oscar, Ramires and Willian's agent.

 

update

 

poznato mi je već bilo al nisam postao..

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Robert Kenedy (2015-2022, 16 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...