Jump to content

Danilo Pantic(MOL Fehervar)


Kalouda

Recommended Posts

  • Postova 80
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Nije ništa potpisao s nama :O

 

It`s true I`ve been talk of the town lately but I know I didn’t sign anything with Chelsea. They showed interest but no concrete deal was struck. I`m still Partizan player with five more months of contract, focused on preps. Early part of winter training is extremely fierce and you need a clear head to go through it, said Pantic.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na situaciju, navodno je 10 puta potpisao za Čelsi, a onda je otišao u Benfiku, pa je potpisao još 3 ugovora sa Čelsijem, nakon čega je otišao u Liverpul.

 

A kad smo kod njegovih kvaliteta, da, smešan igrač, eto, neka nam da sutra gol kad već baksuziram.

Link to comment
Share on other sites

igi postajeÅ¡ već naporan  :D (il je to neki pokuÅ¡aj trolanja)  jbt lik ti lepo kaže  u kom pravcu bi ovo bio dobar posao za ÄŒelzi,misli se naravno na zaradu

 

a bogami od igrača iz Partizanove akademije je par klubova odlično profitiralo pa zašto ne bi i mi kad bi bili malo pametniji

 

a to za Markovića i Čelzi nije istina,bilo je dosta spekulacija ali nikad takvih da je naš igrač,nego sve nešto kroz maglu i šta ti ja znam,tako da ne preterujete sad malo

 

kao i za ovog malca,niko nije potpisao niÅ¡ta,bila samo izjava da je bilo  pregovora a vi ovde kao neke babe odma doÅ¡le da izogovarate i da se sladite  :-q  

 

i u svakom trenutku bi kupio igrača kao što je marković ako je to uslov da opelješim nekog za 25 miliona ,pa nek se zove i Pantić,Krivokuća,Perica itd

 

 

druga stvar koja mi nije jasna a u tu problematiku neću mnogo da ulazim,očito da neki ljudi ovde imaju problem sa igračima koji dolaze sa ovih prostora pa se to po defoltu pljuje i osipa kamenjem  a sa komentarima "dobrodoÅ¡u u vitese" ,"živ bio ÄŒelzi ne video " itd ne kontam čemu sve to

 

evo ovaj kolega sibinnho dodje i napiše koju o njemu ,konkretne stvari pa i imaš nešto da pročitaš dok nekolicina dolazi i dolaziće da leči neke svoje bubice

Link to comment
Share on other sites

a to za Markovića i Čelzi nije istina,bilo je dosta spekulacija ali nikad takvih da je naš igrač,nego sve nešto kroz maglu i šta ti ja znam,tako da ne preterujete sad malo

 

O tome ti pričam, sa time poredim ovu situaciju.

 

Dizanje cene i privlačenje pažnje da ode u neki manje tralala klub. Mada Partizan neće zaraditi na njemu kako stvari stoje.

 

Osim toga, trenutno najbolji srpski igrači nisu prismrdeli Partizanovoj i Zvezdinoj školi. Matić, Ivanović, Kolarov, Tadić pa i Subotić

Link to comment
Share on other sites

Ipak dolazi

 

Partizan Belgrade youngster Danilo Pantic claims he will join Chelsea before the end of the January transfer window.

The 18-year-old midfielder has made 13 appearances in all competitions this season – including five Europa League outings – and has now revealed that the Blues are close to finalising a deal to acquire his services.

It has been reported that Pantic would sign for the Blues before moving on loan to Vitesse, a club with whom Chelsea have forged a close relationship over recent years, with a succession of youngsters – including Bertrand Traore and Lucas Piazon – spending short-term spells at the Dutch outfit.

"In the situation we are now in, going to Chelsea would be the best solution for me and for Partizan,” he toldNovosti.

“I am not sure when I will be back in Belgrade, I believe in next day or two, and a transfer should be done this week."

Partizan would secure around £670,000 for Pantic, as he has so far refused to sign a professional contract.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Saga oko sudbine Danila Pantića konačno je okončana.Mladi vezista Partizana dogovorio je potpisivanje petogodiÅ¡njeg ugovora sa ÄŒelsijem! Jedina dilema je da li će Partizan prihvatiti uzmi ili ostavi ponudu Plavaca koja je stigla u Humsku. U slučaju da odbije 18-godiÅ¡nji vezista će na leto, kada mu isteknu obaveze prema crno-belima, otići bez dinara obeÅ¡tećenja, a u klupsku kasu će se sliti samo nekoliko stotina hiljada evra na ime trening kompenzacije.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Tek na ljeto u Celsi

 

„Pokušali smo na sve načine da mu ponudimo nastavak saradnje, ali igrač i njegovi predstavnici na to nisu pristali“, kaže Milorad Vučelić povodom fudbalera koji će morati da sačeka leto da bi se preselio u Čelsi

 

„Odluka da Pantić ostane u Partizanu do leta je posledica činjenice da nismo želeli da pristanemo na potcenjivačku ponudu njegovog agneta Falija Ramadanija. Hteli smo da izvučemo Å¡to bolje uslove po klub, a ponuÄ‘eni su nam takvi da jednostavno nismo mogli da saraÄ‘ujemo. Shvatili smo da dogovor nije moguć, pa će Danilo ostati sa nama i tokom proleća“, rekao je Vučelić.

 

Prema prvoj, trebalo je samo da se obaveže na saradnju sa Čelsijem i zatim zaputi na pozajmicu u holandski Vitese, da bi poslednje vesti sugerisale da je potpisao petogodišnju saradnju sa Plavcima, na šta ima pravo, jer mu je ostalo samo šest meseci ugovora sa Partizanom.

„I mi smo čuli da je nešto potpisao, ali ne znamo šta. Doduše, on na to ima pravo i niko ga ne krivi. Nama kao klubu samo smeta što ne znamo ko je sve upetljan u njegov ugovor. Pokušali smo na sve načine da mu ponudimo nastavak saradnje, ali Danilo i njegovi predstavnici na to nisu pristali“.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Grobari mu zapalili auto
 

„Znam da je taj automobil kupio pre par meseci. Na temu da li ga je neko namerno zapalio, kruže razne priče po gradu. Ali sve se odnose na ugovor koji nije želeo da produži sa Partizanom.“, komentariÅ¡e žitelj Rume za pomenuti izvor.
 

Povodom ovog događaja u sredu se saopštenjem oglasila i Policijska uprava Sremska Mitrovica.

 

Između ostalog, navodi se da su uviđaj na licu mesta izvršili pripadnici Odeljenja za vanredne situacije i policijske stanice u Rumi, te da je o celom događaju obavešteni i zamenik osnovnog javnog tužioca u ovom gradu.

Link to comment
Share on other sites

Zar je stvarno toliki talent pa se diže ovoliko prašine?

 

Ono malo fudbala sto je odigrao za prvi tim, nije se bas mnogo isticao. KAd je trebalo da zablista i pmogne mladoj rerezentaciji, njega je PArtizan povukao, zbog evropskih utakmica. Ali, skauti su placeni da rade svoj posao, i sigurno su nesto videli...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Whisper changed the title to Danilo Pantic(MOL Fehervar)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...