Jump to content

Danilo Pantic(MOL Fehervar)


Kalouda

Recommended Posts

Najveći talenat FK Partizan se povezuje sa Chelsea

 

http://www.sr.partizan.rs/wp-content/uploads/2013/05/Danilo_Pantic680px.png


Pozicija: Vezni
Rodjen: 26.10.1996.
Visina: 180 cm
Težina: 68 kg

U FK Partizan:
Broj nastupa: 53
Broj golova: 8

Izvori
http://www.mozzartsport.com/vesti/novosti-danilo-pantic-ide-u-celzi/94630
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=234802
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/bomba-murinjo-kupuje-u-humskoj-210015.html


Odli�an igra�, još jedan produkt prejake Partizanove akademije. Šta mislite o njemu?
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 80
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Guest ivanovic22

„Razgovarao sam sa agentima i rekli su mi da je u Partizan poslata zvanična ponuda. Ostalo je joÅ¡ da se dva kluba dogovore o visni obeÅ¡tećenja, čime bismo uÅ¡li u zavrÅ¡nicu transfera. No, hajde da sačekamo da se sve okonča jer je slanjem zvanične ponude napravljen tek jedan od koraka“, rekao je Pantić za Sport.

 

 

„Priča sa ÄŒelsijem traje već duže vreme, posmatrali su me uglavnom u dresu reprezentacije Srbije, ali nisam verovao da će epilog biti ovakav. Srećan sam i uzbuÄ‘en jer se radi o jednom od najvećih klubova na svetu. Ideja mi je da prvo stasam u Holandiji, tačnije u Viteseu i tamo se izborim za mesto na Stamford Bridžu“, poručio je Pantić.

 

Kurac od igraca, za sada u Partizanu blijesnuo na 10 minuta i misli da je igrac, jedna od manje talentovanih iz Partizanove akademije. Buduci alkoholicar i kockar,propali fudbaler :D

 

Putuj igumane putuj, znaj da za tobom Grobari ne tuguju.

Link to comment
Share on other sites

Partizanova Å¡kola najjača u Evropi,  svake prestupne godine izbace igrača za klubove tipa Anderleht i Fiorentina.

 

Sad čitam komentare da ovaj ni u cipiripi ligi niÅ¡ta nije pokazao. Ovom  bi u ÄŒelsiju plafon bio klupa rezervnog tima Vitessea. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ako je kao što Igi kaže, mislim da će se i Vitesse pobuniti protiv njegovog dolaska... Jbg ne mogu ljudi primat svakav otpad :D

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahha 

 

Imas pravo,pitaju se i oni nesto hahahahahhaha

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Mozda ima nekog talenta ovaj panj, al mora makar jos dvije sezone ostat u Srbiji. Pa on jos nije izborio mjesto u prvih 11 Partizana, a oce da ide u inostranstvo MOZAK.


Danilov cale

10929935_768553003226281_425980701862301

Link to comment
Share on other sites

Aj Igi nemoj mi ići na kurac viÅ¡e 

M7_20130328_1317_Top10Footb.jpg

Niko nije rekao da je Partizanova škola najjača u Europi, ali činjenica je da je prejaka
http://www.fourfourtwo.com/features/meet-spurs-serbian-opponents-crisis-who-serve-europes-top-clubs
https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/pitchside-europe/best-academy-europe-094426548.html
http://www.espnfc.com/blog/espn-fc-united-blog/68/post/2103351/partizan-belgrade-illustrates-how-much-serbia-has-given-football


Šta fali klubovima tipa Anderleht i Fiorentina? U Anderlehtu igra jedino Mitrović, a evo ja ti kažem vidjećeš gdje će Mitrović igrati kroz nekih 5 godina. Evo drži me za riječ. U Fiorentini igra Savić, koji je došao iz Man Citya, s kojim je osvojio BPL. A šta fali Fiorenini to još ne kontam

Partizan is the biggest talent factory. Matija Nastasic, Stevan Jovetic (both Manchester City), Adem Ljajic (AS Roma), Miralem Sulejmani (Benfica), Zoran Tosic (played for Manchester United, now CSKA Moscow), Stefan Savic (played for Manchester City, now Fiorentina), Milos Jojic (Borussia Dortmund), Aleksandar Mitrovic (Anderlecht) and Lazar Markovic (played for Benfica, now Liverpool) all came from Partizan’s famous youth academy and none of them played more than a couple of seasons in the first team.
 

They had to be sold, because income from transfer fees is the only serious money the club can earn in order to sustain normal functioning (their annual budget is around €10 million). The incomes from TV rights, ticket sales, sponsors and merchandising are rather insignificant, so clubs have no other choice but to sell players.
 
This summer's transfer window, however, was quiet. There were rumours that both of their best youngsters could be sold, but eventually Andrija Zivkovic (18) and Danilo Pantic (17) stayed with Partizan. The club reportedly sold the rights for Zivkovic to Pini Zahavi’s agency.


i šta sad ti imaš omalovažavati Partizanovu školu, ne kontam..ja nikad nisam rekao da je najjača u evropi samo sam rekao da je prejaka, posebno za naše prostore.. a vidiš i sam da strani mediji isto daju puno značaja
i ti se trebaš ponositi a ne pljuvati sve što je srpsko

i zato nabijem na kurac i tebe i svakog ko pljuje Partizanovu školu fudbala.....ne moraš je ni hvaliti i dizati u nebesa,al ne trebaš je ni omalovažavati i pljuvati,kad to uopšte ne zaslužuje

da si imalo realan vidio bi da su izbacili mnogo igrača kojima je vrednost preko 20 miliona evra

A i ti ivanovicu sereš, a znam zašto pljuješ Danila.. kao i 85% drugih Grobara, a to je jer lik zateže oko ugovora koji mu ističe ove godine. A ja realno kažem da je lik prejak, sigurno može igrati na visokom nivou, a gledam svaku Partizanovu utakmicu i kad on uđe u igru dobijemo puno na kreativnosti i igra nam bude mnogo brža i ljepša.. a on je rođen 1996 godine, još će on puno napredovati
 

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

– Ð£Ð¿Ñ€Ð°Ð²Ð¾ се враћам са тренинга, нико ни реч није поменуо у клубу о доласку Пантића. Прочитао сам вест на интернету, искључиво су је пренели српски медији â€“ прокоментарисао је ÐœÐ°Ñ‚ић, јуче око 15 часова, најновију информацију о потенцијалном одласку још једног талента из Србије.

Много је сличности у причи о вашем и потенцијалном ÐŸÐ°Ð½Ñ‚ићевом Ð¾Ð´Ð»Ð°ÑÐºÑƒ из Србије. Године су се готово поклопиле – и ви сте са 18 и по напустили домаће терене?

– Ð”а је ситуација у Србији боља, сигуран сам да одлазак у раним годинама не би био добар потез. Овако, кад узмемо у обзир укупно стање и шта све прати домаће такмичење, селидба из Србије намеће се по себи. Таква је фудбалска логика, тужна за нашу земљу, али сигурно боља за Пантића.

И ви сте, после потписивања уговора, стасавали у Витесеу?

– Ð¥Ð¾Ð»Ð°Ð½Ð´ÑÐºÐ¸ клуб, из садашњег и угла док сам носио његов дрес, не може да се пореди. Пред почетак сезоне, део припрема Челзи је одрадио, управо, у Холандији. Витесе је израстао у сјајну средину за развој младих фудбалера. Услови, терени, стручни рад... све је на врхунском нивоу.

Достојну Челзија?

– Ð¤ÑƒÐ´Ð±Ð°Ð»ÐµÑ€Ð¸Ð¼Ð° у Арнхајму доступно је све што и нама, додуше, у знатно мањој мери...

Каква је веза Челзија и Витесеа?

– ÐÐµÐºÐ¾Ð»Ð¸ÐºÐ¾ талената из нашег клуба тренутно је на каљењу у Витесеу, само знам тај детаљ. Ништа више од тога.

ЧУО САМ О ДАЧИНОМ ТАЛЕНТУ

Воли ÐÐµÐ¼Ð°ÑšÐ° Матић Ð´Ð° у Старој Пазови, крајичком ока на делу сними репрезентативце Србије, независно од годишта. Видео је на делу и Ð”анила Пантића.

– ÐÐµ могу тачно да се сетим о коме је реч, гледао сам јесенас више утакмица. Чуо сам да је много талентован... Биће ми драго ако се трансфер реализује и Пантић настави нашим стазама â€“ подвукао је ÐœÐ°Ñ‚ић.

Link to comment
Share on other sites

daca.jpg

Izgleda da je ovo gotova stvar

– Pantić je i dalje igrač Partizana i logično je da putuje na pripreme u Tursku – rekao je juče popodne Milorad Vučelić, potpredsednik crno-belih zadužen za odnose s javnošću, neposredno po završetku sednice Sekretarijata.

Usledio je i nastavak...

– Najvažnije, Pantić je potpisao za Čelzi. Znate kakav mu je ugovor, dobili smo ga u nasledstvo, gledamo šta možemo da izvučemo.

Zatražili smo pojašnjenje – Pantić je potpisao za lidera Premijer lige, ili će to tek učiniti?

– Sva je prilika da je to završeno...



Partizan će dobiti najmanje 600 000 evra, ali u Humskoj se nadaju da bi cifra mogla biti i tri puta veća

Link to comment
Share on other sites

Danilo je wonderkid svi pričate nešto što ste čitali. Gledao sam dečka uživo bar 20 utakmica, igra kao da ima 30 godina, siguran na lopti otresit odličan pregled igre dobar pas čak i kad se nađe u prilici za gol ne zbuni se nego reši situaciju kao napadač. Jedini problem može da bude kao kod većine srpskih mlađih igrača koji istripuju da su zvezde, ali s druge strane mislim da je ipak shvatio da ako stvarno potpiše za Čelsi da je to ogromna šansa za njega i pored mnogih pozajmica itd može da na kraju uspe i da se dokaže, primer Nemanja Matić.

 

U pravu ste da je trebao da ostane u Partizanu jos dve tri godine da stasa i da ima punu minutažu ali za to je kriv njegov agent i ćale dva debila koji bi verovatno samo pare da uzmu. 

Kako god ako ga malo sreća pogleda, i naravno samo rad rad rad dečko može daleko da dogura! 

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Danilo Pantic(MOL Fehervar)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...