Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

Hahaha onaj gore post sam pisao kad sam došao iz grada u subotu...hahah


Ugl večeras se igra drugi meč finala, domaćin Partizan 21:00h

Kazne iz prvog meča:

DRAKONSKA ZA DULETA VUJOŠEVIĆA: 304 000 dinara!
U obrazloženju kazne stoji da je Vujošević kažnjen sa 24 hiljade dinara zbog ponovljene tehničke greške, a dodatnih 280 hiljada zbog "izuzetno nekorektnog javnog ktitikovanja sudija i drugog kluba i igrača", čime je ozbiljno narušio ugled takmičenja.

Crvena Zvezda Telekom: 80 000 dinara
Zbog nesportskog ponašanja navijača.

Milan Mačvan i Dragan Milosavljević po 24 hiljade dinara na ime dobijenih teničkih grešaka.

Saša Pavlović i Nikola Kalinić duplo veću sumu zbog ponovljene tehničke greške.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Komedije. Da sam ja Dule nocas bi rekao igracima da prave zesce sranje.

 

Al ovo narusio ugled takmicenja hahaha, kaze isti   taj KLS koji  je uveo kazne za sakoe, pa su dozvolili posle da im kradu trofej navijaci, mijenjaju pravila u sred takmicenja (ULEB i FIBA pravila) haha komedija. Dogodine treba igrat onu VTB ligu, jebes vise ovo, samo zivci idu.

Link to comment
Share on other sites

''Pa znate FMP-u niko ne moze da zabrani kako cemo mi da se zovemo. Kosarkaski klub FMP imace ustupljeno ime, promenice svoje ime u KK Crvena zvezda Beograd''

- Nebojsa Covic 2011, inace umjesan u ubistvo premijera Đinđića, pronevjerio milione namjenjene Srbima na Kosmetu i od tih para otvorio 4 firme.
Link to comment
Share on other sites

Drugi meč - kazne:

Za Grobare sezona gotova

Ajmo redom

''Trener KK PARTIZAN NIS, D. Vujošević, kažnjava se novčanom kaznom u iznosu od 48.000 dinara zbog dosuđene tehničke greške - treći ponovljeni slučaj, shodno čl. 61 D) 7.1 Propozicija takmičenja.

Ekipa KK Partizan NIS se kažnjava igranjem jedne utakmice bez publike i novčnaom kaznom u iznosu od 200.000 dinara zbog nesportskog ponaÅ¡anja navijača, bacanja na teren u viÅ¡e navrata mekih i čvrstih predmeta (drugi ponovljen slučaj), a naročito zbog bacanja dva sediÅ¡ta sa tribine na klubu za rezervne igrače KK Crvena zvezde Telekom kojom prilikom je povreÄ‘en Stefan Jović, koji zbog povrede nije mogao da nastavi utakmicu, shodno čl. 61 B) 3., 5., 6., 7. i C) 1. Propozicija takmičenja'', navodi se u danaÅ¡njem saopÅ¡tenju.

 

Grobari će moći prisustvovati u trećoj utakmici, jer je Zvezda Telekom domaćin. 
 

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Jako ruzno ono sto napravi Gagom Milosavljevicu. Taj covjek je najveca ljudina i gospodin i nije lijepo na njega se okomiti, pravim primjer sportiste. Dok je onaj Pavlovic zaista za ne komentarisati.

Tako ti gledas u svoje dvroiste ? 

Link to comment
Share on other sites

Tako ti gledas u svoje dvroiste ? 

 

Molio bih te da mi kazes koja je utakmica bila juce na repertoaru?

 

Tacno se covjek ne moze ni raspravljati sa tobom kad ti je svaka za promatranje. O gledanju u "svoje dvoriste" jasno govori tvoj avatar i to sto ti je svaki post o Divi, FMPu, Zvezdi, Covicu, Djilasu itd. 

 

Tesko me iznervirati, ali ti to uspijevas jer ocigledno ne zelis da se potrudis i da iskoristis barem 3 posto mozga.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Neki americki novinar o Hezonji : 

 

“Imam teoriju. Ne, ne radi se o nikakvoj znanstvenoj fantastici, ali nakon što sam pogledao dosta YouTube klipova, pročitao izvješća skauta, i proanalizirao povijest europskih košarkaša koji su bili u TOP 10 pickova na NBA draftu, sa sigurnošću mogu kazati kako će na ovogodišnjem NBA draftu biti jedina prava superzvijezda iz Europe u TOP 10. I njegovo ime nije Kristaps“, započinje svoj tekst Sharp

 

“Tko je on? Mario Hezonja. Od kuda je? Iz Dubrovnika, Hrvatska. Statistika: 7.7 poena po susretu, 46.2 posto šuta iz igre za Barcelonu u Euroligi, u Španjolskoj je ima prosjek od 4.4 poena po susretu, i 45.1 postotak šuta”, piše Sharp, koji navodi kako će Hezonja vjerojatno biti u TOP 10 pickova drafta.

 

 

“Kristaps Porzingis će biti ispred Hezonje, i tako će uzeti svijetla reflektora na pijadestalu Europljana na draftu. Uz to, Barcelona još uvijek završava play-off u Španjolskoj, a Hezonja će tako više biti posvećen igranju za Barcelonu, nego intervjuima s novinarima.

 

 â€œNajgori scenarij o Hezonji? Zamislite igru Bostjana Nachbara sa stavom Kobe Bryanta. Najbolji scenarij? Zamislite igru Klaya Thompsona sa stavom Kobe Bryanta. On će biti ili najveće razočaranje, ili najbolji od svih. Kako je David Aldrige pisao ranije ovog proljeća, nakon Å¡to je Zack LaVine pobijedio na All Star natjecanju u zakucavanju, sljedeći dan na treningu je Hezonja vježbao sva njegova zakucavanja. Da, pokuÅ¡avam se sjetiti koji je bek posljednji puta bio prava zvijezda u Americi? No, nema boljeg kandidata od kur*evitog mladića pod nadimkom “Zvijer”, koji je roÄ‘en u Hrvatskoj”, jasan je Sharp.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

VESNI JE NAJTEZE !!! IZDRZI MACKO !!! KEROVI NA INFUZIJI !!! 1000 dinara :D Radio ih na istu foru ko i nas, ne bi me iznenadilo za pet godina da proba u Partizan da dodje :D 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=8xxaLvwo3J4

kreten američki..

https://www.youtube.com/watch?v=KmcDwilv5WE

ovog tek mrzim austrougarskog konjušara...


šta reći, ljudi osvoje titulu tj slave titulu prvi put od 1998 i eto o kome pevaju, o najvećem klubu

tako i cibona prošle godine, uzme aba ligu i pevaju: došo je i taj dan umro je partizan


šta reći, nabijamo komplekse

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...