Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

Ne, opet si pogresio. Nisam rekao da si glup, to je I2 rekao. Ja sam konstatovao da je moj komentar suvisan posle Ivanovicevog, jer sam video gde ide diskusija. Osetio sam da pocinje svadja, a forum ne sluzi za to. Ivanovicev komentar je nepotreban, i na to sam skrenuo paznju, razumes? Nisam hteo da krenem u svadju, jer sam znao koji je tvoj odgovor na provokacije I2. 

 

Ali ti nisi skontao i napisao si da sam plitak, na sta sam ja odgovorio krajnje pasivno. Mogao sam te nazvati glupim jer si sve pogresno shvatio, ali nisam, onda bi tek pocela svadja a to ne zelim.

 

 

jedini glup komentar na ovoj temi je mozda  "Ja nisam navijao protiv Srbije, ja sam navijao za Grcku"

 

 

Srbija igra protiv X reprezentacije i ti dodjes na temu i kazes da ne navijas protiv Srbije (koja je po tebi totalni autsajder i reprezentacija koja je pravo sa Marsa dosla na SP), nego za X reprezentaciju. Po principu navijas da komsiji crkne krava. A to se desilo vise od jednog puta, mrzi me trazim po temi.

 

 

 

Izvinjavam se ostalima zbog spama. Morao sam da odgovrim.

Edited by UziceCFC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ivanovic22

Ajmo danas da vratimo Turskoj za proslogodisnji poraz. Samo hrabro djevojke do pobjede !!!

 

 

 

Danas krece Aba liga : Zvezdi dolazi " Big Brother"-ov tim, a oslabljeni Partizan gostuje Solnoku.Zbog nemogucnosti da registrujemo kosarkase. Na utakmicu protiv Solnoka ce putovati :

 

Milenko Tepić (27), Boris Dalo (20), Petar Aranitović (20),Vanja Marinković (17),Mihajlo Andrić (20), Nemanja Bezbradica (21),Đorđe Gagić (23), Đoko Šalić (19), Nikola Milutinov (19), Miloš Glišić (16) i Ivan Bojanić (17).

 

tako da se od tima u kojem je najstariji Tepara ne ocekuje nista, do velike borbe i pozrtvovanosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Eto vam ga smrde, svi mediji su protiv nas, ali opet su Duletova djeca pokazala da su klasa iznad.Svaka cast Marinkovicu koji je odigrao pola utakmice veoma fino, svaka cast Dalou i Tepari koji su trcali kao ludi citav mec, Tepic je mozda dva minuta odmarao,svaka cast Andricu koji je pocijepao par puta mrezicu.Bravo momci, idemo po titulu Aba lige i po Evroligu. Ljubomorne duse neka ga puse !!!

10414895_10152453616670835_1281971799603

Link to comment
Share on other sites

Partizan sinoć izgubio od Krke kući... prvi put u svojoj istoriji..jebiga

tekst sa sportala
 

ABA liga: Grobari su primer kako se bodri klub, ne samo za region, već širom Evrope

 

 

Pod naslovom "Uzbudljiva atmosfera u hali Pionir", na zvaničnom sajtu regionalne košarkaške ABA lige veliča se podrška koju navijači Partizana pružaju svojim ljubimcima. Kako se navodi, još jedanput, navijači Partizana NIS su pokazali pravi primer kako se pruža podrška svojoj ekipi.

U prvoj utakmici crno-belih kao domaćina, hala "Pionir" ponovo je bila puna, a atmosfera fantastična. Košarkaši Partizana izgubili su u Beogradu od Krke iz Novog Mesta sa 68:64, u poslednjoj utakmici 2. kola regionalne Jadranske lige, ali to nije pokvarilo neverovatnu atmosferu, koju je ponovo načinilo 6.500 strastvenih navijača, Grobara, koji su došli da podrže svoj tim.

Hala "Pionir" se ponovo pretvorila u pakao za protivničku ekipu tokom svih 40 minuta, pa čak i kada više nije bilo nade za eventualnu pobedu Vujoševićevih učenika.

- Još jednom, navijači crno-belih, koji su bili na vrhu kada je reč o prosečoj poseti u dvoranama u ABA ligi prošle sezone sa 5.775 navijača po utakmici, pokazali su primer koji bi trebalo da slede ostali, ne samo u našem regionu, već i širom Evrope - stoji u tekstu Regionalnog košarkaškog takmičenja.
 
Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Zvezda Telekom dobila/razbila Galatasaraj u Beogradu, na početku Evrolige.. Naravno posle utakmice su pevali pogrdne pesme o Partizanu.

Kad su niza rasa :) Igraju jednom Evroligu u sto godina i slave, ako ne prodju u top16 raspasce im se ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Sestra jednog američkog igrača koji igra za Zvezdu sinoć je bila na tekmi, pogledajte joj izraz lica kad je vidjela atmosferu u Areni:

 

https://www.youtube.com/watch?v=eT1mpbPXmuU

 

Ovakvo što ne može vidjeti u NBA.

Najjaci mi je ovaj lik 2 mjesta lijevo od nje...na kraju videa,ono u fazonu zvace zvaku,on naviko na sve ovo,boli ga briga..ko je ko on :D hahahha

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=BVf86HYVC30

5 poraza za redom!! trpa nas ko stigne svi po 20 razlike jebe nam se

O PARTIZANE O Å AMPIONE TEBE LUDO VOLIM JER SI NAJBOLJI
I KADA GUBIÅ  JA TI PEVAM JER U SRCU MOM JEDINO SI TI !!!!!!

(inače snimak je pola sata nakon utakmice sa raspalim banvitom)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...