Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

  • 2 months later...

Sad kad se vratio Zeljko možda i pogledam neku utakmicu.

 

Ali da je više taj osećaj nije, evo gledao sam u petak Zvezdu i navijao za njih protiv CSKA,

na drugu stranu, Liverpul, Junajted, da igraju protiv bilo koga osim možda protiv Barse ili Bajerna, navijao bih protiv njih.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • reLo changed the title to Košarka

Meni je bas drago sto su dobili po usima i sa Zeljkom, niko im ne moze pomoci. 

Mada generalno nasi klubovi su puno bolji u kosarci nego u fudbalu i u Evropi su na nekom zadovoljavajucem nivou. Ne moze se vise od toga ni ocekivati ipak su to klubovi sa manjeg/siromasnijeg podrucja.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ker said:

Meni je bas drago sto su dobili po usima i sa Zeljkom, niko im ne moze pomoci. 

Mada generalno nasi klubovi su puno bolji u kosarci nego u fudbalu i u Evropi su na nekom zadovoljavajucem nivou. Ne moze se vise od toga ni ocekivati ipak su to klubovi sa manjeg/siromasnijeg podrucja.

Mogao bi ja tebi pičku polupati, sa i bez Zeljka 🥰

 

Nisam vala pratio samo onako krajnji rezultat, nemam vremena za to, ni NBA ove sezone nisam pogledao ni jednu tekmu. U stvati jesam dvije čini mi se i to je to

Link to comment
Share on other sites

Liga je kvalitetna, barem ovih 5-6 najjacih klubova, ali sve mimo igre na parketu je dno dna. Zivot ti se zgadi, ali opet upalis i gledas.

 

Nakon sto je malo stao na noge KSBiH se raspao. Sljedeci korak je da zatvorimo sve bazene da unistimo i plivanje.

Link to comment
Share on other sites

Majstorica je stvarno bila kvalitetna, steta sto svi pisu o desavanjima van terena. Nisu to zasluzili ni jedni ni drugi jer je bas bila dobra i kvalitetna utakmica, bez nekih trzavica, prljavih poteza... cista kosarka. 

Tribine su druga prica. 

Link to comment
Share on other sites

Upravo to, u medijima si samo mogao vidjeti kako se pisalo o sukobima na tribinama, psovanju majke sudijama i igračima. Niko da spomene kako je finale bilo uzbudljivo u smislu da je Partizan od 2:0 došao do 2:2 i da se nije znalo ko uzima titulu do zadnje minute...

Link to comment
Share on other sites

Panter i Lesor su igrali u Srbiji vec. Znaju kakva je situacija s navijacima, da su stoka poremecena i opet su se dali isprovocirati. 

Igrali za Zvezdu, sad za Partizan, i mislili da ce proci bez prozivki sa tribina. Ne opravdavam ali morali su znati bolje. 

Najskoriji primer, Kori Volden je direktno iz Partizana u Zvezdu dosao, grobari mu sve po spisku na svakom derbiju, a covek podneo to gospodski, a ova dva majmuna se vataju za muda, pokazuju srednjaka, ulecu na tribine da se biju s "navijacima"...

Sudije sviraju za onoga ko ponudi vise, i to providno i bez srama....

Drzava moze, ali nikada nece da resi problem "navijackih grupa" jer su vodje istih na platnim spiskovima politicara.

A sto se sudija tice, kazni, suspenduj, udalji iz takmicenja i cao djaci.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobra tekma i opet dobra atmosfera, lijepo je što su dobili pogotovo kad je otišlo na produžetke i kada su svi mislila da će se Francuska izvući.

Najveća šteta u ovoj ekipi je što je ovaj Roberson visok metar i po, velika šteta je što je lik premal jer je dobar košarkaš pravo i jedini zna pogoditi jebeno slobodno bacanje. Također ne znam kojeg kurca sam gledao onog Atića raspalog na terenu haman 20 minuta, je li moguće da ne postoji ni jedan košarkaš u Bosni koji je bolji od njega i što kojeg kurca uopšte igra.

Ona pobjeda od sinoć je bi se desila jednom u deset duela sa Francuskom. BIH je svoje usrala onim porazom u Crnoj Gori nažalost. Neke od stvari koje su jasne još za ovu ekipu pored komentara za Robersona i Atića su:

Treba im jedan spot up šuter, dakle lik koji će biti tu samo da šiba i pogađa trice ako ima takvog i bilo bi dobro da isti taj lik ubacuje i slobodna. 

Nurkić je najbolji igrač ove repke dok je Musa uz sve pohvale i očekivanja neki prosjek, da je fudbaler domet bi mu realno bio Sevilla i to je to, to je isto vrhunski, samo toga treba biti svjestan.

Link to comment
Share on other sites

Da su Gordiću obnovili kuću kako su mu obećali, da su u stanju da vrate Đedovića u reprezentaciju i da uspiju registrovati Alibegovića i Garzu kao domaće igrače dobili bismo još 4 kvalitetna igrača i ovakve pobjede bi bile češće. Ovako me ne bi iznenadilo da izgube od Mađarske i na prvenstvu i u kvalifikacijama.

Link to comment
Share on other sites

Povrijedjeni, a van svake pameti mi je da nije poveo Bobija. Takodje Teodosic iako je star msm da bi mogao dobro da odigra rotaciju, ali pretpostavljam da ga nije vodio zbog ega tj. da mu Teodosic ne bi vodio ekipu tokom utakmice sto je cest slucaj, a znamo da je Pesic osjetljiv na to. Mislim da ce Pesic biti jedan od razloga sto nece predaleko dogurati. Mada vidjecemo.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ker said:

. Mislim da ce Pesic biti jedan od razloga sto nece predaleko dogurati. Mada vidjecemo.

NIje prvi put da Pešić povlači ovakve poteze (stariji se sećaju kad je sklonio Radmanovića)

Meni je Micić odličan, da bi bilo dobro da imamo Teodosića, to ne treba da budeš astronaut da bi zaključio ali pitanje je da li ćemo ikada saznati zašto nije ostao, dal je u pitanju atmosfera u timu, ili to da Teo nije ili ne bi prihvatio ulogu sa klupe, to je pitanje

Bobi je povredjen nažalost, s tim da Milutinov dobro igra 

Bogdanović isto povredjen, bio je i pored toga uz tim, Bjelica isto povreda, Alen se oporavio ali tek je krenuo da trenira, imaju ona dva klinca iz NBA koji su dobili zabranu igranja

suma sumarum, otprilike je Teodosić taj jedini oko koga je bila polemika

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...