Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

OJ jbte te hljeb pa Poljaci nam se nude da ih pobjedimo a mi levati,jos gori.Kako onaj Marko Å utalo moze 5 zaredom otvorenih 3-jki fulati?Pa jesil ti kosarakas il drvosjeca jebem ti mamu u picku.Treba lik promjeniti prezime sa Å utalo na Fulalo.
A i onaj Renfrou,naturalizovani kosarkas.Pa bolje da su jednom Sirijcu dali drzavljanstvo umjesto njega.Haj sto je veci sevap,vec bi i vecu korist imali od Sirijca nego od ovog.

Link to comment
Share on other sites

Refko bi trebao praviti razliku na terenu a ne postizati 8 poena.I tih 8 poena je dao na kraju,do tad ga nidje nije bilo.5 izgubljenih lopti.Bolje da su Zeku Wrighta ostavili nego ovog dovodili.Nije los da se razumijemo,ali koji ce nam kurac prosjecan naturalizovani igrac?Pa bolje onda daj priliku mladom izdanku nego da mu prosjecan stranac uzima mjesto.Jer ako vec dovodis stranca,de nek makar jebe mame i nek zabija 20 poena pa da ne zalim sto igra.Jedino sto mi se sviidjelo kod njega je borbenost i onih par oduzetih lopti na kraju.

Sto se tice Kikanovica,u svim prijateljskim je bio najbolji,ubjedljivo.Ne znam koji mu je danas kurac.Inace je i na prethodnim prvenstvima sasvim solidan,tako da mu se danasnjoj izvedbi ne moze prepisati trema ili slicno,vec jednostvano nije mu bio dan.Katastrofalno je odigrao.

Stipanovic  ^:)^ 

Zamisli tek sta konta Ivanovic u sebi.Mogu mislit,"Ja kakvi levati majko moja,gori sam ja sto sam i pokusao nesto" .

Link to comment
Share on other sites

Kurac je moj Kikanovic bio solidan, ja otkad znam za njega i ova prvenstva na kojim je igrao, lik je balvan teske kategorije. Blentav igrac i gotovo, Bog mu dao visinu i dugacke ruke al mozga nidje. Da moze mozak dopingovati nekako.. Refko odlican bio, razigravao citavu ekipu, uzeo puno lopti, skakao, onda zalijepi bananu onom Poljaku i to centru njihovom. Pa jbt ne mozes Currya dovesti da igra, i to je sreca da je neki od tih Amera pristao s ovakvim klocinama igrati. Ja sam zadovoljan sa njim, bolji je od Wrighta 3 puta, samo nema koga razigrati nazalost, fali tu Mirza previse i Jusuf gore. Od crnaca najboljeg su Makedonci dovukli, onog McCaleba.
Link to comment
Share on other sites

Wright je duplo bolji igrac od Renfroa.Covjek je bio all-round igrac.Dok je igrao za nas skoro triple-double imao u prosjeku.Sto se tice Renfroa,pa on bi u ovakvoj konkurenciji trebao hladno zabijati minimalno 20 poena.Ja ga se sjecam jos dok je igrao za KK Zagreb.Cisti prosjek bio,tek mu je zadnja sezona u Albi iole kvalitetnija.I tu je zabijao svega 10 poena.Ali haj da ne pretjeran, nije on los i nije najveci problem.Ali poenta moje price je da nam ne treba naturalizovani igrac koji ce biti prosjek.Da on dodje i da 20 poena,ja bih rekao,neka ga je.Unaprijedio je ekipu da valja.Mudjutim on nije donio nista.

3neee7P.jpg

Ako su ove statistike lose,ja ne znam sta onda ocekivati od Refke.

Link to comment
Share on other sites

To je Wright nabijao statistike u kvalifikacijama, ja ti pricam za prvenstvo gdje nista posebno ponudio nije. Refko je odlican bio, jos da ima koga razigrati valjalo bi. S Nurkicem i Teletovicem na visokim pozicijama bio bi Refko jos korisniji, a i ovako ti je poslije Stipanovica najbolji.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa i Wrighta samo sut nije sluzio,u ostalim kategorijama je bio standardno dobar.Al jbga sad,doveli su Renfroa i sta je tu je.Nema nas savez para da dovede mega zvijezdu jer Renfrou to nije i njemu uopste se i ne placa da igra za reprezentaciju jer je i njemu nas pasoš dobro dosao kako ne bi imao status stranca u svom klubu.Sto se tice tih mega zvijezda koji rasturaju po Evropi a nemaju mjesta u Americi je situacija skroz drugacija.Jer njima u klubu se mjesto mora naci taman i da je stranacTako da ako neka reppka zeli da on igra za njih,moraju mu debelo platiit.

Link to comment
Share on other sites

Å ta reći za partiju Elmedina Kikanovica ? Kapitenski, nema Å¡ta. Tu njemu joÅ¡ treba dodati Å utala i Gordica. 

TakoÄ‘er, golemo je da jedan Edin Bavcic na terenu provode nekih 20-ak minuta. Golemo, jeste Boga mi. 

Stipanovic jedini svijetla tacka danas. TakoÄ‘er i Renfroe pruzio dobru partiju. 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast srbima, znaci sjebali su spance totalno. Brutalna dominacija, jeste da je sve ulazilo, al brate moj kad onako grizes u odbrani sve ti se vrati u napadu. Svaka cast i markovicu i nedovicu, koji nisu u uzim zvijezdama ali su bas bas bas vazan dio. Popunjeni su srbi full, sve pozicije su beton. Kuzmic nista posebno, al moze se racunat na neku rolu. U napadu nista. Milos i bjelica tate na terenu, kakce su to igracine boga ti jebem. Bjelica aka mirza, ladno s parkinga. Bas su jaki i niko ih ne zeli u drugom krugu. Ajmo komsije Mi ko mi. Citam komentare, svi necim zadovoljni. Cime? To sto zadnjih 10 minuta dajemo 3-4 poena. To sto sutalo ne moze da ubaci trojku protiv duhova. To sto kikan ne moze da pomjeri onog njihovog krilnog centra. Al hajd sve to, jebiga ne ide ih, losa tekma al koji kurac nas cijenjeni coach to nije primjetio zadnju cetvrtinu. Cemu forsiranje neceg sto ne ide. Tome da sutalo ima 1/7, kikan 0/187 u zadnjem periodu. Izgledali smo ko raspustena banda, stipe dadne 20p i nijednom ne odigra pick u zadnjoj cetvrt. Nema sta, fino smo izgledali mozda 20tak min tekme. Mozda 23,a onih 17 ko muhe bez glave. Nisam to ocekivao od coacha naseg, daleko ispod svog nivoa je vodio ovu tekmu Grci braca rutinski, ajmo helaas Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...