Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

Upravu je reludin, ali to ne umanjuje borbu i uspjeh ovih mladica. Ono kako su se borili i iz cega su se vracali do pobjede veceras mi ne lici na jednu BiH ekipu, koja bi luzerskim mentalitetom sve prosula.
U finalu sta Bog da, oni su dali sve od sebe. Moze im se samo aplaudirati kao sto je i uradio citav kafic u kojem sam gledo tekmu.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Glupo je reći da su ova prvenstva za mlade nebitna i ovaj basket i fudbal što je bio itd... Ipak su to naši momci koje treba, podržati i proslaviti svaki uspjeh, ne slažem se da treba samo reći ma jebo to, vazne su samo seniorski uspjesi...

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zivimo u previse nebitnim i malim zemljama da bi mogli da zanemarujemo uspehe u mladjim kategorijama, posebno u vaznim sportovima kao sto su fudbal i basket, a i uglavnom nikad nista necemo da osvojimo na seniorskom nivou(tu iskljucujem nasu kosarkasku repku koja je prejaka)

Link to comment
Share on other sites

Širi spisak Amerikanaca za Olimpijske igre: Lamarkus Oldridž, Karmelo Entoni, Bredli Bil, Tajson Čendler, Demarkus Kazins, Stef Kari, Entoni Dejvis, Demar Derozan, Andre Dramond, Kevin Durant, Kenet Farid, Rudi Gej, Blejk Grifin, Džejms Harden, Gordon Hejvard, Dvajt Hauard, Andre Igudala, Kajri Irving, Lebron Džejms, Kajl Korver, Dejvid Li, Kavaj Lenard, Demijan Lilard, Kevin Lav, Pol Milsap, Čendler Parsons, Kris Pol, Mejson Plamli, Derik Rouz, Klej Tompson, Džon Vol, Rasel Vestbruk, Deron Vilijams, Pol Džordž, Dvejn Vejd, Kris Boš i Kobi Brajant

Jebo mater ako su ovi normalni

Link to comment
Share on other sites

Svako takmicenje je bitno, glupo je reci da ulazak u finale nije bitna stvar za nasu kosarku. Treba cestitati ovim momcima jer su igrali hrabro i borili se do kraja.

 

Izadjem sad u kafic i slusam komentare, kaze jedan covjek odigro na Spaniju i samo njih ceko, kaze mu ovaj drugi jesil lud jaki su nasi kud ces dalje kad su u Republici Srpskoj igrali na nas.

Link to comment
Share on other sites

Svako takmicenje je bitno, glupo je reci da ulazak u finale nije bitna stvar za nasu kosarku. Treba cestitati ovim momcima jer su igrali hrabro i borili se do kraja.

 

Izadjem sad u kafic i slusam komentare, kaze jedan covjek odigro na Spaniju i samo njih ceko, kaze mu ovaj drugi jesil lud jaki su nasi kud ces dalje kad su u Republici Srpskoj igrali na nas.

pa logično kad je pola repke iz rs hehe

Link to comment
Share on other sites

Vrh, cug'o sam veceras, zato sto je sarajevo film festival, ali ima na klixu citav mec, pa prva stvar ujutro cu to upaliti i pregledati. Vidio sam samo reakcije ljudi sto su gledali, havarija, zbog toga mi malo krivo. Ali, onda sam uzivao uz bad jebeni copy, haaaaaooooossssss :D

Zale se gradjani da im grad bazdi na alkohol od vas :D
Link to comment
Share on other sites

Ako Srbija dođe do finala možda i neće izgubit 40 razlike xexe

ne moš protiv amera i da oš. životinje
en sad na zadnjem svjetskom prventsvu u finalu protiv Srbije su nas rastavili kolko je bilo 37 razlike... al dobro dali smo im 100 poena al štaš ti ne moš dati kolko oni mogu dati majke im ga nabijem


 

idemoooo bosna će biti prvak svijetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na europskom prvenstvuuuu hahaha koji car

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...