Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

Kadetska reprezentacija BiH u kosarci  na 40 sekundi od polufinala EURA,ja prebacim  na BHT a ono  ide nastup uzivo Emira jebenog Djulovica.....pa maloooo BOGAAAA i dje zivimo...bolje da nas u robove prodaju nego da ovo trpimo majku mu jebem krvavu.

Link to comment
Share on other sites

11898731_10153430182355973_9099587165884

Kadetska reprezentacija naše države je sjajnom partijom protiv Njemačke uspjela osigurati plasman u polufinale i na taj način osigurati plasman na Svjetsko prvenstvo do 17 godina koje će biti održano naredne godine!

Najefikasniji igrač u redovima naše reprezentacije je bio Džanan Musa sa 25 poena, 13 skokova i 9 asistencija, dok je Njegoš Sikiraš ubacio 21 poen i imao 6 skokova. Sani Čampara je dodao 10 poena. Na drugoj strani je najbolju partiju pružio Nelson Weidemann sa 13 ubačenih poena.

 

Poslati njih umjesto seniorske reprezentacije

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što bi igrao za reprezentaciju koja nema za kotizaciju, kad ga otvorenih ruku čeka stabilna reprezentacija sa milionskim budžetom. + momak, kao i svi Srbi, ne osjeća Bosnu kao svoju državu, i igra za mlađe selekcije samo jer mu je to trenutno u interesu.

 

Boga mi neki ljudi kao da su od juče :D

Link to comment
Share on other sites

Nije tacno da svi Srbi ne osjecaju Bosnu kao svoju zemlju.Imas koliko hoces primjera.Po meni se tu vise Hrvati izdvajaju.

Konkretno Sikiras bi bio najbolji u Srpskoj reprezenataciji i mali vec igra u Stelli Azuri,klubu koji se smatra najboljom skolom kosarke u Evropi.Ne vidim onda razloga zasto bi igrao za BiH radi interesa kad bi u Srbiji bio glavni igrac a samim tim i dominantniji i imao bolju statistiku.Uostalom ne poznajes momka licno pa da mozes odgovorno tvrditi da ce igrati za njih.

Link to comment
Share on other sites

Nije tacno da svi Srbi ne osjecaju Bosnu kao svoju zemlju.Imas koliko hoces primjera.Po meni se tu vise Hrvati izdvajaju.

Konkretno Sikiras bi bio najbolji u Srpskoj reprezenataciji i mali vec igra u Stelli Azuri,klubu koji se smatra najboljom skolom kosarke u Evropi.Ne vidim onda razloga zasto bi igrao za BiH radi interesa kad bi u Srbiji bio glavni igrac a samim tim i dominantniji i imao bolju statistiku.Uostalom ne poznajes momka licno pa da mozes odgovorno tvrditi da ce igrati za njih.

nije istina da bi u srbiji bio glavni igrač, u budućnosti dok su igrali boriÅ¡a simanić mu je tata bio na terenu. 

hmmmm...

Link to comment
Share on other sites

Znam ja momka lično, živi blizu mene, onako okej klinac mada kad smo bili mlađi nisam pojma imao da dobro pika basket, pa je sa Pala otišao u Maskovu ravnicu tamo izurinirao njegove seljake i otišao u Italiju kao što hamco kaže u najjaču omladinsku školu. On i Musa mali sile na terenu, najbolji u ovoj Bh. repki.

Link to comment
Share on other sites

Znam ja momka lično, živi blizu mene, onako okej klinac mada kad smo bili mlađi nisam pojma imao da dobro pika basket, pa je sa Pala otišao u Maskovu ravnicu tamo izurinirao njegove seljake i otišao u Italiju kao što hamco kaže u najjaču omladinsku školu. On i Musa mali sile na terenu, najbolji u ovoj Bh. repki.

hhahahahahahahah, tišina tamo. da je mogo na palama izgradit karijeru što bi došo vamo hehe

Link to comment
Share on other sites

došao da vas popiša i da nastavi dalje

došo da napreduje, nije samo on iz bijeljine otišo u stella azzurra, evo drug što je išo samnom u razred u osnovnoj bio na nekom turniru s njma u rumuniji bio mvp turnira al nije mogo otić u italiju zbog ličnih problema (nez, da l mu roditelji nisu dali il šta), đoko šalić je isto iz budućnosti otišo u partizan, boriša simanić koji je jedan od najvećih talenata na balkanu u czv/fmp,...

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...