Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

Batum je lud jbt, ne ume da promasi... Ne razumem se u kosarku, ali ukenjao sam se kada sam video da sa +18 padamo na +3... Mnogo su jaki mentalno igraci Srbije, mislim da je to i presudilo.

 

Do sada je po Uzicu pucalo, tako je sigurno u celoj Srbiji, pocelo je slavlje za ulazak u finale! :D

 

 

PS

Hocu da imam bradu kao bRaduljica, kome da se obratim? :))

Link to comment
Share on other sites

Čestitke na prolasku u finale i uz raspoloženog Bogdana , Tea i Raduljicu sve je moguće :P


PS: Štimac najružniji košarkaš kojeg sam ja vidio!

Nije baš neki ljepotan, ali meni je simpatično gledat ono kako on skače sa klupe i bodri suigrače :D

 

Nema baš neku značajnu ulogu u igri ali onakvog lika nikad nije loše imat u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Å TIMARA PLODITELJ BRE

PUCA SVEEE JBT KO DA JE BOZIC IL NE DAJ BOZE RAT

nzm za vas al mojim gradom odjekuje MOZES DA NAM PUŠIŠ KLINTONE KLINTONEE KLINTONEE kao i druga verzija jevbemo ti mater klintone propraćeno uz pištolje

 

Prava vukojebina druže :) de ti u neki veći grad na studije. Banjaluku barem hehe. Kad su se sjetili Clintona, mogli su i Abrahama Lincolna haha. Treba biti realan, nema se šta protiv Amerike u finalu tražiti, ali i ovo je veliki uspjeh i svaki Srbin treba biti ponosan. Tko je prije početka SP-a mogao zamisliti da će se Srbija boriti za zlato do samog kraja.

Link to comment
Share on other sites

Å TIMARA PLODITELJ BRE

PUCA SVEEE JBT KO DA JE BOZIC IL NE DAJ BOZE RAT

nzm za vas al mojim gradom odjekuje MOZES DA NAM PUŠIŠ KLINTONE KLINTONEE KLINTONEE kao i druga verzija jevbemo ti mater klintone propraćeno uz pištolje

Odjekivalo je i mojim 'Bosna je Å¡ampion' pa nas Nigerija analno devastira :D
Uglavnom, veliki je uspjeh i finale... Al' treba biti malo udaren u mozak pa pjevat nešto što aludira na pobjedu nad Amerikom :D

Link to comment
Share on other sites

Čestitke momcima, veoma dobra utakmica i sjajno prvo poluvrijeme, nismo ni u drugome toliko pali koliko je Francuze pogotovo Batuma počelo da sere, kad su ljudi zaredali sa tricama jebo te hljeb pa mislio sam da ću šećer dobiti u glavnom odlično se završilo i finale je tu.

 

Teodosić opet najbolji kao i protiv Brazila jedan od najboljih plejeva koji IGRA u Evropi sigurno, Bogdan nas povukao na kraju.

Meni su ovi momci već šampioni bez obzira na ishod protiv Amera samo nek daju svoj maksimum i nek odigraju srcem i ja zadovoljan.

 

 

 

Inače potez večeri ko drugi nego ćaća Raduljica :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=OOsqkUPmhtQ

 

10646925_724364147619323_726656574385787

Link to comment
Share on other sites

Odjekivalo je i mojim 'Bosna je Å¡ampion' pa nas Nigerija analno devastira :D
Uglavnom, veliki je uspjeh i finale... Al' treba biti malo udaren u mozak pa pjevat nešto što aludira na pobjedu nad Amerikom :D

ma ludaci

al opet, nije da ih nismo derali i to usred amerike 2002
a i uspjeÅ¡niji smo 

evo ko ima najviše osvojenih titula prvaka sveta

 kosarka-titule-foto-printskrin-141036873

Link to comment
Share on other sites

Sta reci drugo nego ustati i cestitati.Svaka cast.Da mi je dozivjeti da moja Bosna ovako igra,ako nista drugo da budu borbeni,da ginu jedan za drugoga,da budu kao braca na terenu.To je uspjelo Djordjevicu,da ujedini ekipu i uz sav talenat koji posjeduju rezultat nije mogao izostati.Gledam kako jedan Katic,Stimac,Jovic ... skoro da ne igraju ali su svim srcem uz ekipu i uopste nije vazno ko ce dati koseve,bitno je da se pobjedi.Ocekivanja su i vise nego ispunjena i mislim da se ovdje bajka zavrsava.Trebaju svi Srbi biti ponosni a pretpostavljam da jesu.Jos jednom svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Alee aleeeeeeeeeeeeee aleee aleeeeeeeeee srebro je tuuuuu ponos nacijeeeeeeeeee

 

Hvala momcima na ovom ogromnom uspjehu

 

10599319_787309401291727_843047172089014

 

 

Nisu naši loše odigrali koliko je Amere sralo realno pa Kyrie šta 6/6 trice ajde da je Curry ili neki baš jak šuter ali eto, uz svu tu fizičku,individualnu, skakačku nadmoć još su imali svoje veče ali nema veze naši momci su odradili svoje.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...