Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

nazalost, mislim da ce miami ove godine uzet prsten... u sezonu su krenili odlicno(iako to i nije vazno za playoff), velika trojka odlicno vunkcionira, bosh je bolji nego prosle sezone, jos i chalmers igra odlicno, a rookiea cole je krađa ovog drafta. mogla bi ih zaustaviti oklahoma ako se westbrook opameti i pocne organizirati prave napade za duranta, ovi pokusaji duranta i westbrooka 1 na 1 su negledljivi. ne treba ni otpisati lakerse, ako kobe, bynum i gasol ostanu zdravi, ako metta boy bude imo solidnu sezonu sigurno ce biti opsani. Naravno tu su jos i bullsi, pojacani hamiltonom.... mavsi ove godine kao i spursi nebi trebali imati previse izgleda za naslov, mozda se tu negdje do konf polufinala uguraju i solidni grizzliesi... ako nista bit ce ovo zanimljiva sazona
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chelsea4' timestamp='1325693300' post='14517']
nazalost, mislim da ce miami ove godine uzet prsten... u sezonu su krenili odlicno(iako to i nije vazno za playoff), velika trojka odlicno vunkcionira, bosh je bolji nego prosle sezone, jos i chalmers igra odlicno, a rookiea cole je krađa ovog drafta. mogla bi ih zaustaviti oklahoma ako se westbrook opameti i pocne organizirati prave napade za duranta, ovi pokusaji duranta i westbrooka 1 na 1 su negledljivi. ne treba ni otpisati lakerse, ako kobe, bynum i gasol ostanu zdravi, ako metta boy bude imo solidnu sezonu sigurno ce biti opsani. Naravno tu su jos i bullsi, pojacani hamiltonom.... mavsi ove godine kao i spursi nebi trebali imati previse izgleda za naslov, mozda se tu negdje do konf polufinala uguraju i solidni grizzliesi... ako nista bit ce ovo zanimljiva sazona
[/quote]

Slažem se u svemu, ali jos bi i Portland te Celticsi mogli nešto zakuhat u playoffu, takoÄ‘er i knicksi možda i Minessota ima mladu i talentiranu momčad ali su premladi.Nego objasni mi ovo kraÄ‘a drafta?
Link to comment
Share on other sites

da, neznam kako sam zaboravio celticse, oni su uvjek opasni :).... knicksi mozda, ako se jos uigraju, i ako melo bude fantasticno igro u playoffu. minessota je jako zanimljiva i atraktivna za gledat, ali je pitanje sta mogu u playoffu. za portland bas i bas i ne znam, dosta su dobro krenili ali je pitanje kolko mogu bez roya, ovaj matthews sto ga mjenja ima samo dobar sut, o crawford je sebican i umisljen kol'ko i kikica ronaldo....

Norris Cole je izabran tek kao 28. ili 29. pick dratfa, a po onom sto je do sada pokazao trebao je biti i puno niži pick, to sam mislio pod "krađa" drafta :)
Link to comment
Share on other sites

[b]NOVA POBJEDA MIAMIA, PORAZ KNICKSA[/b]

[i]Sinoć je u NBA ligi odigrano dvanaest utakmica u kojima većih iznenaÄ‘enja nije bilo. U derbiju večeri Miami je bez ikakvih problema došao do šeste pobjede u sezoni protiv Indiana Pacersa rezultatom 118:83.[/i]


Heat je odličnom igrom u drugoj četvrtinu došao do 23 poena prednosti koju su u posljednjih dvanaest minuta još i povećali za konačnih +35. LeBron James je sa 33 poena, 13 asistencija i 8 skokova predvodio Miami, dok je kod Indiane najbolji bio Roy Hibbert sa 16 poena i 12 skokova.

Los Angeles Clippersi su došli do treće pobjede u sezoni. U Staples centru bez većih problema su savladali Houston Rocketse rezultatom 117:89. Kao i Miami, Clippersi su pitanje pobjednika riješili nakon tri četvrtine, da bi dodatno povećali prednosti u posljednjem periodu. Blake Griffin je u pobjedničkom timu ubacio 22 poena, te je uhvatio 9 lopti, Chris Paul je ubacio 20 uz 10 asistencija, dok je kod Rocketsa Kyle Lowry ubacio 17 poena.

Dwight Howard je konačno proradio u novoj sezoni. Orlando je u Amway centru ubjedljivo savladao Wahington Wizardse 103:85 uz 28 poena i 20 skokova Dwighta Howarda. Odličan je bio i Ryan Anderson sa 23 poena i 15 skokova, a kod Washingtona 17 poena ubacio je Nick Young.

Jedini kanadski tim u NBA ligi Toronto Raptorsi stigli su do treće pobjede u sezoni. U Air Canada centru predvoÄ‘eni fantastičnim Andreom Brgnianiem pobjedili su ubjedljivo Cleveland Cavallierse 92:77. Bargniani je susret završio sa 31 poenom i 7 skokova, dok je kod indisponiranog Clevelenda Antawn Jamison ubacio 19 poena.

Perfektan skor kod kuće (3-0) zadržali su Boston Celticsi koji su zahvaljujući ponajviše odličnoj igri u trećem periodu (29:12) savladali New Jersey Netse rezultatom 89:70. Paul Pierce je za Celticse ubacio 24 poena, a Kevin Garnett je uz 14 poena dodao 12 skokova. Kod gostiju iz predgraÄ‘a New Yorka rookie Marshon Brooks je ubacio 17 poena.

Do šeste pobjede u sezoni došli su i Chicago Bullsi koji su slavili na gostovanju kod Detroit Pistonsa 99:83. Carlos Boozer je predvodio ekipu iz Chicaga sa 19 poena i 7 skokova, dok je Greg Monroe nastavio igrati sjajnu sezonu u dresu Pistonsa sa 19 poena i 13 skokova.

Iako je dvojac Knicksa Carmelo Anthony (32 poena) i Amare Stoudemire (25p 13sk) bio veoma raspoložen Knicksi su doživjeli četvrti poraz u sezoni. Uspješniji su bili Cahrlotte Bobcatsi koje je do pobjede pedvodio sjajni Francuz Boris Diaw sa 27 poena u ovom susretu.

Philadelphia je odličnom timskom igrom savladala na gostovanju New Orleansa Hornetse 101:93. Iako prva zvijezda tima Andre Igoudala nije imao svoju noć ostatak ekipe je odigrao sjajno, a najbolji pojednica kod Sixersa bio je Jrue Holiday sa 23 poena i 8 asistencija.

Tony Allen je sa stoprocentnim učinkom iz igre, (8/8), te sa linije slobodna bacanja (4/4) predvodio Memphis do pobjede u najneizvjesnijoj utakmici večeri protiv Minnesote u kojoj je Memphis slavio 90:86. Kevin Love je kod Tiberwolvesa ponovo bio najefikasniji sa 27 poena i 14 skokova.

Aktuelni šampioni Dallas Mavericksi predvoÄ‘eni Dirom Nowitzkim stigli su do treće pobjede u sezoni. Mavsi su u American Airlines centru nadigrali očajen Phoenix Sunse uz dosta problema 98:89. Nowitzki je sa 20 poena bio najefikasniji, dok je na drugoj strani poljski centar Marcin Gortat ima 22 poena i 10 skokova.

San Antonio Spursi su odličnom igrom u posljednjoj dionici došli do pobjede nad Golden State Warriorsima 101:95. Tony Parker je sa 21 poenom i 8 asistencija predvodio Spurse, dok je sjajnu utakmicu na drugoj strani odigrao Monta Ellis sa 38 poena.

Denver je ponovo odličnom timskom saradnjom razmontirao Sacramento Kingse rezultatom 110:83. Harrington je predvodio tim iz Colorada sa 15 poena, dok je za tim iz glavnog grada Kalifornije nedovoljan bio Demarcus Cousins sa 26 poena.

[b]NBA liga, srijeda[/b]

La Clippers - Houston 113:89 (Griffin 22p 9sk. / Lowry 17p)
Orlando - Washington 103:85 (Howard 28p 20sk / Young 17p)
Toronto - Cleveland 92:77 (Bargniani 31p 7sk. / Jamison 19p 6sk.)
Boston - New Jersey ( Pierce 24p / Brooks 17p)
Detroit - Chicago 83:99 (Monroe 19p 13sk. / Boozer 19p 7sk.)
New York - Charlotte 110:118 ( Anthony 32p/ Diaw 27p)
New Orleans - Philadephia 93:101 (Gordon 22p/ Holiday 23p 8as.)
Minnesota - Memphis 86:90 (Allen 20p / Love 27p 14sk.)
Dallas - Phoenix 98:89 (Nowitzki 20p / Gortat 22p 10sk.)
San Antonio - Golden State 101:95 (Parker 22p 8as. / Ellis 38p)
Denver - Sacramento 110:83 ( Harrington 15p / Cousins 26p)
Miami-Indiana 118:83 (James 33p 13as. 8sk./ Hibbert16p, 12sk.)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1325766816' post='14710']

Nista novo, dubro okrenuo pare na kladari...
[/quote]

ja dobio odma na pocetku sezone, na bozic 250 kn :) sad otkako je raspust ni ne idem previse iz kuce pa mi kladionica nije na putu, sad je mala stanka :)

nego reko mi je frend da se on kladi na broj koseva igraca, kaze da mu dobro ide s time, pa me zanima jel i ti isto tako ili ovako normalno, na ishod ?
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chelsea4' timestamp='1325789762' post='14776']

ja dobio odma na pocetku sezone, na bozic 250 kn :) sad otkako je raspust ni ne idem previse iz kuce pa mi kladionica nije na putu, sad je mala stanka :)

nego reko mi je frend da se on kladi na broj koseva igraca, kaze da mu dobro ide s time, pa me zanima jel i ti isto tako ili ovako normalno, na ishod ?
[/quote]

Ishod samo, eventualno hendikep ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseathebest' timestamp='1325802659' post='14834']

ma daj prije par dana stavio ja na heat... 1,20 kvota i oni doma izgube

šta reći..tako je to dok se ja kladim..sve samo da ja ne dobijem :D
[/quote]
sljedeci put kad se budes kladia javi se da stavim suprotno od tebe i da dobijem pare :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...