Jump to content

Navija�i


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 711
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

galatasaraj-nova-poruka-fototwitter-1416

navijači galate nastavljaju sa bolesnim djelima...

ovde su na platnu napisali navijačke grupe čijeg člana žele da ubiju

ugl pored Delija su stavili kvačicu, kao izvršeno.. a "ostali" su im još Grobari (Partizan) Gate 7 (Olimpijakos) i navijači CSKA Moskve

ugl Delije i Gate 7 su bratske grupe, kao i Grobari i Armjeci (navijači moskovskog CSKA)

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=0LwN6g-D1OA 

 

 

Ovo su navijaci i ovo je respect. Ne ubijanje, ne mrznja zato sto neko drugi voli neku drugu boju. Nego postovanje drugog i ljubav prema svom klubu. Ljubav prema svome klubu sigurno necete velicati ubistvom ili prebijanjem nekoga ili mrznjom prema drugome. 

 

Ovi navijaci su pokazali sta je postovanje. Od Partizana, preko Banja Luke, Praga pa do Villareala, svi su se oprostili od decka koji je ubijen u Turskoj i pokazali nesto. Navijaci imaju nesto posebno kada su navijaci imaju postovanje i neke kodekse,ali sve to izgube svojim nesmotrenim potezima, potezima pojedinaca ili malih i sitnih grupica. 

 

Dok se cela evropa i svet oprastaju od nastradalog Marka,  turci slave njegovo ubistvo i prizeljkuju sledecu zrtvu,dok albanci to pozdravljaju. Posle se pitamo ko je normalan? 

 

Iako nisam pristalica tribine, navijaca ovog regiona, uopste me ne zanimaju divljaci (verovatno nisu ali se tako ponasaju uglavnom) na tribinama... za ovo pojedinim navijackim grupama svaka cast. 

 

I pitam se, da li bi bilo normalno posle derbija otici na cugu 2 zvezdasa i 3 partizanovca bez obzira na ishod i jedni druge zezali u granicama normale, gubitnici placali cugu i otisli kuci posle svega normalno? Da bilo normalno i sta vise bilo bi pristojno,lepo i dalo novim generacijama primer. Ali ne,uglavnom je draze sukobiti se, razbijati glave i skidati dresove i zastave kao neke trofeje. Zalosno. 

 

Marko pocivaj u miru, zivot je prevelika cena koju si platio, ali mozda zrtva nije uzaludna, mozda ujedini one koji se nikada nisu ujedinili, one koje samo nesreca ujedini i zajednicki neprijatelj.

Zasto sam rekao neprijatelj? Zato sto navijaci Galatasaraya zele da budu neprijatelji,to pokazuju svakodnevno vredjanjem mrtvog decka.

 

Pocivaj u miru.  

Link to comment
Share on other sites

navijači neće doći sigurno...a ne moš im igrače pljuvati jer su većina igrača Srbi

još jedna provokacija

10502430_868959359810261_612522546177563

izboli su 2 navijača leedsa, jednog crvene zvezde

još stoje imena klubova: olimpiakos, partizan, cska moscow i spartak moscow
(za one koji ne znaju ćirilicu)

Link to comment
Share on other sites

 

I pitam se, da li bi bilo normalno posle derbija otici na cugu 2 zvezdasa i 3 partizanovca bez obzira na ishod i jedni druge zezali u granicama normale, gubitnici placali cugu i otisli kuci posle svega normalno? Da bilo normalno i sta vise bilo bi pristojno,lepo i dalo novim generacijama primer. Ali ne,uglavnom je draze sukobiti se, razbijati glave i skidati dresove i zastave kao neke trofeje. Zalosno. 

 

 

 

Tako se to radi u zemlji fudbala, Engleskoj. Takodje i po celoj zapadnoj Evropi. Ali daleko je primitivni Balkan od toga.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Najveća navijačka stranica na internetu "Ultras world" izabrala je 10 najjačih navijačkih grupa na svijetu za 2014. godinu

prošle godine 2013, najbolji na svijetu su bili navijači Legije a drugi su bili navijači Crvene Zvezde

ove godine došlo je do zamene mesta pa su najbolji navijači u 2014. godini - Delije, navijači FK Crvena Zvezda

Top 10 grupa

10. CSKA Sofija
9. Al Ahli
8. Rosario Central
7. Levski Sofija
6, Panathinaikos
5. PARTIZAN - GROBARI 
4. River Plate
3. Raja Casablanca
2. Legia
1. CRVENA ZVEZDA - DELIJE

zavalite se i uživajte narednih 50 minuta
https://www.youtube.com/watch?v=uxlYVJ1VHMA
 

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Dobro Zvezda je prva jer ih dolazi tri puta vise na fudbalske utakmice od nas, ali nisu ni kreativniji ni bucniji od nas. Al se zato zna ko je broj jedan u kosarci, tu nas ni za 5 vijekova nece nadmasit.

Link to comment
Share on other sites

Dobro Zvezda je prva jer ih dolazi tri puta vise na fudbalske utakmice od nas, ali nisu ni kreativniji ni bucniji od nas. Al se zato zna ko je broj jedan u kosarci, tu nas ni za 5 vijekova nece nadmasit.

 

Ni vase komplekse sto se tice navijanja nece nadmasiti niko ziv.

 

Nije stvar u tome da vas ima manje jer i da vas ima isto ne bi bili bolji jer ste podijeljeni k'o Jerusalim, samo sto ne izginete medjusobno. Dalje ni necu, sve je poznato.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Ni vase komplekse sto se tice navijanja nece nadmasiti niko ziv.

 

Nije stvar u tome da vas ima manje jer i da vas ima isto ne bi bili bolji jer ste podijeljeni k'o Jerusalim, samo sto ne izginete medjusobno. Dalje ni necu, sve je poznato.

hahahaha, vi nikad necete imat to sto imamo mi, nekako ste mi mrtviiiiiiiiiiiiiiiii i bjedni, navijate za tim samo kad pobjedjuje, a u kosarci ne mozete ni da se dogovorite da li podrzavate Crvenu Zvezdu Beograd Telekom Zeleznik FMP Pantere, cas dolazite da navijate, cas vas nema :D  

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, vi nikad necete imat to sto imamo mi, nekako ste mi mrtviiiiiiiiiiiiiiiii i bjedni, navijate za tim samo kad pobjedjuje, a u kosarci ne mozete ni da se dogovorite da li podrzavate Crvenu Zvezdu Beograd Telekom Zeleznik FMP Pantere, cas dolazite da navijate, cas vas nema :D

 

To da smo mrtvi dolazi jedino iz vaseg tabora. Koga god pitas reci ce ti jedno, budimo realni. I ta kosarkaska publika sto si spomenuo je jedino i po cemu vas i znaju. O fudbalu da pricamo, pa kako mozete biti izglasani (mislim na neke ankete) za nesto kad 80% Evrope nije ni culo za vas. Sta ste vi toliko napravili u Evropi da bi vas neko zapamtio? Bicu realan nije ni Zvezda napravila, ali vuce nesto iz proslosti (a to nesto sto vama grize dusu, pa necu spomenuti da ti ne bi pozlilo) pa bar na osnovu toga moze da zivi. Sad ste se nesto nalozili jer ste prvaci zadnjih iole godine dok se Zvezda raspada i to vam je uspjeh? Uspjeh vam je da vas ima manje i da ste na svakoj listi i u svakoj glavi iza nas iako imate puno vise faktora koji idu na stranu da vas treba biti vise.

 

Sto se tice kosarke i Crvene Zvezde i svega toga sto si nabrojao necu ni da komentarisem, jer kad ste tako ograniceni slobodno tako zovite klub, slobodno neka vam smeta to i to sto ste trenutno slabiji iako imate tri put bolja pojacanja ove sezone pa i to sto vam obaramo vase rekorde sa navjacima kojima ste se dicili toliko godina.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

 

 

Sto se tice kosarke i Crvene Zvezde i svega toga sto si nabrojao necu ni da komentarisem, jer kad ste tako ograniceni slobodno tako zovite klub, slobodno neka vam smeta to i to sto ste trenutno slabiji iako imate tri put bolja pojacanja ove sezone pa i to sto vam obaramo vase rekorde sa navjacaima kojima ste se dicili toliko godina.

Drogiras li se ti brate moj ? Mi smo doveli Pavlaku ( Lebron za Aba ligu ) i Macvana (Anstajn na terenu), ali to nije dovoljno, otisli su nam svi glavni igraci,nemamo pleja,igra ga Tepara koji se polako vraca u zivot i crni brat Dalo koji je vise komicar no igrac.  Vi ste doveli 10 pacenika, pardon placenika i kazes da mi imamo tri puta bolja pojacanja :D a Vi ste na svakoj pozicji doveli nekog skupo placenog igraca :D i jos imate para da razmisljate o kupovini jos nekog:D 

Link to comment
Share on other sites

Drogiras li se ti brate moj ? Mi smo doveli Pavlaku ( Lebron za Aba ligu ) i Macvana (Anstajn na terenu), ali to nije dovoljno, otisli su nam svi glavni igraci,nemamo pleja,igra ga Tepara koji se polako vraca u zivot i crni brat Dalo koji je vise komicar no igrac.  Vi ste doveli 10 pacenika, pardon placenika i kazes da mi imamo tri puta bolja pojacanja :D a Vi ste na svakoj pozicji doveli nekog skupo placenog igraca :D i jos imate para da razmisljate o kupovini jos nekog:D 

Eto zvezda dobila jaka pojacanja, Williams i Kalinic i tu je kraj nabrajanja. Jovic ne moze sastaviti 3 mintua na terenu, a Lazic ne da Kalinicu da se ostali u timu (mada mogu oni u istoj petorci komotno). Dangubic, kao sto prezime kaze, dangubi dosta. Problem je sto se kod nas politikom bavi politicar odnosno Covic, a kod vas trener, pa onda malo zaboravi da treba i atmosferu praviti u timu.

 

Krivo vam sto je tvoj zemljak RADONJA bog (do 3. cetvritine, onda pocne gubiti konce)

Link to comment
Share on other sites

ova lista o navijacima mi je smesna. Za sta se gledalo? Za derbije ili za one utakmice gde ih na stadionu nema ni 5 000kada dodje recimo Hajduk Kula ili Srem ili ne znam ni ja ko. 

 

Kod nas je navijanje posao za rasturanje droge,za CV za drzavne prljave poslove koji seobavljaju u tajnosti i sve samo ne za bodrenje tima. Ali eto ima i nekih koji cene to divljanje i te primitivne glave koji se nalaze na stadionu. (uz duzno postovanje ljudima koji idu da bodre svoj klub i da gledaju utakmicu)

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Eto zvezda dobila jaka pojacanja, Williams i Kalinic i tu je kraj nabrajanja. Jovic ne moze sastaviti 3 mintua na terenu, a Lazic ne da Kalinicu da se ostali u timu (mada mogu oni u istoj petorci komotno). Dangubic, kao sto prezime kaze, dangubi dosta. Problem je sto se kod nas politikom bavi politicar odnosno Covic, a kod vas trener, pa onda malo zaboravi da treba i atmosferu praviti u timu.

 

Krivo vam sto je tvoj zemljak RADONJA bog (do 3. cetvritine, onda pocne gubiti konce)

Radonja bog hahaha ? Pa bolji vam je bio onaj trener iz Jedinstva sto je dosao, od Radonje. Inace Radonja je onaj isti Radonjic kojem ste svi jeblai majku do prije mjesec dana, Radonja je onaj isti Radonjic kojem ce te jebat majku posle februara.Ja sam Fill Jackson za Radonjica retardiranog, lik ne umije rotirat igrace.

 

A kazes samo dva pojacanja, a ne racunas to sto ste morali dat sito i reseto da vam u timu ostane Bobi, pa kolko ste morali dat za onog Zirbesa(igrac zvani prevara), pa ste nam Dangubu oteli iz ruku, a to da on dangubi je tacno, ali on dangubi jer mu je trener retard koji ne umije iskoristit njegove prednosti, pa ni Kalinica ne umije koristit, vazno je da mu kostolomac Lazic igra ( svi pricaju o odbrani Brankovoj, a on umije jedino nekom ruku slomit)...

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro sad, Radonjica ja ne dizem jer zbog njega smo izgubili svaku egal utakmicu, lik pocne da pjeni na +10, a na egal je vec gotovo. Vukojicic je bio daleko bolji, gospodin, ali posije jebanja nema kajanja.

 

Bobija ne racunam kao pojacanje iako je dosta para trebalo dati, a cim se zavrsi sezona on vise nije nas igrac. Zirbes igra hladno, hladno, toplo, hladno, hladno.

 

Ovo dole se slazem vecinom, ali dok god se gura necu se praviti previse pametan. Odoh sad, smrzoh se u sobi bez grijanja, na ovom minusu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...