Jump to content

Navija�i


Caeruleus

Recommended Posts

Vjerujem da znaÅ¡ tko je Zdravko Mamić .. kad te horde zla budu u Londonu onda ih poredi 

http://www.youtube.com/watch?v=zpzgaAv6Tok&feature=player_detailpage 

Da, svaka čast ali kad je bilo ovo? Možda pre nekih 7-8 godina? Ja sam rekao da su SADA, TRENUTNO u rangu hordi zla i manijaka... Prije su bili isto moćni, u rangu Delija, Torcide i Grobara.
 

 

HAHAHAHAHA da ispred Torce HAHHAHAHA

 

jbni krimosi hahahah,ta srpska scena je presmjesna(bez uvrede)

Grobari u dvorani (košarka, rukomet, ženska košarka,odbojka pa i vaterpolo) su prejaki. U košarci su u top 3 na svijetu!
Å ta sam ja reko protiv Torcide??
Ljudi su premoćni stvarno, predobro navijaju, koreografije moćne.. Gdje sam ja reko da su Grobari ispred Torcide?

A taj link što si stavio, Vlajka Živkovića nije ubio član Alcatraza..

 

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 711
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Sta ima veze ako ima kriminala i droge medju navijacima? Toga svugdje ima. To ih ne cini manje vrijednim. Evo ovi sto prozivaju Grobare zbog toga moraju biti svjesni da medju Torcidom vlada teska narkomanija. Tako je bilo do 90ih. Tako je i danas, koliko se god tvrdilo suprotno. I Grobarima i Delijama vlada beogradsko podzemlje. Al ovo nije tema da se pokaze sta se desava iza kulisa. Ovo je cista navijacka tema, a Grobari Delije i Torcida su tu u ex-Yu vrhu. BBB je u bojkotu godinama zbog Mamica pa se ne mogu ni racunati zadnjih godina.
Link to comment
Share on other sites

nikome neide nista osobno nego samo kazem... a kalouda ovo sam stavio opcenito zbog sranja medusobnog izmedu alc i zbr koje prelazi sve granice....

Zabranjeni su istinska i prava grupa navijača koja voli Partizan, koja živi za njega. Alcatraz je grupa koja je 'glavna' na jugu, ali u njenom sastavu ima likova koji su pre bili cigani, koji rade sa policijom, uzimaju karte za utakmice i onda preprodaju po tribini po skupljoj ceni.
Zabranjeni su otišli sa juga, prešli na istok da navijaju, jer JUG JE TAMO GDE SU GROBARI, sve dok se ne oteraju cigani i ološi sa tribine. Naravno da na jugu i dalje ima pravih Grobara, ali alcatraz je sramota. značkatraz,agenti. Likovi koji ne gledaju Partizan, ne vole ga, uništavaju tribinu. Iz te grupe poštujem samo par ljudi, kao što je Marko Isaković.. on je i optužen za ubistvo Ivana, ali svi znaju da ga on nije ubio. Kad je Marko vodio navijanje, to je bila ludnica

https://www.youtube.com/watch?v=aylaWloAilk

ovde je Marko vodio navijanje,van našeg stadiona

pre ubistva i podele.. ujedinjeni Jug


Jedan Delija poginuo...
 

Dok je čekao voz, Nikola Vlajković (16) popeo se na teretni vagon. Struja ga je povukla uvis, a onda bacila na zemlju
BEOGRAD - Nije mu bilo spasa.
Nikola Vlajković (16) poginuo je u petak oko 21.30 sati, kada ga je na železničkoj stanici u Batajnici spržio napon jačine 25.000 volti!

- Nekoliko mladića čekalo je voz na stanici Batajnica. Iznenada su prešli preko svih koloseka i došli do dva parkirana teretna vagona, koja nisu u funkciji. Jedan od dečaka se popeo na vagon i tada sam video blesak nalik munji, a zatim se začuo snažan prasak - priča jedan od očevidaca tragedije.

http://www.kurir-info.rs/tragedija-decak-16-poginuo-u-batajnici-clanak-1230839

1604720_593818720710395_408403442_n.jpg

Zabranjeni,juče..

 

Link to comment
Share on other sites

Armada je najvatrenija od svih navijačkih grupa u regiji. Problem je samo što uz Armadu stoje samo Rijeka, Kvarner i dio Istre. Da mi imamo navijača kao što imaju Dinamo ili Hajduk rasturili bi ove Delije i Grobare, a o Torcidi i da ne govorim.

 

 

o jebo ti svu svoju mater

Link to comment
Share on other sites

[quote name="Caeruleus" post="164072" timestamp="1392632621"]Sta ima veze ako ima kriminala i droge medju navijacima? Toga svugdje ima. To ih ne cini manje vrijednim. Evo ovi sto prozivaju Grobare zbog toga moraju biti svjesni da medju Torcidom vlada teska narkomanija. Tako je bilo do 90ih. Tako je i danas, koliko se god tvrdilo suprotno. I Grobarima i Delijama vlada beogradsko podzemlje. Al ovo nije tema da se pokaze sta se desava iza kulisa. Ovo je cista navijacka tema, a Grobari Delije i Torcida su tu u ex-Yu vrhu. BBB je u bojkotu godinama zbog Mamica pa se ne mogu ni racunati zadnjih godina.[/quote nisu isto narkomani i pijanci i podzemlje i mafija????

o jebo ti svu svoju mater

kalouda zaboravija si napisat jebo ti svoju mater ali u guzicu
Link to comment
Share on other sites

Bris+Taton_620x0.jpg

Redakcija "Pravde" je došla do intervjua koji će nam otkriti potpuno novu sliku o tragičnoj smrti francuskog navijača u Beogradu, Bris Tatona, a reč je o osobi koju je Bris Taton napao nožem.


U intervjuu saznajemo da se od javnosti krila informacija da je Bris Taton bio pripadnik ekstremne navijačke grupe pod nazivom Indians (Indijanci) poznate u Francuskoj po korišćenju boksera, metalnih šipki i noževa u navijačkim tučama, kao i nadprosečnom broju slučajeva narkomanije.

 
Redakcija Pravde objavljuje ekskluzivno intervju u celini:
 
Na koji način je francuska javnost obaveštena o slučaju Brisa Tatona?
 
Francuski i meÄ‘unarodni mediji su nam rekli da su Bris Taton i njegovi prijatelji bili najobičniji  navijači koji su doÅ¡li u Beograd radi turizma i da bi podržali tim iz Tuluza, kao i da su ovi dobroćudni navijači napadnuti bez ikakvog razloga od strane Partizanovih huligana isključivo iz mržnje prema francuskim navijačima, i da su podigli Brisa Tatona kako bi ga ubili nasilnim bacanjem sa visine.

 
Kakav je bio ugled Brisa Tatona među navijačima?
 
Bris Taton nije imao ugleda. On nije bio nešto posebno poznat pre ovog incidenta. On je pripadao grupi Ultra navijača po imenu Indijanci (Indians) koje pak bije loš glas zbog njihove sklonosti ka teškim drogama i nepoštovanju pravila u tučama.
 
Vi ste nas obavestili da je Bris Taton izvukao nož na suparničkog navijača. Možete li nam dati više detalja o ovom slučaju, kada i kako se to dogodilo?
 
To je bilo tokom susreta Tuluz i Nant u 2006. godini. Grupu Ultra navijača Nanta je napalo šezdeset Ultra navijača Tuluza naoružano bokserima, gvozdenim šipkama, suzavcem i noževima. Bris Taton je imao na sebi skakavac. Izvadio ga je, stavio pod grlo navijača Nanta i dva puta rekao: „Ja sam huligan“. Navijač Nanta mu je mirno odgovorio: „Ne, ti nisi huligan, ti su naoružan.“ To je bio Bris Taton.
 
Optuženi u slučaju Brisa Tatona su kažnjeni sa 240 godina zatvora sva četvorica zajedno. Da li je takva kazna ikada izrečena u Francuskoj?
 
Ne, imali smo smrtni slučaj u Ultra navijačkim krugovima u Francuskoj ali nikada nije bilo slične kazne. Slučaj navijača Partizana je jedinstven u svetu.
 
Beogradski slučaj je korišćen u političkom kontekstu. Da li ga ljudi u Francuskoj takođe posmatraju na taj način?
 
Ne, Francuzi su isuviše šokirani smrću francuskog fudbalskog navijača. Danas oni veruju da je Beograd opasan grad u kome žive zli ljudi koji mrze.
 
Pošto nismo otkrili Vaš identitet recite nam da li se plašite posledica političke prirode u navijačkim krugovima ili nečeg drugog?
 
Ultra Indijanci su narkomani koji ne poštuju pravila Ultra grupacija tako što dolaze naoružani na najobičnije tuče navijača. Bris Taton je bio veoma cenjen kod njih i predstavlja simbol za Indijance. Ako bi saznali moj identitet znam da ne bi oklevali da se osvete meni ili članovima moje porodice. Ja ne otkrivam svoj identitet isključivo iz bezbednosnih razloga.





 
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=eHFfl1N2C9I#t=32

 

http://www.pogled.ba/clanak/foto-mostar-9-sluzbeno-okupljanje-navijaca-liverpoola-u-organizaciji-lfc-fan-cluba-bih/47365

.. pročitajte tekst ako vam nije problem, ovo je za svaku pohvalu !

 

Inače ovo je kafić gdje smo se mi zadnji put okupljali protiv Uniteda . 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...