Jump to content

Prošlost i budućnost kluba


Bari

Recommended Posts

  • 1 month later...
1 hour ago, Corto Maltese said:

Nesto sam detaljnije citao vesti i video da ona matora drtina Retclif hoce da kupi junajted, naravno ako ih glejzeri prodaju. Ko zna gde bi zavrsili da nas je on kupio, a obecavao je kule i gradove. Fala Bogu pa nas kupi Boli, pa neka bude kako biti mora.

Nisam znao gde da napisem ovo, apa rekoh ovde.

sta je problem sa sir john ratcliffeom osim sto je navijac uniteda?

ja sam za njega bio jos dok je prije par godina bio zagrijan za kupovinu od romana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Brendan Rodgers - zna posao, dugo vodi jake timove u Engleskoj, bio je već u klubu, igra napadački, pitanje je sata kad će napustiti Leicester

Graham Potter - njegova igra je poezija, problem je što je zauzet i što nikad nije vodio velike zvijezde

Mauricio Pochettino - najrealniji kandidat jer je slobodan, dobar trener za napraviti od dobrog tima odličan, ali loš kad treba osvojiti neki trofej, njegove ekipe se ne znaju kontrolisati

Marcelo Bielsa - riješio bi problem vucaranja po terenu pojedinih igrača (kojih je sve više), slobodan je, igra napadački, vodio je dobre klubove i reprezentacije, ali nikad vrhunski klub

Zinedine Zidane - slobodan, rođeni pobjednik, ne znam treba li mu ovo u životu

Link to comment
Share on other sites

Možda bi ja lično najviše volio Bielsu makar do kraja ove sezone, kraći ugovor, znamo kako to sa njime ide. Teško bi bilo odvojiti i Pottera i Franka sa njihovih klupa, tako da bi Bielsa mogao lagano da izgura makar ovu sezonu pa da vidimo na čemu smo.

Također donekle realna opcija je Rogers, time bi ga spasili, budući da su i njemu u Leicesteru dani odbrojani...

Poch je malo zakazao u PSG-u, izgleda kao da nema autoriteta, također neovisno o tome jedan je od rijetkih koji je uspio ne osvojiti ligu sa PSG-om

Zidane je također tu, ne znam kako bi se uklopio ali njegova velika prednost je autoritet, možda i to ne bi bilo loše sa obzirom da kvaliteta sigurno imamo 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adi said:

Brendan Rodgers - zna posao, dugo vodi jake timove u Engleskoj, bio je već u klubu, igra napadački, pitanje je sata kad će napustiti Leicester

Graham Potter - njegova igra je poezija, problem je što je zauzet i što nikad nije vodio velike zvijezde

Mauricio Pochettino - najrealniji kandidat jer je slobodan, dobar trener za napraviti od dobrog tima odličan, ali loš kad treba osvojiti neki trofej, njegove ekipe se ne znaju kontrolisati

Marcelo Bielsa - riješio bi problem vucaranja po terenu pojedinih igrača (kojih je sve više), slobodan je, igra napadački, vodio je dobre klubove i reprezentacije, ali nikad vrhunski klub

Zinedine Zidane - slobodan, rođeni pobjednik, ne znam treba li mu ovo u životu

Ovo za zidana najjace 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Adi said:

Ne znam čemu takvi komentari na njegov račun, ne mislim samo na ovaj tvoj. Nije čovjek sa Marsa pao, a i sigurno ima ljude sa kojima se konsultuje.

Da zna nesto o tome jos kad je uso u pricu imao bi pojedina personalna resenja. Da zna o tome nesto ne bi pravio one sulude avanture po americi. Da zna nesto vec bi doveo SDa. Da zna nesto ne bi dovodio igrace s brda s dola. Da zna nesto o tome ne bi ga barsa vozala ko gusku u magli. Da zna nesto o tome ni u ludilu ne bi preuzeo pa i privremenu ulogu SDa . 

Videcemo sledece poteze. Nadam se i ja da se malo opametio. 

O znanju fufbala ne moze da se poredi sa Abramovicem ni u snu. Abramovic je za skoro 20 godina svasta proziveo sa Celsijem i svasta je naucio. Verujem i mnogo vise nego sto je i sam mislio da ce ikad nauciti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...