Jump to content

Mateo Kovacic (2018-2023, 221 nastup)


Caeruleus

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jest samo sto ce mu Gvardiola jebat majku kad pocne palamudit s loptom, kod nas je sve gori i gori bio. 

 

U svakom slučaju sve najgore, bez klase, igrač vođen pohlepom. Najbolje je maminjo rekao da su fudbaleri najsebičniji tip ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio neki fan ovog igrača, nisam imao neke emocije prema njemu, ali sam uvijek cijenio ono što nam donosi. Ima kvalitet za najveće klubove, nije slučajno igrao u Realu, Interu, kod nas i evo sad u Cityu. Nisu baš popularni igrači koji ne zabijaju golove, ne preuzimaju odgovornost, ne pokazuju onoliko koliko bi mogli i svako malo se pojavljuju glasine da su nezadovoljni i da bi rado napustili klub. Daleko je od toga da je škart kojeg se trebamo riješiti, ali treba realno sagledati situaciju. Ima 29 godina, u zadnje vrijeme je više povrijeđen nego zdrav. I kad je zdrav treba mu vremena da dostigne punu formu. Želi napustiti klub, ušao je u zadnju godinu ugovora, a nikad nije ni bio sigurni starter. Njegova prodaja je neizbježna. Dobro je da smo i ovo uzeli koliko nam je situacija bila nepovoljna. Hvala mu na svemu.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Mateo Kovacic (2018-2023, 221 nastup)

Ako bude htio raditi, prilagodice se. 

Kova je super igrac, samo kad hoce. Nikad nisam razumio kod njega sto je imao neku konstantu u igri. Nekad je igrao i gubio lopte kao amater.

Uglavnom, sretno mu.

Mislim da su njegovi austrijanci iz linza sad preponosni na njega,

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Spaha said:

Ako bude htio raditi, prilagodice se. 

Kova je super igrac, samo kad hoce. Nikad nisam razumio kod njega sto je imao neku konstantu u igri. Nekad je igrao i gubio lopte kao amater.

Uglavnom, sretno mu.

Mislim da su njegovi austrijanci iz linza sad preponosni na njega,

Na tebe nije nitko kad si tako bistar k'o napoj, siguran sam.

Link to comment
Share on other sites

Ma dobar je bio. Jedno vrijeme on i jorg su derali u vezi i izgledalo odlicno dok je kante bio nedostupan. Cini mi se kod tuchela kad nas je preuzeo, slagat cu.

I on dosta nekonstantan bio. Ovu zadnju sezoni stvarno je los bio i vrijeme je za promjenu. Steta jedino sto ide u city, jer ako bude igrao kao nekad sto zna dosta ce im biti od koristi

Link to comment
Share on other sites

Cuj zasto, pa svi vide sta je receno u onoj izjavi. Ne sprdaju se dzaba rivalski navijaci stim na nas racun. Eto ispade ovdje se nije pobjedjivalo a ovdje bukvalno karijeru ozivio.

 

Ne mozes se kulturno oprostit od navijaca pa sljedeci intervju davat takve glupe izjave.

Mozda i nije mislio tako al svakako nije debil i treba da zna, sta ce i kako ce reci neke stvari na intervjuima.

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je , da je dobro sto je potpisao za city, a ne za arsenal, liverpool itd, jer on ovu ekipu citya nikako nije pojacao. Ni mrvicu nisu jaci s njim, cak je veliki downgrade u odnosu na Gundogana. U druge ekipe da je otisao, pojacao bi ih..

Kod nas je bio zahvalam igrac i to je to, nikada nesto specijalno dobar.

sretno i nadam se da ce iz citya gledati kako mi dizemo trofeje

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se ne slažem da je dobro što je Kova prodat City-u i da neće biti neki upgrade na njihovu ekipu. Mišljenja sam da će se tamo odlično snaći i da će biti vrlo značajan za ekipu, također mislim da je greška što se rivalu prodao igrač.

Mada, nismo mi rivali City-u koji se bori za titulu i glavni je favorit dok bi nama sledeće sezone uspjeh bio top4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...