Jump to content

Mateo Kovacic (2018-2023, 221 nastup)


Caeruleus

Recommended Posts

http://media1.arabia.msn.com/medialib/2013/5/16/1_1855970.jpg

 

http://hns-cff.hr/files/images/0000000860.jpg

 

Ime - Mateo Kova�ić

 

Rođen - 6.5.1994, Linz, Austrija, EU

 

Godina - 19

 

Visina - 1,81

 

Reprezentacija - Hrvatska

 

Pozicija na terenu - Centralni vezni

 

Tržišna vrijednost - 15 mil. eura

 

 

Iako ga trener Intera Walter Mazzarri kritizira, veliki europski klubovi lude za Mateom Kova�ićem.

 
U borbu za 19-godišnjeg hrvatskog veznjaka uklju�ili su se i Arsenal i Chelsea, javlja Sportsdirectnews.
 
"Kova�ić, �iji je stil igranja sli�an zvijezdi Reala Luki Modriću, u Interu je od sije�nja prošle godine. Arsenal i Chelsea ga žele dovesti ovog ljeta i već su slali skaute u Italiju", pišu Britanci i dodaju:
 
"I Borussia Dortmund prati Kova�ića, no sigurno je da će Inter napraviti sve da zadrži velikog talenta."
 
 
Sports Direct News mi je nekako uvijek bio pouzdan. Nema sumnje da pratimo ovog mladića, a hoćemo li ga dovesti od mnogo toga ovisi. Ali bilo bi prelijepo upariti Matića i Kova�ića na sredini terena kao balkanski duo. Jedan kreativan, drugi sila.
 
 
 
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Njima ne vjerujem uopće, a i di ćemo ga stavit?
Dolazi i MVG, imamo već previše igrača na toj poziciji, jedino da se dovede kao rotacija sa Oscarom na poziciji iza napadača, kvalitetan je nedvojbeno, igra svjetski, mora što prije otić iz Intera inače će ga glupi Mazzari upropastit

Najbolja osobina mu je skromnost, to nije za vjerovat da je tako skroman, a nogometaš, rijetki su takvi

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vY8oHwJXtX8[/media]

Link to comment
Share on other sites

Njima ne vjerujem uopće, a i di ćemo ga stavit?
Dolazi i MVG, imamo već previše igrača na toj poziciji, jedino da se dovede kao rotacija sa Oscarom na poziciji iza napadača, kvalitetan je nedvojbeno, igra svjetski, mora što prije otić iz Intera inače će ga glupi Mazzari upropastit

Najbolja osobina mu je skromnost, to nije za vjerovat da je tako skroman, a nogometaš, rijetki su takvi

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vY8oHwJXtX8[/media]

 

On može igrati i AMF, ali ipak je viÅ¡e centralni vezni, igra joÅ¡ povučenije. Ja nekako smatram da će Piazon na AMF-u dobiti priliku iduće godine uz Oscara i Williana. A Å¡ta ja znam, nije isključena mogućnost da na ljeto bude i neke dodatne čistke u CFC-u, npr da nas MIkel napusti. 

Link to comment
Share on other sites

Kova je jedan od najvećih europskih talenata i velika budućnost Hrvatske reprezentacije.

Mislim da bi mu najbolje bilo da ide iz onog tužnog Intera u neku bržu ligu kao Njemačku ili Å panjolsku. 

Neka se razvije joÅ¡ koju godinu i onda sam siguran da će moć birati gdje želi igrat ( i nadam se da će nam onda doći :D ) 

Sad ga ne želim samo zato ga da ne "uniÅ¡timo" jer gdje on doÄ‘e mora igrat u prvoj a mislim da to kod nas ne bi bilo slučaj. 

Link to comment
Share on other sites

Ma uklopio bi se on u svaku ekipu, posebno kod Mourinha, ali mislim da nam nije potreban...

Moram napomenuti da me čudi šta ljudi pišu na fb-u da nikako ne že Mandžu, ja ne znam jel oni ikad pogledaju utakmicu Bayerna ili Hrvatske, on je zvijer, njega bih uvijek prije Coste, a za Cavanija mi je jasno da ga žele prije Mandže i to ne zamjeram, to je realno, ali ovo mi nije jasno

Link to comment
Share on other sites

On je odličan igrač za svoje godine. Svaki trener bi ga volio imati u ekipi, nebruÅ¡eni dijamant. Samo Å¡to onaj bot od Mazzarija ne zna Å¡ta želi od njega. Neka ga preuzme trener koji voli raditi sa mladim igračima i za par sezona će biti u vrhu. 

 

Ja ga sada nebi dovodio jer smo pretrpani. Volio bi da Piazon dobije priliku pa da vidimo kuda sve ide. 

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ne vjerujem da se uopšte Chelsea interesuje za njega+ izvor je relevantan ko školske novine koje vodi moja epilepsična 59.godišnja profesorica njemačkog jezika

Drugo, kad je već otvorena tema da bacim neki kom - velika će igračina biti. Sjajno igra lik, biće bolji od Modrića. Uz L. Markovića i Mitrovića, spada u najvećeg talenta Balkana ili ti ex yu. Za njega bi savršeno bilo, da B. Dortmund uvali Gundogana Realu i da on ode u Dortmund. Kako mi im legao fino.. Mogao bi možda i u Arsenalu igrati, ali oni već imaju skoro identičnog igrača - Wilshera

Najviše me i podseća na Gundogana i Wilsherea

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
60756132-mateo-kovacic-inter.jpg
 
Prema pisanju britanskih medija, sve je jači interes engleskih klubova za hrvatskog nogometnog reprezentativca Matea Kovačića (19)…
 
Kovačić je nedavno izrazio nezadovoljstvo svojim statusom u milanskom Interu, za koji je ove sezone zaigrao u 22 utakmice. Međutim, čak je 14 puta pritom ulazio s klupe za pričuvne igrače, te je dobivao priliku posljednjih 20-ak minuta.
 
Takva je situacija privukla interes mnogih klubova iz Engleske, poput Arsenala, Chelseaja i Tottenhama. Zainteresirana je i Borussia Dortmund, a svi će se ti klubovi, vrlo vjerojatno predstojećeg ljeta, pokušati potući za dovođenje hrvatskog veznjaka.
 
Aktualni ugovor veže Kovačića za Inter do ljeta 2017. godine.
 
Ako ode Luiz iz kluba i ako Oscar nastavi biti ovakav kakav jeste, odlična akvizicija za sredinu terena koji može igrati i na AMF i na CMF poziciji. Ali opet tu je i Piazon.
Link to comment
Share on other sites

Nisam za njegovo dovođenje. Kao prvo on je premlad, a kao drugo samo je talenat i ništa više. Za jednog AMF-a statistika mu je više nego očaj očaja. Pred njim je još dug put da postane pravi igrač.

 

Kad bi već morao birat rađe bi doveo Rakitića koji je puno učinkovitiji i zahvalniji igrač.

 

Ali uostalom AMF nam ni netreba. Pa imamo Oscara, a i Williama kojeg bi vrlo rado htio vidjet na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Mateo Kovacic (2018-2023, 221 nastup)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...