Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Imaju dvije sa Cityem i samo da hocemo mi imati čitavu ekipu dostupnu, ili bar samo one bitne igrače na raspolaganju za susret s njima. Reece James da ga zabije za pobjedu koja ih vraća na drugo mjesto, ne bi mi se kurac spustio 7 dana. Jebote hljeb glupi Arsenal da uzme ligu, kakve sve smećare znam što navijaju za Arsenal. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je realno da ovaj Haaland ima 25 golova već, zabio je više golova od Kanea, Sona, Salaha, Vardya kada su oni bili najbolji strelci u sezoni a sjećamo se svi kako su strašni bili u tim sezonama. Nerealno mi djeluje njegova statistika. Od ekipa iz donjeg dijela tabele, počevši od nas samo Leeds i Leicester su zabili više golova od njega

Link to comment
Share on other sites

Ja uvijek volim da osvoji neko drugi (kad već mi ne možemo), Arsenal mi je draži od Citya i više volim da neko slabiji to uradi. Arsenal je podmladio ekipu, dao priliku igračima iz akademije i omladincima koje su doveli sa strane i istrpio ih. Napravili selekciju, najbolje ostavili, trenera istrpili kad su bili na dnu, pogodili sa par transfera ispod radara i sad su prvi na tabeli. Igraju fino napadački sa dosta samopouzdanja, kontrolišu situaciju i zasluženo su tu gdje jesu. Individualno su daleko od najboljih u ligi, ali ih trenutno ide. Prednost je itekako dostižna ako City bude pravi, Arsenal se vrlo lako može raspasti uz par povreda.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako kod vas nema mrznje rivala, nego gledate to kroz neki drugi aspekt. City je uvijek bolja opcija da osvoji, nego jebeni Arsenal/Liverpool/United.

I bez toga, vjerujem da ce City osvojiti, jer su najbolji tim na svijetu. Samo ih Guardiola sa svojim ekcesima i overthinking moze zajebati u nekim mecevima, ali opet nista strasno.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, diablo_bih said:

Ne znam kako kod vas nema mrznje rivala, nego gledate to kroz neki drugi aspekt.

Meni je najveći rival Manchester United jer sam rastao u vrijeme kada smo se svake godine sa njima borili za titulu i u to vrijeme su sudije uvijek bile na njihovoj strani. Sve mogu podnijeti osim da oni ili Tottenham osvoje. Mi se već 13 godina ne borimo za titulu, 2 puta smo je osvojili bez ikakve konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...