Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

12 minutes ago, ker said:

Očekujem prvo ili drugo mjesto, a realno je da budemo 4.

Ja ocekujem da budemo 2. u najgorem slucaju 3. 
 

I dalje su Liverpul i City bolje ekipe od nas a ako jedan od njih zakaze, drugi nece.

 

Mislim da smo bolji nego prosle sezone, za ocekivati je da necemo imati toliki peh sa povredama kao lani a i trenutno imamo vecu sirinu. 
 

Sterling, Koulibaly i Cucurella su upgrade u odnosu na Rudigera, Christensena i Lukakua.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, hamco said:

Ja ocekujem da budemo 2. u najgorem slucaju 3. 
 

I dalje su Liverpul i City bolje ekipe od nas a ako jedan od njih zakaze, drugi nece.

Zar ove dvije rečenice nisu u kontradikciji? Liverpool i City su bolji od nas, ali mi ćemo bit 2?

Link to comment
Share on other sites

Joj Nuneza danas, prvi go promašio loptu i pogodio ga Tosin i odbije se u go. Drugi go loše primio loptu koju je Salah pospremio u mrežu. Ali treba imati sreće , statistički odličan debi. 

Palinha me je impresionirao, ubio i Thiaga i Hendersona i Fabinha, strašno je odigrao momak, svaka čast- 

Link to comment
Share on other sites

Ten Haag je kriv samo zato što ne izbaci pojedine igrače iz ekipep. 

Ona ojebina Maguire bukvalno ne zna dodati lopte a kad ti doda bolje da ti ne dodaje nikako jer te ukopa, pa kod drugog gola je svima rekao da će Eriksenu dodati, još idiot grana rukama nešto, logično je da će ga svi pritisnuti. Druga najveća ojebina je McTomnay koji je isto tako krampa sa loptom u nogama, doduše on nije ni počeo utakmicu. 

Tačno sam znao da bi ih Brentford mogao naguziti jer baš jeben presing igraju a svježi su i odmorni jer je tek početak sezone, tako su i nas prošle sezone napatili, razbili i dušu nam uzeli.

 

United je na kraju solidno prošao

Link to comment
Share on other sites

Ne može se igrati Ten Hagova igra i graditi napad od golmana sa De Geom, Maguireom i sličnima. Prije drugog primljenog gola su napravili identičnu grešku samo malo dalje. Uprava je kriva što mu ne dovodi adekvatne igrače. Potrošili su 2 mjeseca pregovarajući za De Jonga koji ne želi da im dođe, a u posljednje vrijeme se povezuju sa Rabiotom i Arnautovićem koji nisu nikakav upgrade u odnosu na trenutni igrački kadar. Solskjaer je kriv što je Maguire kapiten, a Ten Hag je kriv što ga drži na terenu. Što je najgore od svega jadni van de Beek opet ulazi u kasnim 80-im. Drugi problem je što svi igrači izgledaju bezvoljno i to očito nijedan trener ne može promijeniti. Bitno je da su dobili Liverpoola na pripremama 4:0 i osvojili trofej na Tajlandu. Da ima iko zainteresovan za njega, Ronaldo ne bi dočekao kraj sedmice u klubu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Igi said:

image.png.ff2a96b87d74b728e555614469f2e88c.png

 

Hamco javi se :D

Pa brate to uopste nije vise zajebancija, ovolika razlika u broju pretrcanih kilometara je sramota. Po nekom prosjeku na jednog igraca, po ovome ispada kao da je Brentford imao igraca vise na terenu.

 

Sad zamisli kad ekipa kao sto su City, Liverpool, pored tolikog talenta jos i ovoliko trce. Nije ni cudo sto su dvije najbolje ekipe. 
 

Presing ne mozes ni igrati ako ne trcis.

Bielsa je jednom prilikom izjavio, da su igraci roboti i da se ne umaraju, njegova ekipa ne bi nikad izgubila.

Link to comment
Share on other sites

Nista cudno, Brentford je i nas prosle sezone razvalio oba puta. Prvi mec smo se nekim cudom provukli s 0:1a u drugom fasovali 3 komada kuci.

Ljudi su fizicki izuzetno mocni, igraju dobar presing, trce, dobri su u odbrani. Plus bacaju svaki aut u 16m protivnika.

To je dobrodoslica za Ten Haaga, meni on izgleda kao iznenadjen ovakvim tempom i snagom Premiershipa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...