Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Prati li ko vijesti oko ovog Ten Haga i Uniteda? Kako uvodi neke nove stvari, krati travu na 15 mm, traži od igrača ovo, ono.

Puno se frtutme diglo oko njega, već vidim da je flop u najavi. Ovo je nekad palilo kod pravih fudbalera, kod ovih manekena sumnjam da će. Čuj obavezno druženje poslije treninga. Bit će tu finih vijesti za tabloida.

Link to comment
Share on other sites

Sve ce biti neizvjesno osim toga ko cd osvojit titulu.

Liverpul ce biti slabiji odlaskom Manea, dok ce City biti jos jaci jer su doveli Haalanda.

 

Top 4 bio mogao biti bas zanimljiv ove godine, kao i borba za opstanak.

 

Prognoziram da cemo mi ove godine biti drugi ali i dalje nedovoljno da osvojimo pored Citya.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, hamco said:

Sve ce biti neizvjesno osim toga ko cd osvojit titulu.

Liverpul ce biti slabiji odlaskom Manea, dok ce City biti jos jaci jer su doveli Haalanda.

 

Top 4 bio mogao biti bas zanimljiv ove godine, kao i borba za opstanak.

 

Prognoziram da cemo mi ove godine biti drugi ali i dalje nedovoljno da osvojimo pored Citya.

Ne ocekujem uopste da ce Siti lako osvojiti titulu, ako i osvoji.  Jesu oni doveli Halanda, ali Celsi, Arsenal i Totenhem ce bit jaci nego ranije a moguce i da ce Liverpool Manea zameniti Gnabrijem tako da ce i oni biti tu negde. Junajted se konacno resio velikog broja problema u Upravi i u svlacionici, doveli su dobrog trenera, kupice i oni par igraca, bice i oni bolja ekipa sigurno. 

Haland je na papiru ogromno pojacanje, al na terenu tel treba da se dokaze. Sve ce oci u njega biti uprte, svaki ce mu se potez gledati mnogo drugacije nego do sada. Moze to da slomi coveka. 

Zavisice od nas puno, ako Tuhel vrati onu takticku superiornost nad Sitijem imamo se cemu nadati.

Ne bih ja tek tako lako predao pehar Pepu, ne jos...

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Adi said:

Smiješno je prognozirati bilo šta 28.06., a svaka sezona ikada je najavljena kao nikad jača i nikad zanimljivija.

Ja sam bukvalno za proslu to mislio. 

City standardno jak, mi u naletu poslije osvojene Lige prvaka, United sa Ronaldom, Varanom i Sanchom, od Liverpoola sam najmanje ocekivao od velike 4.

Na kraju kurcina Liverpool igrao sva finala i do kraja bio u borbi za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2022 at 2:09 PM, reLo said:

Prati li ko vijesti oko ovog Ten Haga i Uniteda? Kako uvodi neke nove stvari, krati travu na 15 mm, traži od igrača ovo, ono.

Puno se frtutme diglo oko njega, već vidim da je flop u najavi. Ovo je nekad palilo kod pravih fudbalera, kod ovih manekena sumnjam da će. Čuj obavezno druženje poslije treninga. Bit će tu finih vijesti za tabloida.

United koga god da je doveo digla bi se frtutma. Pa kad su Ragnika doveli pričalo se o tome da je on bio učitelj Kloppu i Tuchelu, pričalo se o trčanju presingu itd. Na kraju pola ekipe češe kurac na terenu dok ih Lpool puni a Maguire pravi budalu od sebe...

 

Ten Hag nije loš trener, daleko od toga ali težak je posao pred njim

Link to comment
Share on other sites

U sjevernom Londonu zbog optužbi za silovanje uhapšen fudbaler koji ima 29 godina i nastupa u PL. Rekli su samo da nije Englez.

 

Od naših igrača samo Ziyech ima 29 godina. Lukaku i Rudiger su već otišli, ne vjerujem da i ovaj boravi u Londonu.

 

Arsenal - Partey, Xhaka, Elneny

Tottenham - Son, Moura

Palace - Zaha, Schlupp

West Ham - Areola, Coufal, Lanzini

Fulham - Bobby Reid

Brentford - Pinnock

Link to comment
Share on other sites

Kako vam izgleda top 10 trenera u Premiershipu?

 

Moj izbor:

1. Guardiola

2. Klopp

3. Tuchel

4. Conte

5. Potter

6. Viera

7. Rodgers

8. Thomas Frank

9. Moyes

10. Lampard

Teh Haga nisam stavio jer se tek treba dokazati u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Cjelokupna karijera:

1. Guardiola
2. Klopp
3. Conte
4. Tuchel

5. Ten Hag
6. Rodgers
7. Moyes

8. Gerrard
9-11. Potter
9-11. Hasenhuttl
9-11. Howe


Aktuelni trenutak (koga bih rado vidio kod nas):

1. Klopp
2. Guardiola
3. Tuchel
4. Conte
5. Potter
6. Howe
7. Rodgers
8. Hasenhuttl
9. Vieira
10. Lampard (honorable mention)

Franku ću suditi poslije ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakve dvije fizicke zvijeri su Haaland i Nunez. Odbranama ce se gace tresti cim istrce na travnjak, kao onomad kad se Didier pojavio. Konacno da gledamo klasicne prave centarfore u najjacim ekipama Premiershipa. Tu je standardno  Kane, a ako Ronaldo ostane u Unitedu bice odlicno nadmetanje. Cak je i Arsenal doveo Jesusa.

Jedino mi znamo balvana Lukakua kupiti. Sada Tuchel izmislja neke fore sa Havercom, imat cemo napadaca koji ne zna sutnuti loptu. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je zao sto nismo doveli Jesusa. Mislim da je to odlican igrac kojeg je Pep jebavo i sa mijenjanjem pozicije i stalnim rotacijama.

 

Sto se tice nas, misljenja sam da nam treba jos jedno direktno krilo pa cak i napadac. Prodat Batshuaija, Ziyecha, mada ostanak Ziyecha i nije mozda los potez obzirom da ove sezone imamo pravo na 5 izmjena.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidjeli smo igre rudigera i christensena kako igraju bez tuchela a i koulibalya i koundea.

 

Realno je K i K > > > C i R

No eto treba vidjet kako ce izgledat oprt to na terenu u engleskoj. Uglavnom imaju bolju podlogu nego ova dvojica nasih bivsih

Link to comment
Share on other sites

dokle traje ovaj prelazni rok u premierhsipu, jel imamo mi vremena još da menjamo nešto?

ajde ako Vas ne mrzi, jel može neko da zakači neku vest za ostale klubove, mada ući ću posle na sky sport, nisam uopšte u toku kako su se ostali pojačali, najviše me interesuju Njukasl, Fulam, Vulvsi, Vila... od tih ostalih

sve mi se čini da su Siti i Liverpul dva koplja ispred pa sve ostalo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...