Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Tri navijača Leicestera su se na početku sezone kladili da će njihova ekipa osvojiti ligu. Ovaj ako osvoje dobija 50.000 funti, a druga dvojica 33.000 i 7.000 funti. Zanimljivo je da su odbili prijevremenu isplatu.

 

fans1444_2741623a.jpg

I ja sam na nas, zguzvao tiket u novembru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.theplayerstribune.com/claudio-ranieri-leicester-city-premier-league/

 

Kakva prica jebem ti, da se najezi covjek. Film snimiti komotno. Zelim im iz sveg srca da uzmu ovu titulu. Bilo bi to najvece cudo otkako pratim fudbal.

 

Al bukvalno svaka im cast. Sreca pa oni postoje ove sezone jer bih se ranio koliko bi mi dosadno bilo zbog spleta okolnosti situacije u kojoj se mi nalazimo. 

Iako se svi dive igracima, Vardijevim golovima, Mahrezovim majstorijama, Kanteovim trcanjemi oduzimanjem lopti... Ranieri je nekako uvijek u sjeni svih njih. Nisam ga nikad nesto gotivio kao trenera, ali bez njega bi ovo sigurno bilo nemoguce. 

Link to comment
Share on other sites

Al bukvalno svaka im cast. Sreca pa oni postoje ove sezone jer bih se ranio koliko bi mi dosadno bilo zbog spleta okolnosti situacije u kojoj se mi nalazimo. 

Iako se svi dive igracima, Vardijevim golovima, Mahrezovim majstorijama, Kanteovim trcanjemi oduzimanjem lopti... Ranieri je nekako uvijek u sjeni svih njih. Nisam ga nikad nesto gotivio kao trenera, ali bez njega bi ovo sigurno bilo nemoguce. 

 

Seti se da nisu ovi iz Lestera ove sezone počeli da pobeđuju svakoga, već od kraja prošle kada su dobili 6 utakmica u poslednjih 8 kola i tako se sa dna dovukli na četrnaesto mesto.

 

Baš me zanima šta se tu desilo kod njih. Za godinu dana od prežaljenog putinka u Championship do 10 bodova od titule prvaka Engleske.

 

EDIT:

Sad sam proverio, zapravo su dobili u poslednjih 8 kola 7 utakmica. Jedino su izgubili od nas onu odloženu utakmicu u tom periodu.

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna stvar kojoj Lester trenutno podučava ostatak fudbalskog sveta, a to je bespoštena borba za svaki pedalj terena, tokom celog meča. I tako svaki put. To je nešto što se sve ređe viđa u modernom fudbalu.
Verujem da ti ljudi posle utakmice ne mogu ni da hodaju normalno, da im je snaga na izmaku. Da je taj san o osvajanju title prvaka Engleske sve što ih održava u životu.
Nisu oni tu gde jesu jer su veliki posrnuli, već jer su znali da to iskoriste, a to je mogao bilo koji drugi klub, ali nije. Dakle, sve što im se događa su zaslužili, niko im nije ništa poklonio.
Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna stvar kojoj Lester trenutno podučava ostatak fudbalskog sveta, a to je bespoštena borba za svaki pedalj terena, tokom celog meča. I tako svaki put. To je nešto što se sve ređe viđa u modernom fudbalu.
 

 

Dortmund, Barcelona, Bayern, Leverkusen, Tottenham, Juventus, Atletico Madrid, PSG.

Link to comment
Share on other sites

Dvije pod uslovom da Tottenham ne kiksne do kraja... Al' hajde da ih mi sjebemo pa olakšamo Lesteru.


Evo im rasporeda, ako dobiju West Ham protiv Swanseaja već mogu do titule.

 

gbxkwSK.png

 

A evo i Tottenhamov raspored:

 

dqgjKlo.png

 

Idu Stokeu, idu nama, idu u zadnjem kolu Newcastleu kojem će to vjerovatno biti tekma biti ili ne biti. Svakako lakši raspored ima Leicester, jer samo United ima nekog motiva da napada.

Link to comment
Share on other sites

Jebacemo mi Tottenhama sigurno, samo ako Hiddink bude znao motivisati igrace. Treba pokusati dobiti i Citya u sljedecoj tekmi, poslati ih zajedno s njihovim Guardiolom u Evropsku Ligu.

 

Ovo sto Leicester ima priliku da napravi je najvece cudo i najveca prica otkako gledam fudbal. Nevjerovatno. Nesto sto cete moci pricati i prepricavati mladjim generacijama.

Link to comment
Share on other sites

Velika je steta sto Lester i Totenhem nemaju medjusoban susret do kraja prvenstva. Postujem Poketina i nacin na koji radi, i zato bih voleo da Totenhem bude prvak, ali se slazem da bi Lester bio prica za sva vremena.

 

Totenhem mozemo dobiti jedino ako do tad vec budu i matematicki ispali iz trke za titulu.

Link to comment
Share on other sites

Jebacemo mi Tottenhama sigurno, samo ako Hiddink bude znao motivisati igrace. Treba pokusati dobiti i Citya u sljedecoj tekmi, poslati ih zajedno s njihovim Guardiolom u Evropsku Ligu.

 

Ne znam da li bi zanimljivije bilo to videti to, ili gledati Murinja sa Junajtedom četvrtkom. :D

Link to comment
Share on other sites

sve je to nameješteno FA korupcija

sve če dati da Kokoške osvoje

ja sam prije 6 mjseci pisao da će to biti Totti možemo nači

volio bi da to budu lesterovi ali relan sam i znam koja je fudbal korupcija

tako da je jasno, biče velika borba

tako da ako im uzmu vardiaj nanjeli su ima najteži udarac ali ni to ne znači ništa najgore je od svega što se to radi tako otvoreno

ja sam imao neku utorpiju do Farse 2009 i 8 penala od tada sam zamrzio fudbal jer sam vidio koliko su ga pare uništile

što ti benjo kažeš malo je reči supci to su šuprćine sa velikim Š
i Spursi su zaslužili
Link to comment
Share on other sites

Leicesteru se isto navlačilo na početku sezone tako da mislim da nije nepravedno ovo, a Vardy je simulirao. Naravno, nitko nije ni blizu Unitedu po količini sudačkog favoriziranja.

Tottenham nije toliko u sudačkoj milosti Saveza, a nisu ni kvalitetniji od Leicestera. Uglavnom, ja bih volio da doping kontrole pročešljaju Leicesterovu ekipu, ali temeljito.....One priče o cherry drink ne drže vodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...