Jump to content

Matchday 23: Chelsea 0 - 0 West Ham United (29.01. uto) [1]


soxx

Recommended Posts

  • Postova 58
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Uzeo nas Big Sam i njegove drvosječe na totalni bunker, prosto jedna od onih utakmica kad ništa, ama baš ništa, ne ulazi. Veliko sranje da smo baš sad kiksali kad smo trebali preteći Arsenal na tabeli. Jebiga, idemo na Etihad pa šta bude.

Link to comment
Share on other sites

Ramiresa i Mikela nipošto u ovakvim utakmicama više uparivati.

Očito jedna od onih utakmica kad ama baÅ¡ niÅ¡ta ne ide od ruke.. Nadam se da smo ispucali nesreću i da će se realizacija popravit.. 
Mi jebenog napadača nemamo, kako je Drogba ovakve tekme rjeÅ¡ava.. eee 

Link to comment
Share on other sites

West Ham se posteno odbranio i svaka im cast,ginuli su na svaki nas sut. Nije mi jasna situacija kod gola Etoa,nije bio faul nad golmanom,nije bio gol aut? Sta se izdesavalo,pojma nemam. Nije nista htelo da udje,Lamps 2-3 dobre situacije nije zabio,Oscarova precka,38 suteva na gol i nece pa nece. Ali ajde mozda nam se sve vrati na Etihadu :D Los tajming za kiks,ali navikli smo na to. Sve u svemu jbg. 

 

Alo ljudi pa nije city ekipa van ove galaksije,sto ste nas otpisali vec? 

Edited by grena
Link to comment
Share on other sites

West Ham se posteno odbranio i svaka im cast,ginuli su na svaki nas sut. Nije mi jasna situacija kod gola Etoa,nije bio faul nad golmanom,nije bio gol aut? Sta se izdesavalo,pojma nemam. Nije nista htelo da udje,Lamps 2-3 dobre situacije nije zabio,Oscarova precka,38 suteva na gol i nece pa nece. Ali ajde mozda nam se sve vrati na Etihadu :D Los tajming za kiks,ali navikli smo na to. Sve u svemu jbg. 

 

Alo ljudi pa nije city ekipa van ove galaksije,sto ste nas otpisali vec? 

 

 

neznalice i kukavice...tako ja opisujem ove što nas otpisuju ponovo, a otpisivali su nas i prije nekoliko kola, još se sezona nije ni zahuktala kako treba..

 

ljudi ovo je PREMIERSHIP, shvatite...

idemo do kraja

KTBFFH

Link to comment
Share on other sites

City pokazao kako se igra vanzemaljski nogomet, ovo kako oni igraju u napadu ove sezone ni Barca u najboljim danima nije mogla. A na naš nogomet, pogotovo u prvom poluvremenu mogu reći SRAMOTA, ovoj tekmi protiv WestHama se trebalo drugačije skroz pristupiti, pa makar i gol-dva primiti, ali zato im zabiti tri-četiri. Ali jock, neka su Mikel i Ramires počeli utakmicu. Debilski.


West Ham se posteno odbranio i svaka im cast,ginuli su na svaki nas sut. Nije mi jasna situacija kod gola Etoa,nije bio faul nad golmanom,nije bio gol aut? Sta se izdesavalo,pojma nemam. Nije nista htelo da udje,Lamps 2-3 dobre situacije nije zabio,Oscarova precka,38 suteva na gol i nece pa nece. Ali ajde mozda nam se sve vrati na Etihadu :D Los tajming za kiks,ali navikli smo na to. Sve u svemu jbg. 

 

Alo ljudi pa nije city ekipa van ove galaksije,sto ste nas otpisali vec? 

 

Nije problem u West Hamu, dobro se branili. Problem je u Chelseaju čiji su igrači večeras izgleda gađali ptice na krovu tribine.

 

Ja ne znam koliko Ramires ima tjednu plaću, ali koliko god da ima, jedan profesionalac poput njega si ne može dopustiti da ne zna lopte udariti, nego da je mora nabiti ko najveći sivonja i ragbijaš.

Link to comment
Share on other sites

Od samog pocetka Mourinho je napravio gresku sto je stavio Mikela od pocetka,kasnije ga mijenja i uvodi Lamparda i Matica,pametnije bi bilo da je neko od njih poceo od pocetka utakmicu,napad se opet pokazao uzasnim,iz utakmice ove se moglo ostvariti napredak na tabeli a vec od sledece utakmice ako kiksamo mozemo predati titulu Manchester Cityu koji ne posustaje i dere redom.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je ogroman kiks. To je jasno. Ovo su mecevi gde valorizujes 0:0 sa Old Traforda, Emirata. Ovo me podsetilo na 2008. kad nam je Vigan uzeo titulu, doduse malo kasnije u sezoni i golom u 90.minutu. Ipak, igracima nemam apsolutno nista da zamerim, jednostavno ne moze, nece, ne ide. Jebi ga. Svi smo k'o pokisli veceras ali ocigledno je bilo sudjeno da se ovako zavrsi. (osim za Scum, oni i sudbinu pobedjuju).

Mislim da je malo onih koji se veceras nisu nadali izbijanju na vrh tabele, a ono ispade najgori moguci scenario.

 

Prosto je neverovatno da ona Lampardova lopta ne udje, to bre ulazi i na filmu i u pravom zivotu, luda zavrsnica, svi smo je videli unutra, zar ne?  :((

A Olerdajs u stilu Radovana Curcica i Javora iz Ivanjice kad odu u Rupu, pa Zvezda 2 godine gol ne moze da im da. Jebi ga, covek dosao po nulu i odneo nulu, pohvale za igrace Vest Hema pored svega.

 

Ima jos mnogo da se igra i ako je ekipa spremna za borbu za titulu do kraja, naci ce nacin da pobedi na Itihadu kao pravi sampion.

 

Idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nisu izlazili iz Å¡esnaesterca.

A nas jednostavno šutevi nisu išli.

 

Statistika sve govori.

 

fff.png

 

 

O čemu pričaš, čuj šutevi nisu išli. Brate kako će ići šutevi, koliko su ih samo nabili u stilu ragbijaša na tribine. Ne mogu da vjerujem da profesionalni nogometaš sebi može dopustiti da ošuta loptu na gol, a da ona ode na treći red tribina. Ili da igrač treba ubaciti loptu u 16, a on je nabije na bočnu liniju tribina. Pa stvarno. U tome je prednjačio večeras IQ Ramires.

Link to comment
Share on other sites

katastrofa od utakmice tribalo im je odma zabit i zajebavat se kasnije jer su konsolidirali obranu izgledali su jako i kompaktno a ono je ppo meni bia gol jer nie bia suden faulna golmanu

sad triba otic skinit skalp cityu al prosto ne virujem u taj scenarij 

al citya srica maze 3 gola od liverpoola,newcastla i sad kokoski im nisu sudili tako da me pocinnje to nervirat

Link to comment
Share on other sites

O čemu pričaš, čuj šutevi nisu išli. Brate kako će ići šutevi, koliko su ih samo nabili u stilu ragbijaša na tribine. Ne mogu da vjerujem da profesionalni nogometaš sebi može dopustiti da ošuta loptu na gol, a da ona ode na treći red tribina. Ili da igrač treba ubaciti loptu u 16, a on je nabije na bočnu liniju tribina. Pa stvarno. U tome je prednjačio večeras IQ Ramires.

 

Nisi upravu, pogledaj koliko blokiranih Å¡uteva su imali.

16 Å¡uteva van okvira,

9 u okvir i

14 blokiranih.

 

Glupo je sad Ramiresa kriviti zbog ovog rezultata. I meni je bio najlošiji ali halo, gledao si utakmicu, vidio si kako su se povukli. Pa cijelu utakmicu su imali samo jedan jedini šut! 1 : 39.

Dobro smo imali i tih 9 u okvir gola kad je na svaki naš šut dolazilo njihova tri igrača minimalno da blokiraju.

I ovo se dešava, nekada je dovoljno imati jedan šut da pobijediš a nekada nije ni 39.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pisao da ce nam se takva logika i spora igra jednom obiti o glavu,ali nije bilo strasno dok smo uvaljivali golove,sada se deslio u najgorem mogucem trenutku. Nismo navikli da razbijamo prave bunkere,mi to ne znamo,realno...a to je zato sto ne idemo i ne punimo redom protivnike nego se zadovoljimo sa rezultatom 1:0.2:0 umesto da ih punimo. Ali ajde bice bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...