Jump to content

Euro 2016


Caeruleus

Recommended Posts

evo 24 sata poslije, hladne glave da napišem komentar

kao prvo

ne mrzim hrvate, daleko bilo.. ne mrzim bosance... postoji samo jedan narod koji prezirem i za koji želim da nestane sa lica zemlje a to su šiptari. najprljaviji narod, najogavniji narod, najbolesniji.. jebu koze, siluju svoje rođene sestre - gdje to može biti normalno ?!

https://www.youtube.com/watch?v=usHvM_tEnoE

pa ja kad vidim ovog zlotvora na 00:50min, meni suze same krenu .. priča se da je posle nekoliko godina umro u teškim mukama

ali ću i pored toga pokušati napisati što objektivniji post

a sad da vidimo

svi znamo odnose izmeÄ‘u albanije i Srbije.. znamo da su se Albanci naselili na Srpsku svetu zemlju - Kosmet (Kosovo), znači naseljavali se i polako kupovali kuće od Srba i odjednom skočili zatražiti da se taj dio Srbije otcjepi kao samostalna država..  Srbi naravno to ne dozvoljavaju,jer se na Kosmetu nalaze veliki Srpski manastiri i zadužbine Srpskih vladara..

znači netrpeljivost je ogromna, naravno

na početku meča himne, zviždanje albanskoj himni pa šta?
kad su igrali  Hrvatska-Srbija, Hrvati su zviždali Srpskoj himni, vikali Ubi Srbina.. ja nisam vidio uopÅ¡te da se dizala velika frka od strane Srba jer je to donelke "normalno" zbog odnosa te 2 države, a i ima revanÅ¡ pa će im uzvratiti istom merom

tako i ovde

onda povici ubi šiptara, ko ne skače taj je šiptar ooo, oo jebi šiptare... mislim da su to klasične navijačke parole i na to ne treba previše obraćati pažnu.. kao kad delije pevaju ubi grobara, ko ne skače taj je grobar, jebi grobare a tako i grobari.. nikad nisam vidio da se neko žali

a onda letelica, dron kako već kažete

e ovako

šiptari su to unapred smislili (bar mesec dana,a i više), druga stvar provokacija kao provokacija jeste dobra kad se gleda sa te strane ali kad sam vidio da je upravljao brat od premijera albanije (!!!!) iz Vip lože na stadionu (!!!) e to je već bolest i prevazilazi sporstke granice TO JE UNAPRED ISCENIRANO, ŽELELI SU DA PREKINU MEČ !!!

na zastavi se pojavila mapa albanije sa crnom gorom, delom Srbije, makedonije i grčke čini mi se sve pokriveno albanskom zastavom
i uz dva lika jedan je osnivač albanije čini mi se a drugi

albanski terorista koji je imao svoje izjave:
*kosovo ćemo prekriti kostima Srba
*popalićemo Srpske kuće na Kosovu

pa da li je to normalno ?

ajde da su samo na letelici nosili albansku zastavu nego su TO DONELI !!!

i onda vidim da osnivač sajta chelseaBALKAN!!! @reLo po fejsu piše komentare: "pišaj po sirotinji hahaha" ajde da je osnovao chelseabih.com ili chelseacroatiandbih.com ali chelsaeBALKAN i on takve komentare piše bez razloga.. hvala mu na tome

a pito bi ga ja da Milorad Dodik u VIP loži, na bilinom polju, daljinskim upravljačem dovede letelicu sa zastavom velike Srbije sa Republikom Srpskom u sastavu... naravno da će ljudi da pobjesne

isto tako i za Hrvate..








utakmica MORA BITI 3:0 za Srbiju jer je sudija odlučio da postoje uslovi za igru a albanci su odbili igrati KRAJ PRIČE
pa šta ako je Srbija domaćin, setite se Italija - Srbija 2010. ko je tu bio domaćin? dobili su Italijani 3:0 za stolom a nisu napravili uslove za igru Srbi su doneli testere, sjekire i svašta na stadion gde je tu bilo obezbeđenje ??


Å¡iptari su najgori najbolesniji narod Å¡to postoji

https://www.youtube.com/watch?v=zxvqifdbN_4

bolesnici...




 

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 480
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Samo cu reci da su se srbi provukli onda protiv reprezentacije BIH kada su napadnuti navijaci BIH a sudac Vasaras iz Grcke nije htio prekinuti utakmicua bilo je materijala, tad su trebali da snose posljedice a nisu, sve osim registrovane pobjede za Albaniju je nepravedno.
Link to comment
Share on other sites

kako je došlo do incidenta:

 

Albanac(Kolarovu) : Molim te slikaj se sa mnom!!!  :>  8->

 

a nakon toga....

 

Kolarov je bezobrazno pokazao na jedno zgradu i rekao evo slikaj se sa tom zgradom  :P

 

i onda je sve otišlo u pičku materinu 8-|

Link to comment
Share on other sites

...postoji samo jedan narod koji prezirem i za koji želim da nestane sa lica zemlje a to su šiptari. najprljaviji narod, najogavniji narod, najbolesniji.. jebu koze, siluju svoje rođene sestre - gdje to može biti normalno ?!

...na početku meča himne, zviždanje albanskoj himni pa Å¡ta? ...onda povici ubi Å¡iptara, ko ne skače taj je Å¡iptar ooo, oo jebi Å¡iptare... mislim da su to klasične navijačke parole i na to ne treba previÅ¡e obraćati pažnu.. 

...albanski terorista koji je imao svoje izjave: *kosovo ćemo prekriti kostima Srba *popalićemo Srpske kuće na Kosovu"  pa da li je to normalno ?

 

...utakmica MORA BITI 3:0 za Srbiju jer je sudija odlučio da postoje uslovi za igru a albanci su odbili igrati KRAJ PRIČE...

 

...Å¡iptari su najgori najbolesniji narod Å¡to postoji... ...bolesnici...

Kale, malo si i viÅ¡e nego neobjektivan. 

 

Ne možeš generalizirati cijeli narod zbog par ili par stotina budala.

 

I među drugim narodima ubijaju ljude, siluju svoje sestre ili kćeri(eno ti onaj Austrijanac, ako se ne varam), ubijaju majke vlastitu djecu...

 

Zviždanje na bilo čiju himnu je privitimizam. Kad "šiptar" kaže da "treba Kosovo prekriti srpskim kostima" to ti smeta, a kad tvoj netko kaže da "treba zaklati sve Šiptare i zatrti ih da više ne postoje na svijetu" to ti je ok i to je "navijačka parola"?? Da li je to normalno?

 

Nema ni najmanje teorije ni zdrave pameti da se utakmica registrira bilo kako osim 0:3. Bi li ti nastavio igrati da ti ja zavalim stolicu u glavu na pol igrališta i da se 30 "mojih prijatelja" strči s tribine na tebe da te "zakolje"? Osim toga malo nas pamćenje slabo služi kad nam ne ide u prilog? Ne znam što je ta zastava sinoć imalo uvredljivija od one na utakmici Partizan - Tottenham?? Tamo se isto najgore moguće vrijeđao cijeli jedan narod pa se baš i ne sjećam da je samo zbog te parole utakmica registrirana 0:3 za Tottenham...

 

A ne bih baÅ¡ podržao ni tvoju zadnju konstataciju. Da li su Hrvati najgori i najbolesniji narod ako se sjetimo Jasenovca? Ili su to Nijemci ako se sjetimo Auschwitza i ostalih njihovih logora? Da li su to Mongoli koji su po nekim procjenama pobili 60 miliona ljudi u svojim osvajanjima? Da li su to Amerikanci koji su bacili atomske bombe na Japance? Ili da se vratimo puno bliže danaÅ¡njosti... Da li su Srbi najgori i najbolesniji narod ako se sjetimo Ovčare i Srebrenice?? Ili su to sad Rusi u Ukrajini? Sumnjam da su Albanci ubili viÅ¡e ljudi od ijednog od ovih gore navedenih...

 

Nikad nije sve totalno bijelo i nikad nije sve totalno crno...

I vjeruj mi da i sam imam 10 puta bolje prijatelje u Srbiji nego neke tu doma... 


gandalfe u cemu je problemm poklik za dom spremni :o

Možda je tebi to ok i možda si ti isto "Spreman na dom". Ja nisam sigurno. To je poklič koji se generalno i osnovno veže za Ustaštvo i gadi mi se osobno iz dna duše i sramim se kad god ga negdje čujem.

Imamo mi Hrvati puno boljih i ljepših i kulturnijih pokliča.

Link to comment
Share on other sites

Ponovo ti kažem da nisu uÅ¡li navijači niÅ¡ta se ne bi desilo, bez obzira na reakciju Albanaca nakon Å¡to je Mitrović skinuo transparent, vidio si da su gotovo svi igrači i Srbije i Albanije počeli da smiruju situaciju, znači samo su mislim četiri igrača bila umjeÅ¡ana u ono naguravanje pri skidanju zastave. Mislim nemoj se ljutit ali meni je smjeÅ¡na ova tvoja rečenica "Da oni nisu onako reagovali ne bi doslo do incidenta" jer da je sve ostalo na naguravanju izmeÄ‘u igrača niÅ¡ta se od toga ne bi desilo. Ne branim nikog, ali da je se u  Albaniji ovo desilo i da je situacija bila obrnuta, da je vazduhom letila mapa velike Srbije, i da su igrači Srbije nasrnuli na Albanca koji skida mapu sa obilježima Srbije, svi bi rekli "bravo brate srbine, tako se brani nacionalno obilježje naÅ¡e države".

 

Opet kažem igračima je najteže, misliš da su jedan Branislav Ivanović i Nemanja Matić došli iz Engleske da bi se tukli i jurili po stadionu, nisu, oni su došli da igraju fudbal, baš kao što mislim i da su Albanci došli igrati fudbal.

Recimo sada kada se Bane i Matić vrate u Chelsea i kada ih neko pita "šta je se ono desilo?" misliš da će njima biti prijatno i kako da oni nekom Špancu, Englezu, Brazilcu objasne šta se tu kod nas dešava i da je Balkan crna rupa Europe.

Joj raspisali ste se sad moram sve jednom po jednom odgovarati.

 

Opet ti govorim postavi se na stranu igrača i navijača, ne znam te ovako ali mislim da bi malo ko ali realno sada razmislite malo ko ostao miran i sjedio na mjestu nakon ovih provokacija. Prvo ti pokaže mapu posrane velike albanije ubaci je na teren i onda još njihovi igrači nasrnu na igrača koji uklanja razlog prekida utakmice pod izgovorom branili smo našu "zastavu" realno kada sagledaš stvari dobro je i prošlo jer znajući naše navijače ja sam očekivao da će sve do jednog uletiti u teren nakon svega toga.

U takvim situacijama obezbjeđenje teško šta i može, zamisli ti čovječe kad ta sila nagrne na tebe jebo te hljeb.

 

I ne treba ostati miran nakon ovakvih provokacija, mislim ja sam takav ne bih dao nikome da me ponižava ali naravno ne bih ja ništa uradio na stadionu i tako sjebao nastavak utakmicu i kvalifikacije za repku, ali ne treba nikada u životu dozvoliti da te neko gazi kao što srbi dozvoljavaju unazad kroz vijekove. Kada neko jednom vidi da može da te gazi uvijek će te gaziti. "jebi magare dok je u blatu"

Ali trebalo ih je naučiti pameti i to dobro jer realno takva stoka kao što su šiptari razumije samo batine sa njima ti ne možeš pričati kao što možeš sa normalnim i civilizovanim ljudima, mislim da svi znate dosta ljudi koji su jednostavno takvi nedokazni, zadrti a glupi ko kurac i šta ćeš ti njemu pričat jarane, nema tu priče.

 

 

Što se boldanog dijela tiče, ja takav potez za koji ne mogu naći adekvatnu riječ ne bih podržao makar izvršilac toga bio moj rođeni brat. Dakle da su naši to uradili u Albaniji, nekako bih bio razočaran, mislim na šta da spadneš, da se kurčiš nekim ološima tipa Albanci.

 

Trol ko trol jeste vrhunski obrađen tu nema šta, namagarčili su kompletno osoblje koje je bilo zaduženo za utakmicu

Link to comment
Share on other sites

PS.  Gandalfe da ne pomislis, ovo podsmevanje za laser nije upuceno tebi ili bilo kojoj tvojoj recenici, citirao sam tebe zato sto si ti objavio ovo od UEFAe. 

 

 

Nakon što sam napisao post izašla je i obavijest o poduzetim mjerama iz UEFE:

 

 

hahhahhahaaa laser? Ako sam ikada cuo da je za to neko kaznjen,pa toga stalno ima i svuda, Od LS pa na dalje i blize. 

 

Mislim da treba kazniti i Ivanovica zato sto je sklonio flasu ili sta vec sa terena, jer eto to nije njegov posao, a sudija nije reagovao.. smesno, ovo je smesno.

 

Okacite macku o rep pricu UEFAe da ne dozvoljava mesanje politike u fudbal. Ono je bila politicka i teroristicka poruka za koju se znalo da ce napraviti haos, neka, zeznuli su sve,upalia je fora i to je to. 

 

Da je Srbija ovo uradila bili bi razapeti na sve i jednoj sednici od UEFA preko UNa, EUa itd.. ali ajde kada Srbija nema ponosa, tako i treba.

Link to comment
Share on other sites

Ali hajde realno koliko nas je prije ovoga znalo Å¡ta je "dron"? :D

 

Ja priznajem da pojma nisam imao :D

matere mi ne znam ni sad :D

 

PS.  Gandalfe da ne pomislis, ovo podsmevanje za laser nije upuceno tebi ili bilo kojoj tvojoj recenici, citirao sam tebe zato sto si ti objavio ovo od UEFAe. 

 

 

 

 

hahhahhahaaa laser? Ako sam ikada cuo da je za to neko kaznjen,pa toga stalno ima i svuda, Od LS pa na dalje i blize. 

 

Mislim da treba kazniti i Ivanovica zato sto je sklonio flasu ili sta vec sa terena, jer eto to nije njegov posao, a sudija nije reagovao.. smesno, ovo je smesno.

 

Okacite macku o rep pricu UEFAe da ne dozvoljava mesanje politike u fudbal. Ono je bila politicka i teroristicka poruka za koju se znalo da ce napraviti haos, neka, zeznuli su sve,upalia je fora i to je to. 

 

Da je Srbija ovo uradila bili bi razapeti na sve i jednoj sednici od UEFA preko UNa, EUa itd.. ali ajde kada Srbija nema ponosa, tako i treba.

Upravo ono što sam rekao u zadnjem postu, Srbi su dali da ih gazi svaka budala i tako će ti uvijek biti...

 

A o FIFI ne treba trošiti riječi naši političari su za njih nutela


Kale brate ne znam kako se pališ na reLin komentar na stranici tog tipa, pa lik svoju repku na kurac nabija redovno :D

Link to comment
Share on other sites

Ok, slažem se za većinu tvog posta.. Dosta si iskusniji od mene u životu, čak mi je i drago kad mi tako malo ''otvoriš oči''. Ipak sam ja još mlada luda glava :D

Ali u jednom se ne slažem, a to je registracija rezultata.albanci su bacili šibicu u bure baruta. Znaci sad svaku utakmicu isprovoviraju i dobiju 3:0? Dodju npr Bosancima i sa tim tzv dronom nose slike Srebrenice ili nzm ni ja čega, uleti par ogorčenih navijaca, jer sve prevazilazi sportske granice, Albanci se povuku usvlacionice i 0:3? Ili Hrvatima nesto, nebitno.





Povo je gansalfu uphcen post...na mobitelu sam nisam vudio da je izmedju u medjuvremenu ubaceno postova
Link to comment
Share on other sites

PS.  Gandalfe da ne pomislis, ovo podsmevanje za laser nije upuceno tebi ili bilo kojoj tvojoj recenici, citirao sam tebe zato sto si ti objavio ovo od UEFAe. 

 

hahhahhahaaa laser? Ako sam ikada cuo da je za to neko kaznjen,pa toga stalno ima i svuda, Od LS pa na dalje i blize. 

Nije bed. Znam da ne misliš loše i svatko ima pravo na svoje mišljenje, na kraju krajeva. I ja kažem da ne odobravam ni ne podržavam taj čin s dronom, ali ne možeš zbog njega kazniti reprezentaciju ili generalizirati cijeli narod jedan kao govno. Susjed, druga kuća od mene, je Albanac i ljudina na kvadrat, a sad će tu netko reći da je đubre jer je Albanac? Malo sutra...

Kažnjavani su inače i za laser, a i za puno gluplje stvari. Kažnjen ti je recimo Dinamo xy puta pa mu čak prijeti i izbacivanje iz Europe jer UEFA smatra da se povikom "Mamiću cigane, odlazi iz svetinje", vrijeÄ‘aju svi Romi.  :-?

Link to comment
Share on other sites

 

Opet ti govorim postavi se na stranu igrača i navijača, ne znam te ovako ali mislim da bi malo ko ali realno sada razmislite malo ko ostao miran i sjedio na mjestu nakon ovih provokacija. Prvo ti pokaže mapu posrane velike albanije ubaci je na teren i onda još njihovi igrači nasrnu na igrača koji uklanja razlog prekida utakmice pod izgovorom branili smo našu "zastavu" realno kada sagledaš stvari dobro je i prošlo jer znajući naše navijače ja sam očekivao da će sve do jednog uletiti u teren nakon svega toga.

U takvim situacijama obezbjeđenje teško šta i može, zamisli ti čovječe kad ta sila nagrne na tebe jebo te hljeb.

Sve ja to shvatam, ali kako da pred UEFA-om bilo ko opravda ulazak navijača na teren, da nije bilo navijača na terenu dosta toga bi otišlo na stranu Srbije.

 

Pod kojim argumentom da se opravda ulazak navijača možda rečenicom "navijači su ušli na teren da bi zaštitili igrače" mislim ako igrače Srbije neko mora da štiti u sred Beograda onda stvarno. Smatram da Albanci pred UEFA-om mogu iznijeti mnogo opravdanja koje bi UEFA mogla uzeti u obzir, recimo da su Albanci na stadinu imali svoje navijače i da je sa njihove tribine poletio onaj dron onda bi to bila druga priča, ovako Albanski savez može jednostavo da se pravda rečenicom "mi nismo imali navijače na stadionu već je dron stigao izvana".

 

Ključni detalj je kada Mitrović skida zastavu, to je greška i to nije njegov posao, sve bi bilo drugačije da je dopustio da sudija odradi svoj posao..

Link to comment
Share on other sites

Sve ja to shvatam, ali kako da pred UEFA-om bilo ko opravda ulazak navijača na teren, da nije bilo navijača na terenu dosta toga bi otišlo na stranu Srbije.

 

Pod kojim argumentom da se opravda ulazak navijača možda rečenicom "navijači su ušli na teren da bi zaštitili igrače" mislim ako igrače Srbije neko mora da štiti u sred Beograda onda stvarno. Smatram da Albanci pred UEFA-om mogu iznijeti mnogo opravdanja koje bi UEFA mogla uzeti u obzir, recimo da su Albanci na stadinu imali svoje navijače i da je sa njihove tribine poletio onaj dron onda bi to bila druga priča, ovako Albanski savez može jednostavo da se pravda rečenicom "mi nismo imali navijače na stadionu već je dron stigao izvana".

 

Ključni detalj je kada Mitrović skida zastavu, to je greška i to nije njegov posao, sve bi bilo drugačije da je dopustio da sudija odradi svoj posao..

Nekolicinu navijača je ponijela situacija a i veliki broj je klasična stoka koja hoće samo da se bije. To da su navijači ušli da odbrane igrače može da se okači mačku o rep to ne prolazi. Mitar kada je skinuo zastavu trebao je samo da pusti da ga napadnu i ne raditi ništa naravno ono govno od mape im ne dati da otmu već odnijeti do sudije, a navijači nisu trebali upadati na teren, već fino poslije utakmice naću tu skupinu gamadi koja je to sve isplanirala i sudjelovala u tome i utrostručiti im broj kostiju.

Link to comment
Share on other sites

Nije bed. Znam da ne misliš loše i svatko ima pravo na svoje mišljenje, na kraju krajeva. I ja kažem da ne odobravam ni ne podržavam taj čin s dronom, ali ne možeš zbog njega kazniti reprezentaciju ili generalizirati cijeli narod jedan kao govno. Susjed, druga kuća od mene, je Albanac i ljudina na kvadrat, a sad će tu netko reći da je đubre jer je Albanac? Malo sutra...

Kažnjavani su inače i za laser, a i za puno gluplje stvari. Kažnjen ti je recimo Dinamo xy puta pa mu čak prijeti i izbacivanje iz Europe jer UEFA smatra da se povikom "Mamiću cigane, odlazi iz svetinje", vrijeÄ‘aju svi Romi.  :-?

 

Nikada nisam cuo za lasere,ali verujem ti,ipak si ti u tim krugovima.

 

Ja prvenstveno gledam kakav je ko covek i po tome sudim, mada nekada u slucaju albanaca ne, i to samo u njihovom slucaju. Npr Sestra mi je rodjena u Nemackoj,ovde je dosla posle 18 godina prvi put, ne zna srpski... i zabavljala se sa albancem, kada smo se prvi put videli (nisu dolazili za Srbiju pre toga) pricali smo u vezi momka,rekla je ima momka,ali kao "ubices me,on je albanac" ja je pogledao belo i rekao vidi ako on tebi odgovara,meni jos vise a sta je po nacionalnosti nije bitno ako je covek i to sam stvarno mislio,medjutim on je njoj branio da dolazi za Srbiju, da vidi rodbinu i da dodje na par dana, eto. Generalizovao jesam,ali vecina ih je takva, Srbiju mrze i sve ve uraditi da je zeznu na bilo koji nacin. Kada sam video njihovo slavlje u Tirani, na Kosovu iznerviralo me je, nisu slavili pobedu vec prekid utakmice. Njihovi igraci su imali skandalozne izjave posle utakmice i o igracima Srbiji iako su ih ti branili, ima na snimku, Tosic ide ispred Bogdanova, 3,4 igraca Srbije staju ispred par ljudi i teraju ih na tribine.. Nemaju mrvu zahvalnosti, ovo je njihova pobeda. 

 

Sa svim tackama optuznice na racun Srbije se slazem,sve je istina i sve je tako, ocajna organizacija, baklje,skandiranja, sve je bilo i sve je istina. 

 

Sa optuznicama na racun Albanije se ne slazem. ALbanija je ovo izazvala u ogromnoj meri. Optuzeni su da nisu hteli da nastave mec, i nisu hteli iako im je nudjeno sve da se mec odigra,cak i da se isprazne tribine,nisu pristali. 

UEFA se zalaze za sport iznad politike, oni su politicku poruku okacili na sred Beograda. Teroriste, sejali su mrznju i posejali nervozu. Ovo nije bio obican transparent tipa da izvines na izrazu "Srbi pu**te k***c" ili slicno, vec politicko delovanje na sportskom dogadjaju i za to mi je neverovatno da nece biti optuzeni. Nije fer i nije u redu. Nadam se da me razumes sta zelim da kazem. 

Ne mozemo ocekivati da ti neko dodje u kucu i da ti lupi samar, da te pljune i da ti ostanes da cutis, e upravo se to desilo. 

Link to comment
Share on other sites

Ok, slažem se za većinu tvog posta.. Dosta si iskusniji od mene u životu, čak mi je i drago kad mi tako malo ''otvoriš oči''. Ipak sam ja još mlada luda glava :D

Ali u jednom se ne slažem, a to je registracija rezultata.

Ma ne kažem ja da sam najpametniji na svijetu. Samo treba stvari sagledati malo realnije i iz nekog normalnog kuta. Provokacija imaš često na raznim mjestima. Samo je pitanje koliko si "pametan" da prešutiš i ne reagiraš na način da sam sebe posereš na kraju. Jbg, budimo realni. Nisu ni srpski navijači sveta vodica i provokacije su im jako poznat pojam. Samo se šuti kad vam to ne ide u prilog. Sad ste podbodeni na vrlo inteligentan način i odmah je smak svijeta. Sad je kriv ovaj ili onaj i trebalo je spriječiti da dron doleti. Bog ga nije mogao zaustaviti da se tamo ne pojavi, a ne bilo koje osiguranje na svijetu. Jedino da je bilo mitraljesko gnijezdo na vrhu tribine pa da su ga pokosili rafalom kad se pojavio... A što se tiče provokacija srpskih navijača... Nije bila provokacija kad smo mi igrali u BG ono sa natpisom Vukovar na srpskoj 30 metarskoj zastavi na ćirilici? Ili onaj transparent gdje tenk gazi sve živo ispod sebe? I što da je tad Mandžukić ili Modrić otišao do tribine i potrgao te transparente ili ih zapalio?? Ubili bi ga ili živog pojeli. Nije bila provokacija ni protiv mladih Engleza kad su im bacane banane i glasalo se kao majmuni?? A i možda najprljavija provokacija ikad je baš djelo srpskih navijača na onom transparentu "Nož, žica, Srebrenica". To je baš djelo najgore moguće životinje, a ne čovjeka. Misli li itko da je taj transparent manje vrijeđao Bosance, nego ste se vi jučer uvrijedili zbog one zastave?

 

Realno gledano utakmicu ne možeš registrirati nikako drugačije osim 0:3 jer su svi albanski "grijesi", sveta vodica u odnosu na one koje su napravili Srbi kasnije.

A volio bih osobno vidjeti ijednog od vas koji napadate Albance jer nisu htjeli izaći na teren više da ste vi bili u njihovoj koži. Vjerujem da bi se iza bilo kog normalnog čovjeka u njihovoj koži jučer još i sad čistila svlačionica od govanaca. Uostalom, strašno me zanima kako će se Srbija sad provesti u Tirani za godinu dana...

Link to comment
Share on other sites

Ma ne kažem ja da sam najpametniji na svijetu. Samo treba stvari sagledati malo realnije i iz nekog normalnog kuta. Provokacija imaš često na raznim mjestima. Samo je pitanje koliko si "pametan" da prešutiš i ne reagiraš na način da sam sebe posereš na kraju. Jbg, budimo realni. Nisu ni srpski navijači sveta vodica i provokacije su im jako poznat pojam. Samo se šuti kad vam to ne ide u prilog. Sad ste podbodeni na vrlo inteligentan način i odmah je smak svijeta. Sad je kriv ovaj ili onaj i trebalo je spriječiti da dron doleti. Bog ga nije mogao zaustaviti da se tamo ne pojavi, a ne bilo koje osiguranje na svijetu. Jedino da je bilo mitraljesko gnijezdo na vrhu tribine pa da su ga pokosili rafalom kad se pojavio... A što se tiče provokacija srpskih navijača... Nije bila provokacija kad smo mi igrali u BG ono sa natpisom Vukovar na srpskoj 30 metarskoj zastavi na ćirilici? Ili onaj transparent gdje tenk gazi sve živo ispod sebe? I što da je tad Mandžukić ili Modrić otišao do tribine i potrgao te transparente ili ih zapalio?? Ubili bi ga ili živog pojeli. Nije bila provokacija ni protiv mladih Engleza kad su im bacane banane i glasalo se kao majmuni?? A i možda najprljavija provokacija ikad je baš djelo srpskih navijača na onom transparentu "Nož, žica, Srebrenica". To je baš djelo najgore moguće životinje, a ne čovjeka. Misli li itko da je taj transparent manje vrijeđao Bosance, nego ste se vi jučer uvrijedili zbog one zastave?

 

Realno gledano utakmicu ne možeš registrirati nikako drugačije osim 0:3 jer su svi albanski "grijesi", sveta vodica u odnosu na one koje su napravili Srbi kasnije.

A volio bih osobno vidjeti ijednog od vas koji napadate Albance jer nisu htjeli izaći na teren više da ste vi bili u njihovoj koži. Vjerujem da bi se iza bilo kog normalnog čovjeka u njihovoj koži jučer još i sad čistila svlačionica od govanaca. Uostalom, strašno me zanima kako će se Srbija sad provesti u Tirani za godinu dana...

:hljeb: :hljeb: :hljeb: :hljeb: :hljeb:

Link to comment
Share on other sites

UEFA se zalaze za sport iznad politike, oni su politicku poruku okacili na sred Beograda. Teroriste, sejali su mrznju i posejali nervozu. Ovo nije bio obican transparent tipa da izvines na izrazu "Srbi pu**te k***c" ili slicno, vec politicko delovanje na sportskom dogadjaju i za to mi je neverovatno da nece biti optuzeni. Nije fer i nije u redu. Nadam se da me razumes sta zelim da kazem. 

Ne mozemo ocekivati da ti neko dodje u kucu i da ti lupi samar, da te pljune i da ti ostanes da cutis, e upravo se to desilo. 

Točno. Sport iznad politike pa kad se politika umijeÅ¡a oni opale po džepu. Ne uzimaju bodove. Eno ti primjer Basela u ligi prvaka lani. Ni ja ne kažem da je fer i da je u redu, ali tako je kako je. Da su Albanci neÅ¡to tako napravili prije 100 godina, sahranili bi ih tamo na stadionu i nikom niÅ¡ta. Ne bi nitko ni znao. Danas je otvoren cijeli svijet. Danas je demokracija. MoraÅ¡ biti fin i kulturan. MoraÅ¡ biti tolerantan i dobar prema svima. MoraÅ¡ biti iznad svakog niskog postupka jer ćeÅ¡ na kraju sam sebe pokakati ako nisi takav. 

Ja se slažem s tobom u principu u dosta toga, ali svijet više tako ne funkcionira. Brate, ja iz dna duše mrzim pedere(lezbače bi se još i dalo podnijeti jer ih možeš preškolovati) pa ih ne mogu slobodno ići gaziti i cipelariti po onim njihovim paradama. Nego šuti, pokrij se ušima kod kuće i uživaj u svom domu i miru u svoja 4 zida. I ne mrzim ih jer su pederi. Ni najmanje. Budi peder u svoja 4 zida, boli me uvo, ali nemoj mi se preseravati po cijelom svijetu i mahati onom svojom zastavom meni pred nosom jer onda od čovjeka postajem bik. Ista stvar je i s drugim stvarima. Kažem ti imam puno prijatelja Srba i oni dođu kod nas i ja idem kod njih ili se čujemo već nekako, ali da mi ijedan dođe u dvorište sa četničkom zastavom i znakovljem udavio bi ga golim rukama na pragu. Isto kao što bih udavio i svog sina rođenog da mi sutra dođe kući sa ustaškim stvarima.

Ali eto... Svijet je takav i nijedna nacija nije cijepljena od idiotizma... Ali ne možeš generalizirati jednu naciju zbog manjine. A što dalje idu godine mi "normalni" imamo sve manja prava pa eto sad nekad moraš biti pametan i prešutjeti ili pregrmjeti kad ti se netko uneredi na kućnom pragu...

Link to comment
Share on other sites

da ne lazem, slazemo se oko 99% stvari, sve od pedera do kraja. Sta ces tako nam je kako nam je,ludo je ovo vreme, nema tu vise normalnih, ponekad se zapitam da li sam ja jedini normalan ili ja jedini nisam normalan. Pre ce biti ovo drugo, ne znam ni sam. 

Tako je kako je, mi nazalost ne mozemo da uticemo na to, kao sto kazes, moramo da precutimo, u sebi pprogutamo i nastavimo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

 

Sa optuznicama na racun Albanije se ne slazem. ALbanija je ovo izazvala u ogromnoj meri. Optuzeni su da nisu hteli da nastave mec...

...UEFA se zalaze za sport iznad politike, oni su politicku poruku okacili na sred Beograda.

Možda ti je promaklo, ali pokrenut je također i disciplinski postupak zbog transparenta.

 

“Proceedings have also been opened against the Football Association of Albania (FShF) for refusing to play (Art. 27(1) UEFA Competition Regulations) and the display of an illicit banner (Art. 16(2e) DR).

 

Link to comment
Share on other sites

al problen je u demokraciji sta svi ovi nenormalni postaju vazi i zanimljiviji odnormalnih ljudi i onda kad unistavaju normalne sa svojin ludostima moras trpit i mucat 

to kazen za peder i te nakaze 

a utakmicanek se igra negdi neutralno ili pred prazne tribine

gandalfe oni poklik je star sto i nesto godina jbt to sta su neki uzeli taj poklik za drugo jbg

ocemo mrzit latinski koji je star dosta pa ga opet ucin za fakultet

Link to comment
Share on other sites

 

Sa optuznicama na racun Albanije se ne slazem. ALbanija je ovo izazvala u ogromnoj meri. Optuzeni su da nisu hteli da nastave mec, i nisu hteli iako im je nudjeno sve da se mec odigra,cak i da se isprazne tribine,nisu pristali. 

hahahah pa grena brate pa normalno da nisu htjeli da nastave utakmicu, pa pola ekipe im je dobilo batine, do prije par minuta su jedva živu glavu izvuklu sa terena u tunel su morali ući kao stoka koju treba odvući do stočne pijace da bi se nekako spasili, jedan Bogdanov se može ušetati na teren kad god mu je dosadno na tribinama, i onda bi kao oni trebali izaći i nastaviti utakmicu, budi realan. Svako razuman ne bi ni pomislio da nastavi utakmicu, ni pre praznim tribinama, šta misliš da je igračima svejedno, pa ono je kombinacija šoka i straha. Pojam nemam zašto se uopšte neko čudi što nisu htjeli nastaviti utakmicu..

 

Ja kad krenem od sebe i stavim sebe u tu situaciju, pa ja ne bi nakon svega onog ni pomislio da se vratim na teren..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Možda ti je promaklo, ali pokrenut je također i disciplinski postupak zbog transparenta.

 

 

 

 

jeste promaklo mi je. :) Sada je sve pokrenuto lepo pa neka se svi krivci kazne,mada mislim da to nisam video, ko zna, vec smam umoran i spava mi se :)

 

Ja kad krenem od sebe i stavim sebe u tu situaciju, pa ja ne bi nakon svega onog ni pomislio da se vratim na teren..

 

Kada si vec krenuo da se stavljas u pozicije,stavi se u poziciju navijaca ili gradjanina Srbije :P

 

 

al problen je u demokraciji sta svi ovi nenormalni postaju vazi i zanimljiviji odnormalnih ljudi i onda kad unistavaju normalne sa svojin ludostima moras trpit i mucat 

to kazen za peder i te naka

 

 

 

Doslo je vreme crve kada je pametan covek pun sumnje,a glup pun samopouzdanja.

Link to comment
Share on other sites

 

jeste promaklo mi je. :) Sada je sve pokrenuto lepo pa neka se svi krivci kazne,mada mislim da to nisam video, ko zna, vec smam umoran i spava mi se :)

 

 

Kada si vec krenuo da se stavljas u pozicije,stavi se u poziciju navijaca ili gradjanina Srbije :P

 

 

al problen je u demokraciji sta svi ovi nenormalni postaju vazi i zanimljiviji odnormalnih ljudi i onda kad unistavaju normalne sa svojin ludostima moras trpit i mucat 

to kazen za peder i te naka

 

 

 

Doslo je vreme crve kada je pametan covek pun sumnje,a glup pun samopouzdanja.

 

a i ja sam mu to rekao ali , kad skontaš teško da ti možeš iz tuđe perspektive da osjetiš kako je to kada ti se neko posere na kućni prag, mislim može donekle skontati ali jebi ga ne može sve dok ne osjeti na svojoj koži.

 

Ipak King je ljudina i fino zbori i zbog toga ga nabijem na kurac pogotovo ako FIFA da tri boda albancima :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je zbog atmosfere na forumu najbolje da prepustimo nadležnima iz uefe da riješe problem, jer meni lično je bilo šta glupo komentarisat oko utakmice. Jer iskreno ide mi na kurac ovo sve sa utakmicom protiv Albanije, a niko nije spomeno U21 pobjedu nad Špancima i plasman na U21 Euro u Češkoj sljedeće godine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...