Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

41 minutes ago, Adi said:

Dobro je i što može na više pozicija u napadu igrati. Ali ne kao Havertz, nego stvarno može na više.

 

Naša potencijalna meta Trossard je zabila 3 gola na Anfieldu prošli vikend.

 

Ako Pulišić ne pokaže ništa do polusezone mislim da može spakovati kofere.

Da Pulisica i Zijeha zamenimo Nkunkuom i Trossardom nije uopste lose resenje.

Onda najurimo Haverca u Bajern, klepimo Leaoa i mozemo se nadati drugom mestu :D

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio s tim da je Werner bio dokazaniji. Nkunku je odigrao takvu sezonu da treba biti u top 10 za Zlatnu loptu. I nije se odnekud pojavio nego je i u prethodnim sezonama bio među najboljim asistentima u Bundesligi. Samo je prošle sezone drastično popravio realizaciju. Ne postoje nikakve garancije da će uspjeti, ali ne trebamo zbog toga prestati dovoditi igrače.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wisey said:

Werner je dosta dokazaniji igrac bio kad je dolazio u Celzi pa zavrsi blago receno lose. Zasto smo uvjereni da je Nkunku neka klasa vrijedna ovakve investicije?

Cemu Gvardiol a nasusno nam trebaju pojacanja na drugim pozicijama, prvenstveno u veznom redu?

Pojacanja u odbrani su jednako neophodna moj Vajz. I dalje nam liniju drzi 37o godisnji Silva.

Kulibali se ne sastavlja ni igracki ni fizicki a i njemu su 32 leta.

Pored njih dvojice imas Fofanu i prosecnog Chalobaha, koji mozda i ode u januaru. Zapravo sigirno ce, ako Gvardiol dodje.

Gvardiol je izuzetno talentovan igrac, veliki zalog za buducnost i nasi ne zele da ga prepuste drugima.

Nkunku je znatno drugaciji igrac od Vernera, njegv overall play je mnogo bolji i raznovrsniji, odlicno se snalazi na vise pozicija u napadu i verujem da ce biti top pojacanje.

Potpisuje se ovako rano jer se Boehly opekao letos sa Dembeleom i Rafinjom, te ne zeli da opet ceka i rizikuje da ga pokupi neko drugi.

Sto se pojacanja u veznom redu tice tu jeste situacija komplikovana zbog ugovora Kantea i Zorzinja, ali smo ipak popunjeniji nego na stoperskim pozicijama. 

Pored toga pitanje je da li bi  u januaru mogli doci do igraca koje zelimo.

Eventualno treba pratiti situaciju oko Caiseda, jer ga zeli i Liver, a ocajnicki im je potreban, a za sve ostalo verujem da ce se cekati leto, da se definitivno resi situacija sa Zorzinjom i Kanteom.

Link to comment
Share on other sites

Baš ovo što ja13 kaže, zar je na današnjem tržištu 60 miliona eura uopše neka investicija vrijedna pomena.

Iskreno, ne pratim uopste Bundesligu, tako ni Leipzig, pokušao gledati prije par godina Bayern-BvB ali bio nesto pospan i jbg, tako da nemam pojma šta reći za Nkunkua.

U svakom slučaju sa svakim novim imenom sa kojim nas povezuju jasno pokazujemo da ne želimo svašta.

Link to comment
Share on other sites

I dalje je precontract kao u slucaju sa Dembeleom, Ben Jacobs isto kaze da nije vezujuci ugovor, nego da su se dogovorili tek onako. Jos predstoji da se nekad u buducnosti dogovore sa klubom, jer kao sto sam uvijek govorio 60 mil eura tek vazi od ljeta iduceg, zato ce mozda sad dati par miliona vise da rijese to. Nkunku sam nece da mijenja klub zbog prvenstva i ove sezone sa RBL koju hoce da zavrsi i zbog cega je i potpisao novi ugovor sa smanjenom klauzulom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, King Chelsea said:

Baš ovo što ja13 kaže, zar je na današnjem tržištu 60 miliona eura uopše neka investicija vrijedna pomena.

Iskreno, ne pratim uopste Bundesligu, tako ni Leipzig, pokušao gledati prije par godina Bayern-BvB ali bio nesto pospan i jbg, tako da nemam pojma šta reći za Nkunkua.

U svakom slučaju sa svakim novim imenom sa kojim nas povezuju jasno pokazujemo da ne želimo svašta.

a i skocila vrijednost dolara, jaci je od eura tako da nam se moze :D :D

Link to comment
Share on other sites

Boljeg igrača za te pare dobiti ne možemo.

 

Za Gvardiola vrijedi isto, samo se postavlja pitanje koliko je potreban. Njegova idealna pozicija je lijevi štoper u defanzivnoj trojci. Druge pozicije su štoper i bek u formaciji sa 4 nazad. Već imamo Cucurellu i Chilwella za lijevu stranu koje još nijednom nismo vidjeli zajedno na terenu. Obojica su skupo plaćeni i obojica su investicija za budućnost. Gvardiol je to isto. On je potreban kada znamo da Silva odlazi, da se na Azpilicuetu ne možemo puno da oslonimo i da ni Koulibaly neće vječno trajati, ali je problem ova nepotrebno jaka konkurencija na jednom mjestu, dok na nekim drugim mjestima nemamo ni prvo rješenje.

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2022 at 3:30 AM, Bari said:

Al bukvalno tako, nadat se drugom mjestu. Ne vidim nacin kako neko moze biti bolji od Citya nakon 38 kola. Masinerija su i to ona koja je dobro podmazana. 

City ima samo Halanda i Gundogana kako se možemo nadati drugom mjestu?

6 hours ago, Adi said:

Boljeg igrača za te pare dobiti ne možemo.

 

Za Gvardiola vrijedi isto, samo se postavlja pitanje koliko je potreban. Njegova idealna pozicija je lijevi štoper u defanzivnoj trojci. Druge pozicije su štoper i bek u formaciji sa 4 nazad. Već imamo Cucurellu i Chilwella za lijevu stranu koje još nijednom nismo vidjeli zajedno na terenu. Obojica su skupo plaćeni i obojica su investicija za budućnost. Gvardiol je to isto. On je potreban kada znamo da Silva odlazi, da se na Azpilicuetu ne možemo puno da oslonimo i da ni Koulibaly neće vječno trajati, ali je problem ova nepotrebno jaka konkurencija na jednom mjestu, dok na nekim drugim mjestima nemamo ni prvo rješenje.

Kako je Chilwell investicija za budućost? Igrač za instant uspijeh i pokrpavanje rupa.

On 10/3/2022 at 6:28 AM, Wisey said:

Werner je dosta dokazaniji igrac bio kad je dolazio u Celzi pa zavrsi blago receno lose. Zasto smo uvjereni da je Nkunku neka klasa vrijedna ovakve investicije?

Cemu Gvardiol a nasusno nam trebaju pojacanja na drugim pozicijama, prvenstveno u veznom redu?

Trebaju nam pojačanja na krilima ne u vezom redu. Vezni red je fantastičan.

Link to comment
Share on other sites

Kakav lik onaj Leao jbt. Brzina, snaga, eksplozivnost, tehnika, sve ima. Tacno ne treba zaliti svake marke na ovakve igrace. 

Da sam Boehly svim silama bih krenuo na njega, odmah sad. Koliko je cijena, evo pare odmah. Dogovori unaprijed, kao i za Nkunkua.  Na ljeto ce vec biti klanje za njegov potpis. Procitao sam negdje da je neki Cityev skaut bio na sinocnjoj utakmici, sta mislite zbog koga?

Zato se najvise i bojim Citya u ovom slucaju. Ako mu oni pokucaju na vrata, to je gotovo. Ako predje kod njih, City ce biti nesto ko Bayern u Bundesligi.

Nadam se da Boehly i ekipa u upravi shvataju kakav je ovo igrac i da se nece puno premisljati.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, apeiron said:

Kakav lik onaj Leao jbt. Brzina, snaga, eksplozivnost, tehnika, sve ima. Tacno ne treba zaliti svake marke na ovakve igrace. 

Da sam Boehly svim silama bih krenuo na njega, odmah sad. Koliko je cijena, evo pare odmah. Dogovori unaprijed, kao i za Nkunkua.  Na ljeto ce vec biti klanje za njegov potpis. Procitao sam negdje da je neki Cityev skaut bio na sinocnjoj utakmici, sta mislite zbog koga?

Zato se najvise i bojim Citya u ovom slucaju. Ako mu oni pokucaju na vrata, to je gotovo. Ako predje kod njih, City ce biti nesto ko Bayern u Bundesligi.

Nadam se da Boehly i ekipa u upravi shvataju kakav je ovo igrac i da se nece puno premisljati.

 

@tedboehly

check this out m8

Link to comment
Share on other sites

Nkunku za ove pare što se spominje bi bio odlično pojačanje. Naravno treba se onda rješavati ovog ostatka i uzeti se za njih nešto novca. Leao bi po meni svakako opet bio opcija, može se opet igrati bez klasičnog napadača.

Gvaridolu treba iskustva kada je u pitanju to srljanje naprijed, on bi bio veliki rizik kada bi ga doveli. Mnogo novca, još uvijek mlad igrač, neiskusan i nedovoljno zreo. Još kad se na to doda nova liga i sve...

Koulibaly treba još malo da se navikne, mislim da će sad u svakom slučaju u prvih 11 sa ovom povredom fofane

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

listao sam zadnjih nedelju dve vesti više no inače...

Nisam nešto nestrpljiv, rekoh već da je prvo potrebno da se stabilizuje ekipa, i vidimo na čemu smo

ovo mi sad stvarno ništa ne znači, priče tipa Leao itd.. iskreno, pod Lampardom i Tuhelom nisam imao utisak da se kupovalo kako bi se zaokružila neka celina i sa nekim jasnim ciljem

kolko god ja nisam gotivio Murinja i Kontea zbog malih milion detalja, oni su nekako najbrže znali da poslože tim od glave do pete , primeri takvih transfera su bili Matić, Fabregas, Kosta, Kante i ti kad pogledaš te transfere, nije tu nešto mnogo novca otišlo, ali su imali dosta smisla, dovedeni u pravo vreme i mnogo doneli rezultatski.

a ti posle imaš transfere kad je potrošeno pola milijarde a verovatno samo baba vanga može da ti da odgovor šta ti sad da radiš sa Havercom, Lukakuom...

Za Potera ne mogu nešto da pišem, jel mi je lik totalno nepoznat po tom pitanju, moramo da sačekamo

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...